Can Tango İddaa Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 2022 09.01.2019

Can Tango İddaa Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  4 - 35 Oy
Can Tango İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

Can Tango Kimdir?

1983 doğumlu olan Can Tango aslen Muğla Bodrumludur uzun yıllar geditörlük ve yorumculuk yapmıştır. Konuk olduğu site programlarında ve yer aldığı bazı bloglarda maçlar hakkında yorumculuk ve tahminler yapan Can Tango güler yüzlü biridir. Farklı gazetesinde uzun bir süre yazarlık yaparak maçlar hakkındaki yorumları, tahminleri ve analizleri ile adından oldukça söz ettirmiştir. Farklı gazetesinde ise adı kazandırır olarak anılmaktadır.

Can Tango İddaa Tahminleri

İddaa tahmini yapan insanların çoğu bazı dönemlerinde iniş bazı dönemlerinde çıkış yakalarlar. Ayrıca sürekli başarılı olma gibi şansları da yoktur. Ne kadar iyi analizler yapılsa da sonuçta spor oyunlarında kesinlik yoktur. Can Tango ‘da birçok yazar gibi inişli çıkışlı yorumculuk ve analizcilik hayatı bulunan bir yazardır. Farklı gazetesinde yer aldığı sürece oldukça başarılı bir analiz performansı sergileyen Can Tango bu yönüyle adından epeyce söz ettirmiş ve oldukça ön planda yer almıştır. Yaptığı iddaa tahminleri ile iddaa severlerin oldukça yüksek paralar kazanmalarına yol açmıştır. Fakat bu güzel performansını bir süreden sonra düşmüştür. Belli bir süreden sonra iddaa tahminlerinde eskisi kadar başarı sağlayamaz olmuş ve kendisine duyulan ilginin azalmasına yol açmıştır.

Farklı gazetesi dışında radyo programlarında da görev alan Can Tango bu işinde de oldukça başarılı olmuştur. İlerleyen zamanla birlikte internet üzerinde erişim kolaylaştığı için Can Tango ‘da bu kervana katılarak site ve bahis sitelerinde üyelikler açmıştır. Takipçilerine internet üzerinden iddaa tahminlerini sunarak daha kolay bir şekilde daha çok kişiye ulaşabilmiştir. Bazen başarılı tahminlerde çoğu zamanda başarısız tahminlerde bulunarak adından eskisi kadar söz ettirememiştir.

Belirli bir zaman sonra bu sektörde yer alan çoğu kişi yakaladıkları başarılara eskisi kadar ulaşamamaktadır. Çünkü zamanla insanların beklentileri artmaktadır ve insanların beklentileri arttıkça başarı kavramı daha da zor elde edilen bir hedef halini almaktadır. Bu yüzden yorumcular, tahminciler hayatlarının belirli dönemlerinde elde ettikleri başarıyı ilerleyen dönemlerinde çok zor elde edebilmektedirler. Ayrıca onlar açısından bir diğer zorluk ise insanların onları sadece yaptıkları 3-5 tahmine göre değerlendirmeleridir. Can Tango çok iyi bir analizci olabilir ya da çok güzel yorumlar yapabilir fakat bir maç hakkında bulunduğu tahmin tutmazsa insanların ilgisini çok çabuk bir şekilde kaybedebilir. Çünkü insanlar artık sadece kendilerine sunulan tahminlere veya tutturup tutturamadıkları kuponlara göre yorumcuları değerlendirmektedirler. Bu etkenlerden dolayı da beklenen ilgili her zaman karşılanmamaktadır.

Can Tango işinde başarılı biridir. Araştırmaları, değerlendirmeleri, tahminleri zaman zaman başarısızlıkla sonuçlansa da eninde sonunda başarıyı elde edebilen biridir. Bu yüzden de kendisine Farklı gazetesinde kazandırır lakabı konulmuştur. Uzun yıllar gazetede yorumlarda bulunmuş, kuponlar sunmuş ve tahminler yapmıştır. Bu sayede başarısından söz ettirmiştir. Çoğu insan onu Farklı gazetesi aracılığıyla tanımış ve ona ilgi duymuştur. Çünkü yazdığı çoğu yazı başarı kokmaktaydı. İlerleyen zaman yüzünden gazetelere azalmıştır. İnsanlar gazeteler yerine internet ortamını tercih etmeye başlamışlardır. Böylece çoğu yazar gibi Can Tango da kendisine olan ilgiyi büyük ölçüde kaybetmiş oldu. Bu da onun performansını etkiledi ve elde ettiği başarıyı birdaha yakalayamadı. Daha sonra internet ortamında yeniden adından söz ettirdi, televizyon ortamında yer buldu. Bu şekilde biraz daha adından söz ettirerek yine iddaa tahminleri sunmaya devam etti. Bazen başarılı bazen başarısız birçok tahmini internet üzerinden takipçileriyle paylaştı. İlerleyen zamanda gördüğü ilgi eskisi kadar olmasa da belirli bir seviyeye ulaştı.

Lütfen Can Tango yu Can TONGO ile karıştırmayınız

Bu tahmin için yapılan yorumlar (22)

Yeni görüyorum

Osman: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Bugüne kadar yatıran kuponunuz olmadı, tutacağını bilsem de merakla bekliyorum

Berk: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Başarıli

Hüseyin: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

İlk defa giriyorum inşallah kazanırım paraya çok ihtiyacım var

Serkan: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Başarılı

Ferhat: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

şansınız bol olsun iddaa sizlerle güzel gelsin ozaman güzel maçlar

levent: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

bir denemek istiyorum biraz tahmin gönderirimisiniz tesekkürler

seyfittin: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Helal olsun abim sana

Muree : Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Banko maç varmı

Burak: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

tebrikler ederim sizi supersiniz

mehmet özmen: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Çok güzel bir program herkese tavsiye ederim bence herkes indirsin

Necmettin Demir: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Çok güzel bir siteniz var herkese bol şans

Tuncer alsan: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Tebrikler ve çok sağolun sayenizde kazandık

Sedat oztunc: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Çok guzel begendim

Ayhan toy: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Güzel beyendim

Mehmet: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Superr bu uygulama

Özgür: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Süper yorum

Ferit kuş: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Bakalım ınş kazanicaz iddaatahmin

Memo can: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Qazanmaq istiyirem

Vusal: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Sayenizde her hafta kazanıyorum çok teşekkürler iddaatahmin

Haydar : Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Yeni Yukledim kazanmaya çalışacağız..uygulama güzel

Ari özkoz: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

mukemel

faruk: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
376791 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP