Tahminler

GÜNCEL Geniş Ekran İddaa Bülteni, İddaa Programı

Geniş Ekran İddaa Programı Maç Sonuç İY Sonuç Çift Şans Alt/Üst Karşılıklı Toplam Gol 1.5 Gol 3.5 Gol Tek/Çift En Çok Gol Yarı
Lig Takımlar MBS 1 0 2 1 0 2 1X 1-2 2X Alt Üst Var Yok 0-1 2-3 4-5 6+ Alt Üst Alt Üst Tek Çift 1.Y Eşit 2.Y
10:00 ÇİN2 Shanghai Jiadi-Qingdao Youth I 3

























12:00 VİET2 Huda Hue-Ba Ria Vung Tau 3

























12:59 TÜK İnegölspor-Ağri 1970 Spor 3

























13:00 VİET2 Dong Tam Long -Phu Tho 3

























14:00 KOR Güney Kore-Kamerun 1

























14:30 ÇİN2 Guangxi Baoyun-Jiangxi Lianshe 3

























14:30 TÜK Ankaraspor-Kepez Bld.Spor 3

























14:30 ROK Dumbravita-Csms Iasi 3

























14:55 JPN Japonya-Ekvador 2

























15:00 TÜK Somaspor-Efeler 09 Spor 3

























15:00 U19 Estonya (U19)-Bosna Hersek U1 3

























15:00 U19 Karadağ U19-Gürcistan (U19) 3

























16:00 U19 Litvanya (U19)-Letonya U19 3

























16:00 LET Bfc Daugavpils-Daugava Riga 3

























16:00 ROK Ripensia-U Craiova 1948 3

























16:00 U19 Romanya (U19)-Avusturya U19 3

























16:30 ROK Şoimii Lipova-Buzau 3

























17:00 U19 Ermenistan U19-Belarus (U19) 3

























17:00 U19 Slovakia U19-Almanya U19 3

























17:00 U19 Lüksemburg U19-Azerbaycan U19 3

























17:30 SEN Senegal-İran 2

























17:30 TÜK Balikesirspor-Hacettepe 1945 3

























18:00 UAE Birlesik Arap -Venezuela 2

























18:30 BHR Bahreyn-Panama 2

























18:30 U21 Ukrayna (U21)-Slovakya (U21) 1

























18:45 ROK Csa Steaua Buc-Targoviste 3

























19:00 CAN Kanada-Uruguay 1

























19:00 ROK Axiopolis-Fcm Baia Mare 3

























19:00 LITA Zalgiris Vilni-Suduva 3

























19:00 U21 Çek Cumhuriyet-İzlanda (U21) 1

























19:00 U21 Danimarka (U21-Hirvatistan (U2 1

























19:30 U19 Yunanistan (U1-Çek Cumhuriyeti 3

























20:00 CHI Şili-Katar 2

























20:00 U19 Macaristan U19-İrlanda Cumhuri 3

























20:00 TUR Türkiye (U21)-Gürcistan (U21) 3

























20:15 U21 İsrail (U21)-İrlanda Cumhuri 1

























20:30 U19 Slovenya U19-Hollanda (U19) 3

























20:30 U19 Moldova U19-Kuzey İrlanda U 3

























21:00 CIV Fildişi Sahili-Gine 3

























21:00 NCA Nikaragua-Gana 3

























21:00 KSA Suudi Arabista-Abd 3

























21:00 EGY Misir-Liberya 3

























21:30 BRA Brezilya-Tunus 2

























21:30 URUK Liverpool Mont-Montevideo Wand 3

























21:45 İCON Oxford City-Ebbsfleet 3

























21:45 İCON Farsley Afc-Boston United 3

























21:45 İNGNLP Hyde-Nantwich Town 3

























21:45 İNGNLP Hendon-Chesham United 3

























21:45 İN2 Grimsby-Carlisle 2

























21:45 AVUL İsveç-Slovenya 1

























21:45 İNGNLP Marske United-Gateshead(South 3

























21:45 İCON Curzon Ashton-Scarborough Ath 3

























21:45 İCON Concord Ranger-Worthing 3

























21:45 GAL Newtown-Bala Town 3

























21:45 İNGNLP Afc Rushden & -Coalville 3

























21:45 İNGNLP Royston Town-Barwell 3

























21:45 İNGNLP Dorchester Tow-Tiverton Town 3

























21:45 AVUL Ukrayna-İskoçya 1

























21:45 AVUL Norveç-Sirbistan 1

























21:45 İCON Dartford-Eastbourne Boro 3

























21:45 İCON Taunton Town-Bath City 3

























21:45 GAL The New Saints-Flint Town 3

























21:45 İNGNLP Belper Town-Stalybridge Cel 3

























21:45 İCON Chippenham Tow-Slough Town 3

























21:45 İCON Hereford Fc-Leamington 3

























21:45 İNGNLP Liversedge-United Of Manch 3

























21:45 İCON Banbury United-Gloucester City 3

























21:45 İNGNLP Basford Utd-Stourbridge 3

























21:45 İNGNLP Plymouth Parkw-Salisbury 3

























21:45 İNGNLP Yate Town-Truro City 3

























21:45 AVUL Arnavutluk-İzlanda 1

























21:45 GAL Penybont-Pontypridd Town 3

























21:45 İCON Telford-Brackley Town 3

























21:45 İCON Farnborough-Chelmsford 3

























21:45 İNGNLP Ashton United-Matlock Town 3

























21:45 İNGNLP Mickleover Spo-Tamworth 3

























21:45 AVUL İsviçre-Çekya 1

























21:45 AVUL İrlanda Cum.-Ermenistan 1

























21:45 İCON Weymouth-Havant And W. 3

























21:45 İNGNLP Morpeth Town-Lancaster City 3

























21:45 İNGNLP Hednesford Tow-Bromsgrove Spor 3

























21:45 İNGNLP North Leigh-Hayes Yeading 3

























21:45 AVUL Yunanistan-Kuzey İrlanda 1

























21:45 AVUL Portekiz-İspanya 1

























21:45 GAL Caernarfon-Gap Connahs Qua 3

























21:45 GAL Haverfordwest-Cardiff Mu 3

























21:45 İCON Kettering-Lynn Town 3

























21:45 İCON Hemel-Tonbridge Angel 3

























21:45 İNGNLP Weston-S-Mare-Swindon Superma 3

























21:45 İNGNLP Merthyr Town-Winchester City 3

























21:45 AVUL Kosova-Guney Kibris 1

























21:45 İCON Darlington 188-Blyth Spartans 3

























21:45 İCON Afc Fylde-Spennymoor 3

























21:45 İCON Alfreton-Peterborough Sp 3

























21:45 İNGNLP Radcliffe Boro-Whitby Town 3

























21:45 İNGNLP Bamber Bridge-Warrington Town 3

























21:45 İCON Welling Utd-Dover Athletic 3

























21:45 İCON Buxton-Kidderminster 3

























21:45 İCON Cheshunt-Dulwich Hamlet 3

























21:45 İCON Braintree-St Albans 3

























21:45 İNGNLP Nuneaton-Alvechurch 3

























21:45 KİRL1 Dundela-Annagh United 3

























21:45 İCON Chorley-Chester 3

























21:45 İCON Hungerford Tow-Hampton Richmon 3

























21:45 İNGNLP Gainsborough T-Guiseley 3

























21:45 İNGNLP Marine-Atherton Collie 3

























21:45 İNGNLP Rylands-Stafford Ranger 3

























21:45 İNGNLP Leiston-Bedford Town 3

























21:45 İNGNLP Ilkeston Town-Stratford Town 3

























22:00 ARJK Banfield-Godoy Cruz 2

























22:00 GAL Aberystwyth To-A.Broughton 3

























22:00 ALG Cezayir-Nijerya 3

























22:00 PAR Paraguay-Fas 2

























22:00 MLT Malta-İsrail 3

























23:00 KOLPB Centauros-Atletico Fc 3

























23:00 KOSTA Grecia-Herediano 3

























23:30 PARK Guairena-Sportivo Amelia 3

























Türkiye'de spor toto ve iddaa tutkunlarının internet üzerinden araştırma yaptıkları konular arasında sık sık geniş ekran iddaa programı görmek mümkündür. Özellikle futbol müsabakalarında sonucuna kesin gözüyle bakılan banko kuponlara ulaşmak isteyen iddaa tutkunları, internet üzerinde hangi maçların banko maçlar arasında gösterildiğini öğrenmek için sağlam kaynakları takip etmeye devam etmektedir.

Türkiye'de spor toto ve iddaa sevdalılarının sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazladır. Futbol müsabakalarından aldıkları keyifleri, maçlara bahis oynayarak artırmak isteyen her yaştan iddaa tutkunu, doğal olarak doğru tahminlerde bulunmak için ciddi bir araştırma içine girmektedir. Özellikle internet üzerinde geniş ekran iddaa programı şeklinde araştırmalar yaparak kupon hazırlamak ve bu maçlarda yaptıkları doğru tahminler ile ciddi rakamlarda kazançlar sağlamak isteyenler doğru ve güvenilir adreslerden yapılan tahminleri yakından takip etmeye devam etmektedir.

Günün Geniş Ekran İddaa Programı ve Listesi

İnternet üzerinde iddaa tutkunlarına özel hizmet veren platformlarda iddaa alanında tecrübeli bahisçiler, maçlardan önce hazırladıkları kuponları takipçileri ile paylaşmaktadır. Bu sayede takipçileri iddaa bülteni içinde doğru maçları tercih ederek en kesin sonuçlara kolaylıkla ulaşmış olmaktadır. Ancak iddaa bahislerinde kazandıran banko maç tahminleri yapmak hiç de sanıldığı kadar kolay değildir. Bu tahminlerin banko olarak görülüp kesin bir kazanç getirmesi için derin bir analiz ve değerlendirme yapılması gerekmektedir.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP