Fenerbahçe bombayı patlattı! 09.10.2022

Fenerbahçe bombayı patlattı!

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy

Fenerbahçe yönetimi Jorge Jesus’la şampiyonluk yaşasın yaşamasın sözleşme uzatmak için düğmeye bastı.

Fenerbahçe yönetimi Jorge Jesus’la şampiyonluk yaşasın yaşamasın sözleşme uzatmak için düğmeye bastı.

Fenerbahçe’deki karabulutları dağıtan sadece taraftarını değil tüm futbol kamuoyunu kendine hayran bırakan deneyimli teknik direktör Jorge jesus’la 1 sene sözleşme imzalayan yönetim, Jesusla yeni sözleşme yapmak için masaya oturmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe sadece süper lig’de değil Avrupa’da da oynadığı futbolla artık Avrupa’da da kendinden söz ettirmeye başladı. Tecrübeli teknik adamın oynattığı futbolun yanı sıra daha önce kadroya alınmayan hatta gönderilmesi gündeme gelen genç futbolcuların da takıma kazandırması yönetimin iştahını daha da kabarttı.

Takımın başına getirilirken istediği isimlere bakıldığın da da Bruma dışında ki tüm oyuncuların performansı da alınan bu uzatma kararında büyük etkisi var.

2018 yılından bu seneye kadar bir çok teknik direktör ile çalışan ve çok sayıda futbolcu transfer eden yönetimin en büyük pişmanlığı da daha önce Jesus ile temasa geçilmemesi oldu. Jorge Jesus 2018 yılında kısa bir dönem Suudi Arabistan ekiplerinden All-Hilal takımının başına geçmiş daha sonra kendi isteğiyle ayrılmış ve Benfica’yı çalıştırmaya başlamıştı. Fenerbahçelilerin kısa sürede güvenini kazanan ve oynattığı futbolla puan kaybetse dahi büyük kredisi olan Jorge Jesusa 3 yıllık bir yeni sözleşme teklif edilmesi planlanıyor.

(Kaynak/Türkgün)

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
6916 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP