Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe'ye olay sözler! "Fenerbahçe bundan sonra..."25.12.2022

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe'ye olay sözler! "Fenerbahçe bundan sonra..."

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Lider Fenerbahçe ise Giresunspor mağlubiyeti sonrası bu maçta da mağlup oldu ve Trabzonspor puan farkını da 3'e indirdi. SABAH Spor'un usta kalemi Erman Toroğlu karşılaşmayla ve maçın hakemiyle ilgili çok çarpıcı sözler söyledi.

ERMAN TOROĞLU: TÜM KARTLAR DOĞRUYDU

Dünya Kupası başlamadan önce Fenerbahçe araya yenilerek girmişti. Yine eksik kalmıştı. Fakat daha iyi mücadele ediyorlardı. Dün geceki Fenerbahçe kendi futbolunu oynamadı. İki yarı iki takım da birbirlerine yoklama macunu attılar. Ortaya kötü futbol çıktı. Haliyle skor da kötüydü. İkinci yarı Trabzonspor biraz istekli başladı. Beraberlik de yaramıyordu ona... Hele mağlubiyet hiç yaramayacaktı.

"F.BAHÇE KENDİ OYUNUNU OYNAYAMADI"

İlk yarıdaki görülen sarı kartlar, aslında teknik adamlar için uyarı niteliğindeydi. Ama Jesus bu konuda geç kaldı. O geç kaldı, takımı da eksik kaldı. Ondan sonra ipler olduğu gibi Trabzonspor'un eline geçti. Abdullah Avcı, 1-0'ın üzerine doğru değişiklikler yaptı. Takımını diri tuttu. Özellikle defansa çekilmediler.

Djaniny gibi süratli adamları da oyuna alınca, Fenerbahçe defansında iyi pozisyonlar yakalamaya başladılar. Dün gece Fenerbahçe kendi oyununu oynayamadı. Yani oyuncusu atılana kadar sanki 'Trabzon'dan bana beraberlik kafi gelir' havasındaydı.

"ARTIK DAKİKADAN KAÇMIYORLAR"

Nihayet maçlarda oynanmayan süreler doğru gösterilmeye başlandı. Bu dönemden önce; hakem 2-3 dakikayı gösteriyor, maçtan kaçıyordu. Ama doğrusu bu...

Hakem Halil Umut Meler'in gösterdiği kartların hepsi doğruydu. Tesir altında kalmadı. Vücut dili iyiydi, sakindi. Futbolcularla fazla konuşmadan rahat maç yönetti. TrabzonsporFenerbahçe maçları zor maçlardır. Her hakem altından kalkamaz.

(Kaynak/Sabah)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (1)

Bence sayın Toroğlu maçı bir daha izlesin. Evet hakemin verdiği tüm kartlar doğru peki vermedikleri. Maçın daha başında Trabzon futbolcuları Fenerli futbolculara yapmadığı faul basmadık yerini bırakmadı onlara diyecek lafınız yok mu? Gomez ceza sahasında kendini yere atıyor hakemi aldatmaya yönelik hareket değil mi? 1 .golün oluşumu ofsayt değil mi iyi baktınız mı? Spor medyasının da hakemlerin de düğmelerine basıldı ve Fener\'e karşı elbirliği ile mücadeleye devam ediyorsunuz böyle devam edin. Edin o zaman dünya kupası, Avrupa şampiyonasını hakemlerde, basında, oyuncularda oturup evde çekirdek çitleyerek izlemeye devam edersiniz. Yeni oyun başladı. Fener takımına karşı verilen tüm kartlar fauller doğru. Ya karşı takımların yaptıklarına verilmeyenler?

Ertuğrul Göksu: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
10030 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP