4 ve yukarı İngilizler: 4 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?17.10.2020

4 ve yukarı İngilizler: 4 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

At yarışlarında 4 ve yukarı İngilizler kuralına göre kazançları 106 bin 300 TL’yi geçmeyen atlar kaydedilir. Kazançları 90 bin 700 TL’yi geçenlere 3 kg, 80 bin 100 TL’yi geçenlere 2 kg eklenir. Kazançları 48 bin 600 TL’yi geçmeyenlerden 2 kg indirilir. Kazanılan her G2 koşusu için atlara 3 kg eklenir. Bu kurallara göre A3 kazanan atlar, G3 koşusu kazanmış gibi işlem görürken A2 koşusu kazanan atlar da G2 koşusu kazanmış gibi işlem görür.

4 ve yukarı İngiliz Günün At Yarışı Tahminleri

Güncel altılı ganyan kuponları hakkında en detaylı bilgilere ulaşmak için siz de web sitemizi takip edebilirsiniz. İnternet sitemizde at yarışı dünyasının en ünlü ve başarılı tahmincilerine ait güncel koşu analizleri ve tahminleri yayınlanmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz günün at yarışı kuponlarını oynayarak siz de hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Günün at yarışı tahminleri ücretsiz olarak her koşudan önce güncellenmektedir.

4 ve yukarı İngiliz Kazandıran At Yarışı Kuponları

En sağlam at yarışı tahminleri sayesinde pek çok kişi hayallerindeki kazançlara ulaşmanın keyfini çıkarmaktadır. Banko at yarışı kuponları için sağlam analiz yapmak ve sürpriz yapabilecek atları mutlaka değerlendirmek gerekmektedir. At yarışlarında deneyimli olan ve uzun yıllar boyunca başarılı tahminleriyle geniş bir takipçi kitlesi kazanan kişilerin güncel koşu tahminleri için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. İnternet sitemizde her günün koşusu öncesinde banko at yarışı kuponları paylaşılmaktadır.

4 ve yukarı İngiliz Banko At Yarışı Kuponları

Banko altılı ganyan tahminleri arasından siz de içinize sinen tahmin ve analizleri seçip kendi kuponunuzda yer verebilirsiniz. At yarışı müdavimlerinin en çok ziyaret ettiği web platformlarından biri olan internet sitemizde yer alan tüm içerikler her koşu öncesinde güncellenmektedir. Usta analizcilerin yorum ve değerlendirmelerine ücretsiz olarak ulaşmak için siz de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Banko at yarışı kuponlarının yanı sıra sürpriz yapabilecek atlara dair önemli analiz ve tahminleri de ücretsiz olarak web sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

5054 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP