5 ve yukarı Araplar: 5 yukarı Araplar şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?17.10.2020

5 ve yukarı Araplar: 5 yukarı Araplar şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

At yarışında 5 ve yukarı Arap atı şartlı 4 kurallarına göre kazançları 173 bin 900 TL’yi geçmeyen atlar yarışa kaydedilmektedir. Kazançları 147 bin 700 TL’yi geçen atlara 3 kg, 131 bin 800 TL’yi geçenlere 2 kg eklenmektedir. Bu kurala göre 60 bin 700 TL’yi geçmeyen kazancı olan atlardan 3 kg, 42 bin 300 TL’den az olanlardan 4 kg indirilmektedir. A3 koşusu kazanan atlar G3 koşusu kazanmış gibi işlem görürken, A2 koşusu kazanan atlar da G2 koşusu kazanmış sayılırlar.

5 ve yukarı Araplar Günün At Yarışı Tahminleri

Güncel altılı ganyan kuponları hakkında en kapsamlı bilgilere ulaşabileceğiniz web sitemizde bütün at yarışı tutkunlarını yakından ilgilendiren güncel koşulara dair önemli tahminler paylaşılmaktadır. At yarışı dünyasının en bilinen ve en çok takip edilen usta analizci ve tahmincilerine ait en yeni altılı ganyan kuponlarını web sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Sürekli güncellenen içeriklerle at yarışı müdavimlerinin en sık ziyaret ettiği platformlardan biri haline gelen web sitemizde banko at yarışı kuponlarına da tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

5 ve yukarı Araplar Kazandıran At Yarışı Kuponları

En sağlam at yarışı tahminleri için tek yapmanız gereken günün at yarışı koşusundan önce web sitemizi ziyaret etmektir. Deneyimli analizcilerin uzn uğraşları sonrası ortaya çıkan önemli tahmin ve detayları web sitemiz üzerinden takip ederek günün altılı ganyan kuponuna ekleyebilirsiniz. Bu sayede hayallerinize bir adım daha yaklaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kazandıran at yarışı kuponlarında günün koşusu hakkında tüm faktörlerin analiz edildiği özel tahminler yer aldığı için bu kuponlarla kazanç şansınızı artırabilirsiniz.

5 ve yukarı Araplar Banko At Yarışı Kuponları

Banko altılı ganyan tahminleri özellikle deneyimli at yarışı tutkunlarının her koşu öncesinde mutlaka göz attıkları kuponlarda yer almaktadır. Siz de banko kazandıracak at yarışı kuponu hazırlamak istiyorsanız web sitemizde sürekli güncellenen içeriklere göz atabilirsiniz. En sevilen ve en çok başarılı tahminde bulunan usta analizcilerin banko at yarışı kuponları ve tahminleri için siz de web sitemize girebilirsiniz.

2423 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP