İddaa'da Misli Nedir, Nasıl Oynanır? Misli Ne Demek?07.06.2021

İddaa'da Misli Nedir, Nasıl Oynanır? Misli Ne Demek?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

İddaa’da misli nasıl oynanır, misli ne demek gibi sorularınızın yanıtlarını buluyor olacağınız bu içeriği iyi inceleyecek olursanız çok kıymetli bilgiler elde edeceksiniz. Özellikle misli kuponların nasıl daha fazla kazanç getirebileceğini anlatıyoruz. Hazırsanız hemen başlayalım…

İddaa’da Misli Nedir?

İddaa’da misli nedir sorusunun tek yanıtı şudur: Bir kupon yaptınız, kupon içerisinde güzel oranlarla 3 maç var. Bu kupona ne kadar TL yatıracaksınız? İşte burada yatıracağınız TL miktarına İddaa sisteminde misli denir. Örneğin 20 TL oynadınız bu düşük misli olacaktır. Ama 1000 TL ile bir kupon yaptınız zaman bu kupon yüksek misli olacaktır. İnsanlar için en mantıklı kupon türü yüksek misli kupondur. Çünkü 1.15 oranlı canlı maça MBS1’den (Minimum Bahis Sayısı Kuralı) tek maç oynuyor ve 10.000 TL yatırıyor. Burada elde edeceği gelir 1150 TL’dir. Yüksek oranlı maçlara da düşük misli oynanır. Örneğin 10 maç yaptınız ve yüksek riskli bir kupon oluşturdunuz. Bu kupona da 10 TL, 20 TL ya da yatırmaktan korkmayacağınız bir tutarı girdiniz. Bu da bir ihtimaldir ama daha zordur.

İddaa’da Yüksek Misli Nasıl Oynanır?

İddaa’da misli oynamanın ne olduğundan yukarıda bahsettik. Şimdi biraz daha derine inelim. Aşağıdaki örnek kupon yüksek mislidir.

  • Fenerbahçe – Galatasaray Maçı
  • İlk Yarı 0,5 Üstü Gol Sayısı (İlk yarı her iki taraftan bir tanesi gol atacak)
  • Oran yüksek ihtimalle başlangıçta 1,25 civarı olacaktır
  • Bu maç zaten canlı maç olacağı için tek başına oynanabilir, MBS kuralına dahil değildir. 

Bu kupona 1000 TL yatırmanız durumunda Galatasaray ya da Fenerbahçe ilk yarı gol atarsa 250 TL ikramiye kazanacaksınız. Eğer gol olmazsa 1000 TL kaybedeceksiniz. 

İddaa’da Düşük Misli Nasıl Oynanır?

İddaa’da düşük misli için ise yine yukarıdaki örnekteki kupona 10 TL yatırmanız düşük misli olacaktır. Ancak bu şekilde düşük misli oynarsanız 10 TL yatırımınız 12,5 TL olacaktır. Bu sebeple düşük misli oynarken düşük oranlı çok maçlı kupon yapmanız daha sağlıklı olabilir. Örneğin 1,20 gibi oranlardan 3-4 adet maç ekleyip kuponu oynamak daha yüksek kazanç sağlayabilir.

643 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP