Korkusuz Gazetesi At Yarışı Tahminleri: Günün Korkusuz Gazetesi Altılı Ganyan Tahminleri08.10.2020

Korkusuz Gazetesi At Yarışı Tahminleri: Günün Korkusuz Gazetesi Altılı Ganyan Tahminleri

09/12/2022 Antalya Altılı Ganyan Tahminleri - 1. İddaa Tahmin Kuponu
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
1. Ayak
2
4
3
9
5
2. Ayak
6
3
4
8
5
3. Ayak
1
3
8
2

4. Ayak
9
25. Ayak
3
1
2


6. Ayak
3

09/12/2022 Antalya Altılı Ganyan Tahminleri - 2. İddaa Tahmin Kuponu
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
1. Ayak
4
2. Ayak
8
2
3
1
5
3. Ayak
7
8
2
3
4
4. Ayak
9
25. Ayak
3
6. Ayak
10
9
3
7
6

09/12/2022 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri - 1. İddaa Tahmin Kuponu
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
1. Ayak
8
5
3
6
7
2. Ayak
6
5
3
1
4
3. Ayak
2
64. Ayak
1
5. Ayak
3
56. Ayak
4
3
2
1
11

Tahmini Oyla  3 - 19 Oy

6 Aralık Adana Altılı Tahminleri

1.AYAK: 2-3-7-9
2.AYAK: 1-3-2-5-10
3.AYAK: 2-3-7-9-10
4.AYAK: 1
5.AYAK: 3
6.AYAK: 7

-----------------------------------

1.AYAK: 7-2
2.AYAK: 2-5-1
3.AYAK: 5-2-3
4.AYAK: 7
5.AYAK: 2-3
6.AYAK: 7-1-2

BOL ŞANSLAR.

Korkusuz Gazetesi altılı ganyan tahminleri için en hızlı ve kaliteli yorumların yer aldığı web sitemize giriş yapabiliriniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki at yarışı tutkunlarını internet ortamında tek bir çatı altında toplamayı başaran web sitemizde, at yarışı dünyasının önemli isimlerinin yapmış olduğu analiz ve tahminlere de yer verilmektedir. Deneyimli analizcilerin ve usta tahmincilerin koşulan tüm yarışlardaki önemli tahminlerinden yararlanabilmek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Korkusuz Gazetesi at yarışı tahminleri de bu tüyolar içinde en çok kazandıran banko tahminlerin yer aldığı yorumlar olduğu için altılı ganyan müdavimleri tarafından yakından takip edilmektedir.

Korkusuz Gazetesi Günlük At Yarışı Tahminleri

Güncel altılı ganyan kuponları, pek çok kişinin hem eğlence ve adrenalin kaynağı olurken aynı zamanda yüksek rakamlarda kazanç kapısı olarak da görülmektedir. Her gün koşulan çeşitli at yarışlarında öne çıkan atları tahmin etmek için bu alanda deneyimli olmak ilk önceliktir. Tecrübeli a yarışı tahmincilerinin günlük altılı ganyan kuponlarını internet üzerinden herhangi bir ücret ödemeden görüntüleyebilmek için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. At yarışı dünyasının usta analizcileri tarafından hazırlanan banko altılı ganyan ve sürpriz altılı ganyan kuponlarının yanı sıra yorumcularımızın da günlük koşuların tahminlerini görebilirsiniz. Siz de analizlerinizle elde ettiğiniz kazandıran at yarışı kuponlarını web sitemizden yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Korkusuz Gazetesi At Yarışı Kuponları

Korkusuz Gazetesi altılı ganyan tahminleri, at yarışı dünyasında deneyimli ya da deneyimsiz fark etmeksizin bütün altılı ganyan tutkunlarının yakından takip ettiği analizlerden oluşmaktadır. Günün at yarışı tahminlerine ulaşarak hayallerine bir adım daha yaklaşmak isteyen at yarışı müdavimleri burada paylaşılan tahminler arasından kafasına yatanları kuponlarına ekleyebilirler. Siz de banko at yarışı tahminleri ile kazandıran altılı ganyan kuponu hazırlamak istiyorsanız hemen web sitemizi ziyaret edebilir, aradığınız kaliteli yorum ve değerlendirmelere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Korkusuz Gazetesi At Yarışı Kazanma Taktikleri

Altılı ganyan kazanma tüyoları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için de at yarışı müdavimlerinin internet üzerinden bir araya geldikleri web sitemizi sık sık ziyaret etmeniz tavsiye edilir. At yarışında kazandıran tahminleri yapabilmek için deneyimli olmak önemlidir. Bunun dışında koşulacak pistin durumu, uzunluğu, at ile jokeyi arasındaki uyum gibi pek çok faktörün de kazandıran tahminleri oluştururken göz önünde bulundurulmasında fayda vardır.

Korkusuz Gazetesi En Sağlam Altılı Ganyan Tahminleri

Güvenilir at yarışı tahminleri sayesinde at yarışı tutkunları hedefledikleri kazançlara kolaylıkla ulaşabilmektedir. Gerek sürpriz kuponlar gerekse de banko kazandıran atları oynayabilmek için altılı ganyan dünyasının usta isimlerinden yardım alabilirsiniz. Korkusuz Gazetesi at yarışı tahminleri hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilmek için ücretsiz hizmet veren internet sitemizi, her günün at yarışı koşusundan önce ziyaret edebilirsiniz.

Bu tahmin için yapılan yorumlar (5)

Tahminlerinizi çok beğeniyorum basarilarinizin devamını diliyorum ama oyunu kuramiyorum

Emir tufan: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Ben takipciniz olarak korkusuz gazetesinin abonesiyim tahminlerinizi korkusuz dan takip ediyorum tahminleriniz ve yorumlariniz süper com başarılı.

Emir tufan: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Basarilarinizin devamını diliyorum

Emir tufan: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Tahminleriniz harika.Ben zaten sozcu ve korkusuz okuyorum.korkusuzu hergun,sozcuyu uc gün alıyorum. Oyunu kuramiyoruz.

BURHAN: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Emeģinize sağlık

Yusufbulentozsonmez: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
11101 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP