Fenerbahçe açıkladı, resmi sözleşme imzalandı 09.11.2023

Fenerbahçe açıkladı, resmi sözleşme imzalandı

TAHMİN DETAY

Tahmini Oyla

0

Fenerbahçe'den açıklama;

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız ile MediaMarkt arasında yapılan sponsorluk anlaşmasının imza töreni Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde düzenlendi.

Yapılan bu iş birliği çerçevesinde MediaMarkt logosu 2023-24 voleybol sezonunda Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın taytlarının sağ paçasında yer alacak.
.
Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hulusi Acar, MediaMarkt İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama, Kurumsal İletişim ve E-Ticaret Direktörü Tolga Ünvan ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takım Menajerimiz Pelin Çelik’in katılımlarıyla düzenlenen imza töreninde kulüp yetkilileri ve MediaMarkt profesyonelleri de hazır bulundu.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan: Cumhuriyetimizin 100. yılında Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın şampiyonluklarını, kupalarını, başarılarını hep birlikte omuz omuza kutlamak dileğiyle

Toplantıda ilk olarak söz alan Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, “Saygıdeğer konuklar, değerli basın mensupları, ekranları başında bizleri izleyen kıymetli taraftarlarımız, değerli Kongre Üyelerimiz, MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hulusi Acar, MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Üyesi Tolga Unvan, Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Menajeri Pelin Çelik, herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Bu sezon burada pek çok marka sponsorluk anlaşması için bir aradaydık. Bugün de bizim için çok değerli MediaMarkt ile Kulübümüz arasındaki sponsorluk anlaşmasının imza töreni için bir aradayız.

MediaMarkt logosu 2023-24 Voleybol sezonu boyunca Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın taytlarının sağ paçasında yer alacak.

MediaMarkt’a Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum ve anlaşmanın her iki taraf için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.

Geçtiğimiz Salı günü Takımımız CEV Şampiyonlar Ligi C grubunda ilk maçına çıktı ve galibiyetle ayrıldı. Sarı Meleklerimize 11 ve 14 Kasım’daki maçları başta olmak üzere tüm sezon yarıştıkları tüm kulvarlarda başarılar diliyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın şampiyonluklarını, kupalarını, başarılarını hep birlikte omuz omuza kutlamak dileğiyle.” dedi.

Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt: Bu sponsorluk anlaşmasının, Takımımızın hedeflerine ulaşmasında büyük bir destek sağlayacağına yürekten inanıyoruz

Ardından söz alan Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt, “Saygıdeğer konuklar, değerli basın mensupları, ekranları başında bizleri izleyen değerli taraftarlarımız, sevgili Fenerbahçe ailemiz...

Bugün, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı olarak çok güzel bir iş birliği için bir aradayız. Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi,  ülkemizin en önemli markalarından biri olan MediaMarkt ile bir aradayız. Anlaşmamız çerçevesinde 2023-24 sezonunda MediaMarkt logosu takımımızın taytlarında yer alacak.

İki kurum arasındaki bu iş birliğinin uzun süreli ve başarılı olmasını temenni ederken, MediaMarkt'a ‘ailemize hoş geldiniz’ diyorum. Bu sponsorluk anlaşmasının, takımımızın hedeflerine ulaşmasında büyük bir destek sağlayacağına yürekten inanıyoruz.

Kadınların spordaki başarılarına ve genç kızların spora olan katılımına büyük önem veriyoruz. Bu alandaki liderliğimiz ve başarılarımız, genç kızlara ilham olma, spora olan tutkularını keşfetme ve geliştirme fırsatı sunuyor.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız olarak ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle büyük bir motivasyonla çalışıyoruz. Bu bağlamda Vodafone Sultanlar Ligi’nde yolumuza azimle devam ederken geçtiğimiz salı akşamı Avrupa arenasında CEV Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçımızı galibiyetle geride bıraktık. Takımımıza ve teknik ekibimize bu uzun ve zorlu süreçte başarılar diliyorum.” diye konuştu.

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hulusi Acar: Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da başarılı olacağına yürekten inanıyoruz ve ona ortak olmaya geldik

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hulusi Acar, “Bugün burada MediaMarkt olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğumuzu ve bu misyonumuzla da Fenerbahçe Spor Kulübü’nün voleybol takımına sponsorluğumuzu açıklamak üzere bir aradayız. Biz MediaMarkt olarak teknolojinin kadını-erkeği olmadığı gibi sporun da kadını-erkeği olmadığını her zaman vurguluyoruz. Böylelikle bizim için daha da özel olan kadın voleybol takımını desteklemek için gerçekten çok motiveyiz ve burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bizler bir ortaklık için buradayız. Bu ortaklık, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının başarılarına ortak olma meselesi. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da başarılı olacağına yürekten inanıyoruz ve ona ortak olmaya geldik. Bu yolculukta beraber olmaya devam edeceğiz.

Biz bu projeyi holdingimize, Almanya’ya duyurduğumuzda işin için kadın olması, spor olması, Avrupa’da başarı olması potansiyeli görüldüğü için hiçbir itiraz almadan kabul ettirdik. Bundan dolayı da ayrıca mutluyuz. Biz kadınların her alanda desteklenmesi taraftarıyız, sadece sporda değil. Hayatta her alanda kadın-erkek eşitliğini ve kadınların gücünü daha fazla görmeyi arzuluyoruz. Bu sebeple de bunun bir mesaj olarak algılanmasını çok isterim.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün büyüklüğü sadece kazanılan kupalardan ibaret değil. Sosyal sorumluluk alanında da Fenerbahçe her zaman öncü oldu. Biz de bu çorbaya bir tuzla katkıda bulunabilirsek ne mutlu bize.

Bu yeni başlangıcın Türk kadın voleyboluna ve Fenerbahçe’nin parlak geleceğine büyük katkılar sunacağına canıyürekten inanıyorum. Hep birlikte nice zaferlere birlikte imza atabilmek ve onun altında küçücük bir parafımız olursa çok mutlu olacağımızı bir kez daha bildirmek istiyorum. Sizlerin nezdinde camiaya hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

MediaMarkt İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama Kurumsal İletişim ve E-Ticaret Direktörü Tolga Ünvan: İnşallah beraber yeni şampiyonluklara yeni başarılara giderken biz de bu kulübün, bu camianın yanında destek olmaya devam edeceğiz

MediaMarkt İcra Kurulu Üyesi ve Pazarlama, Kurumsal İletişim ve E-Ticaret Direktörü Tolga Ünvan, “Bugün kişisel olarak da farklı duygular içerisindeyim çünkü bu projenin başlangıcından bu noktaya gelmesinde Simla Hanım’la ciddi bir mesaimiz oldu. O anlamda bugün sizlerin karşısında olmaktan hem bir sporsever hem de bir voleybolsever olarak bulunmaktan dolayı mutluluk ve gurur duyuyorum.

Fenerbahçe Türkiye’ye Avrupa Şampiyonluğu, Dünya Şampiyonluğu getirmiş, bugün milli takımımızın kaptanını ve önemli sporcularını barındıran Türk kadını için çok önemli örnek oluşturan bir kulüp konumunda. Biz de kadının Türkiye’deki değerini yukarıya taşımak ve onlara ilham veren hikâyeler yaratmak için bugün bu camiayla iş birliğimizi açıklıyoruz. İnşallah beraber yeni şampiyonluklara yeni başarılara giderken biz de bu kulübün, bu camianın yanında destek olmaya devam edeceğiz. Bir yolculuğa çıktık, inşallah uzun soluklu bir yolculuk olacak. Önümüzdeki dönemde de bu takımın, bu camianın yanında olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Takım Menajerimiz Pelin Çelik: Cumhuriyetin ikici yüzyılına da şampiyon olarak başlamak istiyoruz. Bu yolda MediaMarkt ile yürüyeceğimiz için çok güçlüyüz, mutluyuz, gururluyuz

Son olarak söz alan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takım Menajerimiz Pelin Çelik, “Takımımız adına, teknik ekibimiz ve oyuncularımız adına ailemizin yeni üyesi, takımımızın yeni oyuncusu MediaMarkt’a ‘hoş geldiniz’ demek istiyorum. Sektöründe şampiyon, Avrupa’da şampiyon bir markayla aynı yolda yürüyecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Biz Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı olarak Cumhuriyetin ikici yüzyılına da şampiyon olarak başlamak istiyoruz hem Türkiye’de hem de Avrupa’da. Bu yolda MediaMarkt ile yürüyeceğimiz için çok güçlüyüz, mutluyuz, gururluyuz. Yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Umarım bu birliktelik uzun yıllar devam eder.” diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşmaların ardından imzalar atıldı ve fotoğraf çektirildi.

⚽ İddaa Tahmin
⚽ Tahmin Eden Fenerbahçe açıkladı, resmi sözleşme imzalandı

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
3937 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Bochum Wolfsburg İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Bochum Wolfsburg İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Bochum ile Wolfsburg karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Bochum ile başlayalım.10 puana sahip olan Bochum düşme potasının 2 puan üzerinde bulunuyor.Son 4 maçında da kaybetmeyen Bochum iç sahada kazanmak istiyor.Wolfsburg ise 16 puanla 8. sırada yer almakta.Son maçında Leipzig'i 2 1 mağlup eden Wolfsburg deplasmandan da puan ve puanlar çıkarma peşinde.Keyifli bir karşılaşma olmasını bekliyorum ; gollü geçer.

2,5 Üst - 1.48 - 17:30

Tahmini İncele
Mönchengladbach Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Mönchengladbach Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Mönchengladbach ile Hoffenheim karşı karşıya geliyor.13 puanla 11. sırada yer alan Mönchengladbach son maçında Dortmund'a 4 2 kaybetmişti.Dortmund karşısında 2 0 öne geçmesine rağmen skoru koruyamayan Mönchengladbach iç sahada kazanmak istiyor.Hoffenheim ise 20 puanla 6. sırada yer almakta.Son 4 maçında da kazanamayan Hoffenheim deplasmanda sürpriz peşinde.İki takım arasındaki son 3 maçı da Mönchengladbach kazanmıştı ve bu 3 karşılaşmada 12 gol atıp kalesinde 5 gol gördü yine keyifli gollü bir maç olur.

2,5 Üst - 1.22 - 17:30

Tahmini İncele
Milan Frosinone İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Milan Frosinone İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

İtalya Serie A'da Milan ile Frosinone karşı karşıya geliyor.26 puanla 3. sırada yer alan Milan son maçında Şampiyonlar Liginde Dortmund'a 3 1 kaybetmişti.Frosinone ise 18 puanla 10. sırada bulunuyor.Son 4 maçından 3 galibiyet elde eden Frosinone'nin Milan karşısında işi zor olacak.Milan seyircisi önünde kazanmayı bilir.

MS 1 - 1.26 - 22:45

Tahmini İncele
Lazio Cagliari İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Lazio Cagliari İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

İtalya Serie A'da Lazio ile Cagliari karşı karşıya geliyor.17 puanla 11. sırada yer alan Lazio son maçında Celtic'e 2 0 kaybetmişti.İç sahada 5 maçtır yenilmeyen Lazio son olarak Şampiyonlar Liginde Celtic'i 2 0 mağlup etti ve gruptan çıkmayı garantiledi.Cagliari ise 10 puanla düşme potasında yer alıyor ve Lazio deplasmanında da işleri zor.

MS 1 - 1.42 - 20:00

Tahmini İncele
Genoa Empoli İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Genoa Empoli İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

İtalya Serie A'da Genoa ile Empoli karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Genoa ile başlayalım.14 puanla 15. sırada bulunan Genoa iç sahada kazanıp moral bulmak istiyor.İç sahada oynadığı son 3 maçını da kazanan Genoa yine kazanmak istiyor.Empoli ise 10 puanla 18. sırada bulunuyor.Son 4 maçından 3'ünü kaybeden Empoli son olarak Sassuolo'ya 4 3 kaybetmişti.Bu karşılaşmaya gelirsek zorlu bir maç olmasını bekliyorum , ilk yarı dengeli geçer.

IY X - 1.84 - 17:00

Tahmini İncele
Adana Demirspor Samsunspor İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Adana Demirspor Samsunspor İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

Süper Ligde Adana Demirspor ile Samsunspor karşı karşıya geliyor.23 puanla 4. sırada yer alan Adana Demirspor son 3 maçından da beraberlikle ayrıldı.Son olarak Kayserispor ile 1 1 berabere kalan Adana Demirspor gelecek hafta Galatasaray deplasmanına gidecek.Galatasaray maçından önce iç sahada moral bulmak isteyen Adana Demirspor'u galibiyete yakın görüyorum.

MS 1 - 1.50 - 19:00

Tahmini İncele

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Stuttgart Werder Bremen İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Stuttgart Werder Bremen İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Stuttgart ile Werder Bremen karşı karşıya geliyor.27 puanla 3. sırada yer alan Stuttgart son lig maçında Frankfurt'u deplasmanda 2 1 mağlup etmişti.Werder Bremen ise 11 puanla 12. sırada yer almakta.3 maçtır kazanamayan Werder Bremen'in Stuttgart deplasmanında da işini zor görüyorum.

MS 1 - 1.25 - 20:30

Tahmini İncele
Bayern Münih Union Berlin İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Bayern Münih Union Berlin İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Bayern Münih ile Union Berlin karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Bayern Münih ile başlayalım.Son maçında Copenhagen ile 0 0 berabere kalan Bayern Münih ligde 32 puanla 2. sırada bulunuyor.Lider Leverkusen'in 2 puan gerisinde olan Bayern Münih Copenhagen karşısında yapamadığını Union Berlin karşısında yapar ve rahat bir galibiyet alırlar.Son 10 maçında da kazanamayan Union Berlin hafta içi de Braga ile 1 1 berabere kalmıştı.Kötü bir sezon geçiren Union Berlin'in işi zor olacak.

H1 - 1.25 - 17:30

Tahmini İncele
Leipzig Heidenheim İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023 Leipzig Heidenheim İddaa Maç Tahmini 2 Aralık 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Leipzig ile Heidenheim karşı karşıya geliyor.23 puanla 5. sırada yer alan Leipzig hafta içi Manchester City deplasmanında 2 0 öne geçmesine rağmen skoru koruyamamış ve karşılaşmayı 3 2 kaybetmişti.Heidenheim ise 11 puanla 13. sırada bulunuyor.Son 8 maçtan sadece 1 galibiyet alabilen Heidenheim'in Leipzig karşısında işleri zor.

H1 - 1.45 - 17:30

Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2023
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu