3 ve yukarı Araplar: 3 yukarı Araplar şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?17.10.2020

3 ve yukarı Araplar: 3 yukarı Araplar şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

At yarışlarında 3 ve yukarı Arap atı şartlı 4 kuralı, kazançları 132 bin 800 TL’yi geçmeyen atların kaydedilmesini sağlar. Kazançları 113 bin 400 TL’yi geçen atlara 3 kg, 100 bin 200 TL’yi geçenlere ise 2 kg eklenir. G1, G2, G3 koşusu kazanan atlar için kurallara göre genel hükmün 4. maddesi devreye alınır. Kazanılan her G2 koşusu için 3 kg eklenir. Bunun yanı sıra A3 koşusu kazanan atlar G3 koşusu kazanmış gibi işlem görür.

3 Yukarı Araplar Günün At Yarışı Tahminleri

Güncel altılı ganyan kuponları için siz de internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde herkes için en çok kazandıran at yarışı kuponları yayınlanmaktadır. At yarışı dünyasının usta ve deneyimli isimleri tarafından hazırlanan kazandıran altılı ganyan kuponlarına ücretsiz olarak ulaşmak için siz de web sitemizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanındaki at yarışı tutkunlarını tek bir çatı altında toplamayı başaran web sitemizde içerikler sürekli güncellenmektedir.

3 Yukarı Araplar Kazandıran At Yarışı Kuponları

En sağlam at yarışı tahminleri sayesinde günün at yarışı koşusundan önce siz de kazandıran kuponları hazırlayabilirsiniz. At yarışında başarılı tahminleri ile öne çıkan usta analizcilerin yapmış olduğu günün koşusu tahminlerine ücretsiz olarak göz atabilmek için siz de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizde günün koşusu öncesinde yapılan yorum ve değerlendirmeler herkese açık bir şekilde yayınlanmaktadır. Sürekli güncellenen içeriklerle at yarışı müdavimlerini yakından ilgilendiren banko ve sürpriz kuponlar da yüksek kazanç elde etmek isteyen at yarışı tutkunlarının bilgisine sunulmaktadır.

3 Yukarı Araplar Banko At Yarışı Kuponları

Banko altılı ganyan tahminleri ile siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Hazır kuponları oynayabileceğiniz gibi dilerseniz aklınıza yatan altılı ganyan tahminlerine de kuponunuzda şans verebilirsiniz. Her geçen gün giderek büyüyen at yarışı müdavimlerinin yakından takip ettiği web sitemizde bütün koşulardan önce en güncel tahmin ve değerlendirmeler yer almaktadır. Ücretsiz bir şekilde banko at yarışı kuponlarına ulaşmak için siz de web sitemizi seçebilirsiniz.

 

1548 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP