4 ve yukarı Araplar: 4 yukarı Araplar şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?17.10.2020

4 ve yukarı Araplar: 4 yukarı Araplar şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

At yarışlarında 4 ve yukarı Araplar şartlı 4 kuralı sebebiyle yarışa kazançları 132 bin 800 TL’yi geçmeyen atlar kaydedilmektedir. 4 ve yukarı yaşlı Arap atlarına mahsus bu koşularda kazançları 113 bin 400 TL’yi geçenlere 3 kg, 100 bin 200 TL’yi geçen atlara ise2 kg eklenmektedir. Kazançları 60 bin 700 TL’yi geçmeyenlerden 3 kg, 31 bin 500 TL’yi geçmeyenlerden 4 kg indirilir. Kurala göre A3 koşusunu kazana atlar G3 koşusu kazanmış gibi, A2 koşusunu kazananlar ise G2 koşusunu kazanmış gibi işlem görmektedir.

4 ve yukarı Araplar Günün At Yarışı Tahminleri

Güncel altılı ganyan kuponları sayesinde siz de at yarışı tutkunuzu yüksek kazançlarla birleştirebilirsiniz. Heyecanı ve adrenalin dolu anlar yaşarken bir yandan da at yarışlarında bol kazanç fırsatı elde edebilmek için at yarışı dünyasının başarılı tahmincileri tarafından hazırlanan güncel altılı ganyan kuponlarına göz atabilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş deneyimli analizci ve usta tahmincilerin kaleminden çıkan güncel at yarışı kuponları için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

4 ve yukarı Araplar Kazandıran At Yarışı Kuponları

En sağlam at yarışı tahminleri ile siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Günün at yarışı koşusu öncesinde web sitemizi ziyaret ederek, deneyimli üstatların yapmış olduğu koşu analizleri hakkında kapsamlı bilgilere sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden en güncel yarışlarla ilgili olarak kapsamlı ve tamamen ücretsiz altılı ganyan kuponlarına ulaşmak için web sitemizi tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizde tüm at yarışı müdavimleri için önemli tüyolar ve tahminler yayınlanmaktadır.

4 ve yukarı Araplar Banko At Yarışı Kuponları

Banko altılı ganyan tahminleri için deneyim ve detaylı analizler yapmak gerekmektedir. At yarışında başarılı tahminleriyle öne çıkan usta analizcilerin hazırlamış olduğu banko at yarışı kuponlarına herhangi bir ücret ödemeden ulaşmak istiyorsanız her yarış öncesinde web sitemizi takip edebilirsiniz. İnternet sitemizde sürekli güncellenen içeriklerle banko ve sürpriz at yarışı kuponları yayınlanmaktadır. Bu kuponlarda yer alan tahminleri değerlendirerek günün koşusu için kendi kuponunuzu kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

 

 

5072 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP