3 ve yukarı İngilizler: 3 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?17.10.2020

3 ve yukarı İngilizler: 3 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

At yarışında 3 ve yukarı İngilizler şartları, deneyimli at yarışı tutkunlarının yakından takip ettiği konulardandır. Şartlı 3 kurallarına göre İngiliz ve Arap taylarına mahsus koşularda kazançları 68 bin 300 TL’yi geçmeyen atlar kaydedilmektedir. Kazançları 57 bin 200 TL’yi geçenlere 3 kg, 51 bin 300 TL’yi geçenlere ise 2 kg eklenmektedir. G1, G2, G3 koşusu kazanan atlar için genel hükümlerin 4. maddesi uygulanmaktadır. Kazanılan her koşu için kilo eklemeleri de yapılmaktadır. Örneğin A3 koşusunu kazanan atlar, kurallara göre G3 kazanmış gibi işlem görürler.

3 yukarı İngilizler Günün At Yarışı Tahminleri

Güncel altılı ganyan kuponları sayesinde at yarışlarında hedeflenen rakamlarda kazançlara ulaşmak sanıldığı kadar zor değildir. Günün koşusu öncesinde, at yarışı dünyasının deneyimli ve usta analizcileri tarafından yapılan tahminlere göz atarak kupon hazırlamak isteyen at yarışı tutkunları, aradıkları bu bilgilere web sitemiz üzerinden herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilmenin keyfini çıkarmaktadır. İnternet üzerinden deneyimli at yarışı müdavimlerinin bir araya geldiği bir platform haline gelen web sitemizde, günün koşusu ile ilgili olarak banko veya sürpriz at yarışı tahminleri ile kazandıran kuponlar herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.

3 yukarı İngilizler Kazandıran At Yarışı Kuponları

En sağlam at yarışı tahminleri, özellikle at yarışı dünyasında deneyimli ve uzman analizci olarak görülen kişilerin yaptığı tahminlerden oluşmaktadır. Koşulacak pistin durumu, zemini, at ile jokeyi arasındaki uyum gibi bütün iç ve dış kriterleri göz önünde bulunduran usta tahminciler, bu analizlerin sonucunda kazandıran at yarışı kuponlarına ulaşabilmektedir. Siz de at yarışında hedeflediğiniz kazançlara ulaşabilmek için bu kuponları oynayabilirsiniz.

3 yukarı İngilizler Banko At Yarışı Kuponları

Banko altılı ganyan tahminleri sayesinde pek çok kişi hayallerine kavuşmanın keyfini yaşamaktadır. Uzman analizciler tarafından hazırlanan banko at yarışı kuponları sayesinde at yarışlarında yüksek rakamda gelir elde etmek sanıldığı kadar zor değildir. Güncel olarak yenilenen içeriklerle bütün at yarışı tutkunlarına hitap eden web sitemizde banko altılı ganyan kuponları da tamamen ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

2857 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP