5 ve yukarı İngilizler: 5 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?17.10.2020

5 ve yukarı İngilizler: 5 yukarı İngiliz şartlı 4 nedir? Handikap 15-16-21 kim kazanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

At yarışlarında 5 ve yukarı İngilizler kuralına göre kazançları 139 bin 300 TL’yi geçmeyen atlar kaydedilmektedir. Kazançları 118 bin 200 TL’yi geçenlere 3 kg, 105 bin 300 TL’yi geçenlere ise 2 kg eklenmektedir. Ayrıca kazançları 63 bin 200 TL’yi geçmeyen atlardan 2 kg,  48 bin 600 TL’yi geçmeyenlerden ise 3 kg indirilmektedir. Kazanılan her G2 koşusu için atlara 3 kg eklenir. A3 koşusu kazanan atlar G3 koşusu kazanmış gibi işlem görürken, A2 koşusu kazanan atlar da G2 koşusu kazanmış gibi işlem görürler.

5 ve yukarı İngilizler Günün At Yarışı Tahminleri

Güncel altılı ganyan kuponları hakkında en faydalı ve kazandıran kuponları bulabilmek için siz de at yarışı müdavimlerinin buluştuğu internet platformu olan web sitemize giriş yapabilirsiniz. At yarışı dünyasının popüler ve başarılı isimlerinin yanı sıra usta tahmincilerin de hazırlamış olduğu günün altılı ganyan koşusu kuponlarına tek tıkla ulaşmak için web sitemizi tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizde her koşu öncesinde banko ve sürpriz olmak üzere kazandıran at yarışı kuponları, Türkiye’nin dört bir yanındaki bütün at yarışı tutkunlarına sunulmaktadır.

5 ve yukarı İngilizler Kazandıran At Yarışı Kuponları

En sağlam at yarışı tahminleri sayesinde siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden, deneyimli ve usta analizciler tarafından hazırlanmış kazandıran at yarışı kuponlarını oynayabilirsiniz. Hazır kuponları doğrudan oynayabileceğiniz gibi dilerseniz içinde kendi tahmin ve hislerinize göre değişiklikler yapabilirsiniz. At yarışlarına yıllarını vermiş deneyimli isimlerin hazırladığı kazandıran at yarışı kuponları tamamen ücretsiz olarak web sitemizde yayınlanmaktadır. Güncel yarışlarla yenilenen içeriklere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

5 ve yukarı İngilizler Banko At Yarışı Kuponları

Banko altılı ganyan tahminleri pek çok kişiye hayallerini yaşatan at yarışı kuponlarında yer almaktadır. At yarışı dünyasının usta tahmincileri tarafından hazırlanan banko altılı ganyan kuponlarını oynamak için web sitemizden önemli tüyolar alabilirsiniz. Günün koşusundan önce mutlaka web sitemize giriş yaparak önemli tüyolar ve banko at yarışı kuponları hakkında detaylı bilgilere herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.

1461 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP