Hürriyet At Yarışı Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 202226.01.2019

Hürriyet At Yarışı Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 2022

09/12/2022 Antalya Altılı Ganyan Tahminleri - 1. İddaa Tahmin Kuponu
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
1. Ayak
2
4
3
9
5
2. Ayak
6
3
4
8
5
3. Ayak
1
3
8
2

4. Ayak
9
25. Ayak
3
1
2


6. Ayak
3

09/12/2022 Antalya Altılı Ganyan Tahminleri - 2. İddaa Tahmin Kuponu
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
1. Ayak
4
2. Ayak
8
2
3
1
5
3. Ayak
7
8
2
3
4
4. Ayak
9
25. Ayak
3
6. Ayak
10
9
3
7
6

09/12/2022 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri - 1. İddaa Tahmin Kuponu
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
1. Ayak
8
5
3
6
7
2. Ayak
6
5
3
1
4
3. Ayak
2
64. Ayak
1
5. Ayak
3
56. Ayak
4
3
2
1
11

Tahmini Oyla  3 - 50 Oy

Günlük Hürriyet At Yarışı Tahminleri

6 Aralık Adana Altılı Tahminleri

1.AYAK: 2-3-7-9
2.AYAK: 1-3-2-5-10
3.AYAK: 2-3-7-9-10
4.AYAK: 1
5.AYAK: 3
6.AYAK: 7

-----------------------------------

1.AYAK: 7-2
2.AYAK: 2-5-1
3.AYAK: 5-2-3
4.AYAK: 7
5.AYAK: 2-3
6.AYAK: 7-1-2

BOL ŞANSLAR.

Herkese Bol Şanslar. Unutmayınız ki her zaman kendi tuttuğunuz safkanları ve düşüncelerinizi öncelikle değerlendiriniz. Bu altılı tahmin şablonu bilgilendirme amaçlıdır. At yarışı tahminleri ücretsiz olup sitemiz sürekli günceldir. Tahminlerinize güveniyorsanız yorumlarınızı bizlerle lütfen paylaşın.

Hürriyet At Yarışı Tahminleri

Bir spor dalı olan at yarışının geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır. M. Ö. 8. Yüzyıldan itibaren süregelen at yarışı sporları tarihte ilk defa Türkler tarafından başlatılmıştır.  İlk at yarışları atlı araba yarışı olarak başlamış fakat ilerleyen zamanlarda araba kaldırılarak sade at yarışı olarak günümüze kadar gelmiştir.

Gazete bülten at yarışı tahminleri

Günümüzde at yarışı en az diğer sporlar kadar ilgi görmektedir. Çünkü at yarışı üzerine bahis oynanabilen ve at yarışı severlere kazanç sağlayan bir spor dalı durumuna gelmiştir.  Yurt genelinde bulunan başta İstanbul Veli Efendi Hipodromu olmak üzere toplam 9 hipodromda yapılan at yarışlarına ilişkin tahminler Hürriyet At Yarışı Tahminleri olarak kupon yapacak olan yarış severlerin dikkatine sunulmaktadır.

Son dakika at yarışı tahminleri

At Yarışları Önceden Nasıl Tahmin Edilir?

Yarışların sonuçları önceden tahmin edilebilmektedir. Çünkü nasıl ki bir futbol karşılaşmasında karşı karşıya gelecek olan iki takım tanındığında oyuncu kadrosu ve güç dengesine göre maçın sonucu tahmin edilebiliyorsa at yarışlarında da durum öyledir.  At yarışı da tıpkı bir futbol maçı gibi spordur ve şans oyunu değildir. Bu nedenle yarışlar iyi takip edildiğinde ve atlar ile sahanın durumu irdelendiğinde at yarışının sonucunu tahmin etmek son derece kolaydır.

Günlük gazete at yarışı tahminleri

At yarışında bilinmesi gereken konuların başında hipodrom gelmektedir.  3 temel kriteri olan yarış tahminlerinde ikinci olarak atlar ve üçüncü olarak ise bilinmesi gereken jokeydir. Hipodromun durumu yarışın sonuçları açısından önemli etkenlerden biridir.  Pistin bozuk olup olmadığı, yarışların yapılacağı pistin çim yada kum pist olacağı, uzunluğu gibi piste ait bilgilerin bilinmesi tek başına hipodrom bilgisi olarak yeterli değildir aynı zamanda hava olaylarının da bilinmesi gerekmektedir.  Havanın sıcak yada soğuk oluşu, rüzgarlı olup olmadığı bilinmesi gereken en önemli noktalar arasındadır. Çünkü soğuk havada çok hızlı koşan bir at sıcak havada koşamayabilir, yada tersi olabilir. Aynı zamanda normal havada hızlı koşabilen bir at rüzgarlı havada koşamayabilir. Pist ve havanın durumunu bilmek tahmin etmenlerinden ilkidir.

Yarışlarda bilinmesi gereken ikinci etmen ise atlardır. Yarışlarda koşacak atların iyi bilinmesi gerekir ki, tahmin doğru yürütülebilsin.  At yarışı severlerin hipodrom kadar atları da bilmesi gerekir. Hangi atın kum pist yada çim pisti sıcak havada ne kadar sürede tamamladığı, soğuk havada ve rüzgarlı havada ne kadar sürede tamamladığı iyi bilinmeli ki yapılan kupon boşa gitmesin.

Gölge adam at yarışı tahminleri

At yarışlarında bilinmesi gereken bir diğer husus ise jokeydir. Çünkü atları koşturacak olan jokeylerdir ve yarışların en büyük etkenidir. Hangi jokeyin hangi atla ne kadar sürede koştuğu bilinirse sonuçlar tahmin edilebilir.

Kupon yapacak olan at yarışı severler için Hürriyet At Yarışı tahminleri yol gösterici olmakla birlikte yapılacak olan kuponlar için yarışlara ışık tutmaktadır.  Kupon yapılacak olan yarışın tarih ve saatinin bilinmesi yeterlidir. Çünkü yarışlara ilişkin bilgileri Hürriyet At Yarışı Tahminlerinde bulmak mümkündür. Çünkü araştırmalar ve yarış takipleri ekip olarak yapılıyor ve yarış severler için önemli kaynak niteliğinde sunuluyor.

At yarışı kuponu yapacak olan yarış severler kupon yapmadan önce yarışın yapılacağı tarih ve saat ile hipodrom için karar vermeleri gerekir.  Yarışların yapılacağı hipodrom için karar verildikten sonra bir karar daha verilmesi gerekiyor, tarih ve saat. Sonrasında ise Hürriyet At Yarışı Tahminlerine bakmak yeterli olacak.  Hipodroma ait bilgiler yani pistin durumu, hava muhalefet durumu an be an takip edilmektedir. Hipodrom takibi yanında atlar da ayrım yapılmaksızın takip edilmektedir. Hangi atın hangi pistte ne kadar sürede koştuğu, hava şartlarının etkisi takip edilerek birlikte değerlendirilmekte ve analiz edilmektedir. Diğer taraftan jokeylerin hangi atla ne kadar sürede koştuğu yakinen takibe alınarak yarışların tamamı için tahminler yapılmakta ve yarış severlerle paylaşılmaktadır.

 

Bu tahmin için yapılan yorumlar (2)

Tek ilde 2 atyarışı tahminini var 2 tahminde sizlerin tahmininizmi

Sonee: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Çok iyi ellerinize sağlık

Abdullah: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
38437 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP