2 ve yukarı İngilizler: 2 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?17.10.2020

2 ve yukarı İngilizler: 2 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

2 ve yukarı İngilizler şartları at yarışında yakından takip edilmektedir. Şartlı 2 İngiliz ve 3 yaşlı Arap taylarına mahsus koşulardır. Kazançları 47 bin TL’yi geçmeyen atlar kaydedilmektedir. Kazançları 34 bin TL üzerinde olan atlar 3 kg, 31 bin TL’yi geçenlere ise 2 kg eklenir. Kurallara göre kazançları 17 bin 800 TL’yi geçmeyenlerden 2 kg, 13 bin 300 TL’yi geçmeyenlerden ise 3 kg indirilir. G1, G2, G3 koşusundan zaferle çıkan atlar için genel kuralların 4. maddesi uygulanmaktadır.

2 ve Yukarı İngilizler At Yarışı Kayıt Şartları ve Tahminleri

Altılı ganyan kayıt koşulları ve tahminleri hakkında en güncel bilgileri bulabileceğiniz internet sitemizde kazandıran tahminler ve kuponlar yayınlanmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden at yarışında kazanan atları kuponlarınıza eklemek istiyorsanız siz de günün koşusu öncesinde önemli analizci ve usta tahminciler tarafından yayınlanan altılı ganyan kuponlarını web sitemizden takip edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki deneyimli at yarışı tutkunları, aradıkları tüyo ve tahminlere web sitemizden kolaylıkla ulaşabilmektedir.

2 ve Yukarı İngilizler At Yarışında Kazandıran Kuponlar

Altılı ganyanda kazandıran tahminler, usta analizcilerinin değerlendirmeleri ve tüyolarıyla yapılmaktadır. Özellikle at yarışında deneyimli olan kişiler, altılı ganyanda üstat olarak görülen analizcilerin kuponlarından yer alan banko at yarışı tahminlerini oynayarak hayallerine bir adım daha yaklaşabilirler. Siz de at yarışında yaşadığınız adrenalin ve heyecan dolu dakikaları yüksek rakamda kazançlarla süslemek istiyorsanız, web sitemizde güncel olarak yayınlanan at yarışında kazandıran kuponlara itimat edebilirsiniz.

2 ve Yukarı İngilizler Altılı Ganyan Tahminleri

At yarışı tahminleri her günün koşusundan önce web sitemizde herkese açık bir şekilde yayınlanmaktadır. At yarışı dünyasında usta tahminci olarak görülen kişilerin yapmış olduğu teknik yorum ve analizlerle siz de kazandıran banko kuponları oynamak istiyorsanız web sitemizden destek alabilirsiniz. Ücretsiz olarak at yarışı yorum ve analizlerinin yayınlandığı web sitemizdeki içeriklere katkıda bulunmak ve diğer at yarışı tutkunlarına faydalı olabilmek için siz de oynadığınız kuponları, günün koşusu yazılarında yorum olarak paylaşıp beğeni kazanabilirsiniz.

1213 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP