Ali Ece İddaa Tahminleri ve Kuponları 09, 10, 11 Aralık 202208.12.2018

Ali Ece İddaa Tahminleri ve Kuponları 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  5 - 4 Oy
Ali Ece İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

Ali Ece

Popüler kültürün anti destekçisi olarak bilinen ve Hürriyet adlı köşesinde yazmış olduğu sert eleştirilerle Türk medyasındaki yazarların kalitesinden bahseden Ali Ece büyük bir eleştirmen ve spor yorumcusudur. Yıllar boyunca futbol ve basketbol alanında bireysel olarak oynaması ve eski oyunculardan biri olmasıyla tanınan Ali Ece futbol kariyerine odaklanmayı her ne kadar istese de başarılı bir futbolcu olamadı. Ancak basketbol alanında Türkiye'nin en iyi takımları arasında yer almayı başaran Ali Ece hem spor geçmişiyle hem de yaptığı eleştiriler ile birlikte yorum dünyasının aydın yazarlarından birisi olarak nitelendirilmektedir. 

Ali Ece Kimdir?

İstanbul'da dünyaya gelen Ali Ece 20 Ocak 1977'de dünyaya geldi. Yaşamı boyunca ailesi tarafından iyi bir eğitim alması için yoğun çabalar verilen Ali Ece Efes Pilsen, Beşiktaş ve Fenerbahçe basketbol takımlarında uzunca bir süre basketbol oynamayı başardı.
Bu serüvenin sonucunda yorumculuk hayatına başlayan Ali Ece Fanatik, Hürriyet, çeşitli TV programları ve günümüzde yapmış olduğu işlerle tanınan ünlü bir yorumcudur. Müziğe olan büyük ilgisi 1995 yılında Galatasaray Üniversitesi'nde başladı.
Bu yoğun tempolu hayatında bir yandan okulu ve bir yandan sosyal hayatını idare etmeyi başaran Ali Ece üniversiteyi bitirdikten sonra Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yapmaya karar verdi. Ali Ece'nin yüksek lisans yapma hevesi aslında bir nevi sosyal yaşantısının bu kadar erken bitmesini istememesinden kaynaklıydı.
Günümüzde bölümlerle pek bir ilgisi olmayan alanlarda çalışan Ali Ece üniversitenin büyük bir kültürel alan olduğuna inanan bir yazardır. "Cogito" ve "Sanat Dünyamız" gibi içerikleriyle Yapı Kredi'de büyük hedefleriyle başladığı serüvenden çok tatmin edici sonuçlar alamadığını düşünmekteyiz. 


Ali Ece Geçmişi

Ali Ece'nin günümüzde geçmişini nitelendirebilecek çok fazla kaynak bulunmuyor. Ancak Ali Ece tarafından yapılan röportajlardan yola çıkarak sayın Ece'nin gayet yükselişte olduğu bir dönemde olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır. Günümüzde müzikle ilgilenen pek fazla spor editörü bulunmazken Ali Ece içinde bulunduğu solo çalışmalarıyla sanatın en büyük destekçilerinden biri olarak kendini nitelendirebilir. Ki pek haksızda sayılmayacaktır.  Sky Türk kanalında Total Futbol olarak bilinen geçmişin en ünlü spor programlarından birisi olan programda yerini aldı. Kamera karşısında kendine olan öz güveni ile dikkatleri üzerine çeken Ali Ece ardından Four Four Two yani dört dört iki programıyla yayın hayatına devam etti. Bu programlarla yüksek bir şöhreti yakalayan Ali Ece yaklaşık 3-4 yıl içerisinde TRT kanalında spor programlarına başladı. Ancak TRT kanalında çok kısa bir süre çalıştıktan sonra NTV Spor ailesine 2014-2015 yıllarında geçiş yaptı. 

Ali Ece Nerede Çalışıyor?

NTV spor ile çalışmalarını sürdüren Ali Ece bir süre sonra NTV ailesinden de ayrılmaya karar verdi. Artık daha fazla kültürel ve sanatsal alanlarda çalışmak isteyen Ali Ece yakın arkadaşı ve iş arkadaşı Özgür Buzbaş ile birlikte NTV Spor'dan Tivibu Spor tarafına geçiş yaptı. Televizyon hayatında başarılarını bu alanda sürdürecek olan Ali Ece ve Özgür Buzbaş açıklamalarını Mikroblog ve Sporcope uygulamaları ile birlikte Twitter gibi çeşitli sosyal medyalardan takipçilerine bildirdi. Sert eleştirileri yüzünden Ali Ece Hürriyet gazetesi işine çok uzun zaman önce son verilmiş olsa da şu anda hala ününü korumayı başarabilen nadir sanatçılardan ve spor yorumcularımızdan biri olan Ali Ece'yi Tivibu Spor'dan takip edebilirsiniz. Ayrıca Ali Ece, Fanatik gazetesinde yazarlık yapmaya başlamıştır. Fanatik gazetesinden de Ali Ece'yi takip edebilirsiniz.

Ali Ece Hangi Takımı Tutuyor ?

Çok yoğun bir şekilde profesyonel yorumculuk hayatından dolayı belli edemese de Ali Ece Beşiktaş'lı bir futbol ve basketbol yorumcusudur. Yapmış olduğu tahminler ve yorumlar ile birlikte takipçilerinden büyük destek elde eden Ali Ece Beşiktaş'lı olduğunu TV programlarında birkaç kez dile getirmiştir. 

Ali Ece İddaa Tahminleri

Günümüzde Ali Ece iddaa tahminlerini İddaatahmin9 adresi üzerinden paylaşmaktadır. Sosyal medyadan da paylaşımlarını dile getiren sayın Ece iddaa tahminlerini genellikle sadece siteden paylaşmaya özen gösteriyor. Takipçilerinin sitede Ali Ece'yi takip etmeleri ile birlikte Ali Ece kitlesinin gerçek kısımları oldukça belli olmaya başladı. İddaa sitelerinde uzun zamandır kendini göstermeyen Ali Ece İddaatahmin9 sitesinin kitlesine daha uygun geldiğini bu yüzden başka aracı siteleri bilerek tercih etmediğini takipçilerine duyurdu. Ayrıca iddaa sonuçları için iddaatahmin sitesinin alt yapısına güvenen Ece bu sitede göreve başlamıştır.

Ali Ece Ve Hürriyet Gazetesi

Eleştirel kimliğinden bahsetmek gerekirse Ali Ece'nin Hürriyet gazetesinden çıkartıldığında vermiş olduğu tepkiyle büyük bir ilgiyi üzerine çekti. Hürriyet gazetesinin maaş kesintileri olarak nitelendirdiği neden Ali Ece tarafından "Ertuğrul Özkök'ün bile buna inanmayacağını biliyorum" gibi eleştirileriyle son buldu. Ali Ece'nin Ertuğrul Özkök'ün eğitimli kimse yok gibi söylemleri üzerine Ali Ece çok sert bir şekilde cevap vermişti. Asıl nedenin bu olduğunu bilen Ali Ece yaptığı açıklamalarla Fanatik gazetesinde yerini aldı ve ciddi bir tepki ortaya koydu. Ali Ece'nin iddaa programı için İddaatahmin9 sitesinden takip etmeniz gerekiyor. Dünkü maç sonuçları hakkında veya geçmişe yönelik sonuçlar hakkında da siteden bilgi edinebilirsiniz.

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
35041 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP