Çağdaş Sevinç İddaa Kuponları ve Günün Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 202218.12.2020

Çağdaş Sevinç İddaa Kuponları ve Günün Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  4 - 2 Oy
Çağdaş Sevinç İddaa Günün Tahminleri İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

Öncelik ile bilinmelidir ki iddaa her türlü spor dalı üzerinden yapılabilir. Örneğin  futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, motor sporları, atletizm, bilardo vs alanlarından bildiğiniz, takip ettiğiniz veya takip etmeseniz bile denemek istediğiniz bir spor dalı üzerinden Çağdaş Sevinç iddaa tahminleri ve kuponları oynayabilirsiniz.
Her ne kadar iddaa her spor dalı ile ilgili yapılan müsabakaların sonuçlarına yönelik tahminden oluşsa da, her sporun iddaa kuponlarının doldurulması farklı farklı olmaktadır. Örneğin en yaygın olan futbol için ilk yarı sonucu ve maç sonucu için beraberlik, mağlubiyet ve galibiyet seçeneklerini dolduruyorsunuz.

Bunun ile beraber, ilk yarı ya da maç sonucunun 1 ve 1’in altında, 2 ve 2’nin üzerinde olmasına göre de altı ya da üstü seçeneklerini işaretleyebiliyorsunuz. Ayrıca, maçın bir tarafının gol atıp diğer tarafının atmayacağını düşünüyorsanız bunun ile ilgili kısımı da işaretleyebilirsiniz. Toplam gol sayısını da iddaa konusu yapabilirsiniz.

Üzerinde Çağdaş Sevinç iddaa kuponları doldurulan diğer en yaygın spor basketboldur. Burada kuponlar oluşuturulurken , futboldaki gibi kazanan takım, galip olan takım ve ilk yatı, maç sonu gibi tahminler yapılırken futboldakinden farklı olarak her iki takımın ilk yarı sonunda ya da maç sonunda atacağı toplam basket sayısını da iddaa konusu yapabilirsiniz.

Çağdaş Sevinç iddaa tahminleri ve kuponları  doldurabileceğiniz sonuncu en popüler oyun ise voleyboldur. Burada tahminlerinizi ilk yarı ve maç sonu olarak yapabildiğiniz gibi, diğerlerinden farklı olarak set sayılarının kaç kaç biteceğini de oynayabilirsiniz. Bu her sporu canlı iddaada da oynayabilirsiniz.

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
9153 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP