Genco Boran İddaa Tahminleri ve Kuponları 09, 10, 11 Aralık 2022 12.09.2018

Genco Boran İddaa Tahminleri ve Kuponları 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  2 - 12 Oy
Genco Boran İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

Genco Boran Kimdir?

Uzun yıllar televizyonlarda, radyo programlarında ve internet üzerinden yerini almış olan Genco Boran gayet başarılı bir hayata sahiptir. Spor alanında ise sergilediği samimi yorumculuk havası okurlar ve dinleyiciler tarafından sevilmesine yol açmıştır. Ayrıca Radyospor ’da, Dspor ‘da ve Fotomaç gazetesinde iddaa tahminlerinde bulunmuştur.

Genco Boran İddaa Tahminleri

Genco Boran kişi her ne kadar kişiliği ile çevresi tarafından ilgi görmüş ve sevilmiş olsa da aynı şeyleri iddaa tahminleri konusunda söylememiz ne yazık ki mümkün değildir. Sarf ettiği emekler konusunda söylenecek pek bir söz yok fakat sunduğu iddaa tahminleri pek bir başarı sağlayamamıştır. Eskiden televizyon ve radyo kanallarında, son yıllarda ise internet üzerinden takipçilerine sunduğu iddaa tahminleri gördüğü ilginin karşılığını verememiştir. Tahminlerin başarısızlıkla sonuçlanması her geçen gün biraz daha Genco Boran ‘a duyulan ilginin azalmasına sebep olmuştur ve artık eskisi kadar kendisinin adını duyamaz hale geldik.  Bu etmenlerden dolayı da kendisi zaman geçtikçe arka planda kalmıştır.

İnsanların bu konularda duydukları büyük ilgi sayesinde birçok kişi başarılar sağlamaktadır. Yani gerek televizyonda gerek internet üzerinde futbol ve basketbol konusunda yapılan iddaa tahminleri başarılı olduğu sürece bu tahminleri gerçekleştiren kişiler de büyük başarılar elde eder hale gelmektedir. Çünkü ilgi duyulan aslında bu tahminler kimlerin yaptığı değildir, tahminlerdir. Artık insanlar tahminleri yapanları yaptıkları tahminler üzerinden yargılamaktadırlar. Bir maç üzerinden tahmin yapan kişi o tahmini başarılı olmuşsa oldukça fazla ilgi görmeye başlar ya da o tahmini başarısız olmuşsa gördüğü ilgi azalmaya başlar. Genco Boran ‘ın da yaşadığı durum tam da bu. Yıllarca sergilediği iyi performans sayesinde ön planda yer almış ve başarılı olmuştu. Fakat zaman ilerledikçe analizlerinde yaptığı yanılmalar oldukça artmıştı. Bu yanılmalar sonucunda ise sadece yanılmalarından dolayı kendisine olan ilgi çokluğu kısa sürede sona ermişti. Genco Boran hala eski Genco Boran ‘dı fakat insanlar onun yüzünden değil yaptığı analizler yüzünden ona olan ilgilerini azaltmışlardı.

Genco Boran askerlik yıllarında bile arkadaşlarıyla maçlar hakkında sürekli diyaloglara giren, Bilkent Üniversitesi ‘nde Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümü ‘nü bitirmiş biridir. Yeni yeni ekranlarda ve radyolarda yerini aldığı zamanlar oldukça gelecek vadeden biri olarak gözüküyordu. İnsanların beklentileri yola çıkmadı ve uzun yıllar boyunca birçok programda yer aldı. İşindeki başarısından çok sergilediği tavırla da kendinden söz ettirmiştir.

Yaptığı yorumculuk, iddaa tahminleri ile başarılar elde etmiştir. İşini iyi yapan biri olarak yıllarca anılmıştır. İnsanlar tarafından oldukça sevilmiş, yaptığı tahminler ile de kendisine ilgi duymalarını sağlamıştır. İlerleyen zaman da ise edindiği daha fazla sorumluluklarda olsa ki analizlerindeki başarı oranı düşmeye başlamıştı. Analizler için ayırdığı zaman sanki kendisine yetmiyormuş gibi sunduğu yorumlarda kalite düşüklüğü gitgide yaşanmaya devam etti. Bunlarda kendisi hakkında düşünülen iyi düşünceleri yavaş yavaş ortadan kaldır ve bu düşüncelerin yerini daha kötü düşünceler almaya başladı. Artık insanlar onu başarısız bulmaya ve iddaa tahminlerine eskisi kadar ilgi göstermemeye başladılar. Bu durumda yapılması gereken insanlar için ihtiyaç duyulan bilgiler vermek ve daha başarılı tahminler için daha iyi analizler yapmaktır. Fakat Genco Boran bunları başaramayınca daha geri planda kaldı. Yaptığı tahminlerin çoğu başarısızlıkla sonuçlanarak iddaa severler ve takipçileri tarafından tepki gördü.

Ancak unutmamalıdır ki Genco Boran zamanında büyük başarılar sağlamış biridir ve bunlar göz ardı edilemeyecek şeylerdir. Yaptığı başarısız tahminler onu başarısız biri haline getirmez.

Bu tahmin için yapılan yorumlar (8)

sizi çok eskiden beri takip ediyorum

vedat: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Sizi cok beyeniyorum

İlhami: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Salam munkunsə sabaha surpiriz kupon istərdim sizden

qara sefiyev: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

harika yorumlarınız var

barış: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

genco abi öğrenciym yüksek oranlı maç verebilirmisn ihtiyacm

barış: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

genco abi

barış: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Abi benim kuponum swensa alır trabzon alır chelsea alır fener handikap 2

yusuf: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

bolşanslar abi.

emre benli: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
149839 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP