Fenerbahçe'de Annlaşma Tamam 11.08.2023

Fenerbahçe'de Annlaşma Tamam

TAHMİN DETAY

Tahmini Oyla

0

Fenerbahçe'den açıklama;

Kulübümüz ile Gedik Yatırım arasında yapılan “Futbol A Takımı Konç Sponsorluğu” anlaşmasının imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yapıldı.

Gedik Yatırım logosu yapılan bu iş birliği çerçevesinde Futbol A Takımımızın 2023-24 sezonunda oynayacağı Trendyol Süper Lig,  Ziraat Türkiye Kupası ve Avrupa Kupaları ön eleme maçlarında giyeceği konçlarında yer alacak.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan ve Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç’ın konuşmacı olarak yer aldığı törende kulüp yetkilileri ve Gedik Yatırım profesyonelleri de hazır bulundu.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan: Bu iki markanın yan yana gelmesiyle sporun ve finansın gücü bir araya gelmiş olacak

Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, desteklerinden ötürü Gedik Yatırım’a teşekkür ederken, iş birliğinin detaylarıyla ilgili de bilgiler verdi. Kızılhan, şunları söyledi: “Futbol A Takımı konç sponsoru olarak yanımızda yer alan Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sayın Onur Topaç’ı değerli yönetim kurulu üyeleri, kıymetli basın mensupları, kıymetli katılımcılar, ekranları başında bizleri izleyen değerli taraftarlarımız, üyelerimiz herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak köklü geçmişimizde elde ettiğimiz başarıları daha da üstlere taşımak hedefiyle yeni bir sezona başlıyoruz. Bugün de bu yolda bize destek veren ailemizin bir parçası olan kıymetli iş ortağımız Gedik Yatırım’ı ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçemizin tutkulu taraftarlarının yolu bu anlaşmanın ardından Gedik Yatırım’ın güçlü finansal çözümleri ve vizyonuyla tanışacak ve bu iki markanın yan yana gelmesiyle sporun ve finansın gücü bir araya gelmiş olacak.

Bugün itibarıyla 2023-24 futbol sezonu başlıyor. Yeni bir futbol sezonunun heyecanını yaşıyoruz ve hep birlikte hedeflerimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Yeni sponsorumuzla yeni sezonda Fenerbahçemizin sahadaki zaferlerini kutlamayı dört gözle bekliyoruz. Birlikte azimle çalışarak Fenerbahçe’nin ruhuyla yürekten destek vererek şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz. Yeni sezon umutlarımızın yeşerdiği, sakatlıkların olmadığı kupalarla dolu şampiyonlukla taçlanan başarılarla dolu bir sezon olsun.

Gedik Yatırım’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Anlaşmanın her iki taraf için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç: Ülkemiz futbolunun ve sporunun en köklü kulüplerinin başında gelen Fenerbahçe’yle yaptığımız bu sponsorluk anlaşmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç ise, “Bu imza Gedik Yatırım ve şahsım adına çok değerli ve çok kıymetli. 1991 yılında kurulan Gedik yatırım 32 yıldır sermaye piyasalarının gelişimi ve değişimi için çalışmakta. Bugün iştiraklerimizle birlikte 30’un üzerinde şehirde 56 şubemiz ve 630’un üzerinde çalışanımızla sermaye piyasalarında hizmet veriyoruz. Dinamik ve deneyimli insan kaynağımız ve güçlü teknolojimizle birlikte yatırımcılara kaliteli hizmet sunarak tasarruflarına yön veriyoruz. Hizmet verdiğimiz on binlerce yatırımcıdan aldığımız kuvvetle geleceğe güvenle bakıyoruz. Hepimizin bildiği gibi ülkemizde tasarruflar dünyada benzer ülkelere kıyasla baktığımızda gelişime çok açık ve bu gelişimi hepimizin sağlaması şart. Vatandaşlarımızın finansal okur yazarlıklarına destek olmak ve yatırımlarına yön vermek adına bu konuda ülkemizde çok değerli çalışmalar ve yatırım yapıyoruz. Her yıl çok sayıda şehri ziyaret ediyor, seminerler düzenliyor ve bu konuya önemli yatırımlar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bugün de sektörde her alanda lider olma vizyonumuza katkı sağlayacağını düşündüğümüz önemli bir adım daha atıyoruz. Bireysel olarak hem bir sporsever olarak hem de ülkesine destek olmayı ilke edinmiş bir şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak ülkemiz futbolunun ve sporunun en köklü kulüplerinin başında gelen Fenerbahçe’yle yaptığımız bu sponsorluk anlaşmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Geçtiğimiz yıl Gedik Yatırım olarak Türkiye Voleybol Federasyonu’yla gerçekleştirdiğimiz 3 yıllık anlaşmayla beraber voleybol milli takımlarımızın her yaş kategorisinde ana sponsoru olmuştuk. Ana amaçlarımız ülkemiz sporu ve sporcusunun yanında olmanın yanı sıra yatırım ürünlerinin her eve girmesine aracılık etmek, bilinirliği artırmak ve birlikte başarılar kazanmaktı. Hepinizin de yakından takip ettiği üzere Voleybol A Milli Takımlarımız bu yıl bizleri çok sevindirdi, gururlandırdı. Kadın A Milli Takımımız dünyada 1. sıraya yükseldi, hepimizi gururlandırdı. Erkek A Milli Takımımız ise ilk 10 sıraya çok yaklaştı, onlar da bizi gururlandırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz ve karşılıklı olarak başarı getiren bu değerli sponsorluğa ek olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’yle anlaşma gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Voleybol milli takımlar düzeyinde başlattığımız desteğimizi bugün bir başka spor branşıyla çeşitlendiriyoruz. Sadece futbol değil, tüm branşlarda lider olmayı hedefleyen Fenerbahçe Spor Kulübü’yle sermaye piyasalarının her alanında lider olmayı hedefleyen Gedik Yatırım bir araya geliyor. Gedik Yatırım olarak Fenerbahçe’nin destekçisi olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu anlaşmayı sponsorlukla sınırlı bir anlaşma olarak görmüyoruz. Önümüzdeki dönemde hem Fenerbahçe Spor Kulübü hem de Fenerbahçe taraftarına değer katmak için farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu imza taraftarı, yönetim ve sporcularıyla çok büyük ve etkili bir camianın her alanda lider olma vizyonuna sahip Gedik Yatırım ailesiyle ortaya koyacağı projelerin ilk adımı olacak. Bu anlaşma aynı zamanda yatırım ürünlerimizi de geniş kitlelere tanıtmayı ve ulaştırmayı amaçlıyor. Ülkemiz sporunun en önemli markalarından olan Fenerbahçe’nin liderlik yolculuğunda Gedik Yatırım olarak her zaman yanında olacağımızı belirtmek istiyorum. Fenerbahçe Futbol A Takımına 2023-24 sezonunda ligde, kupada, Avrupa’da ve ertelenen Süper Kupa’da başarılar diliyorum. Bu önemli anlaşmanın ve iş birliğinin uzun soluklu olmasını diliyor, bu anlaşmanın hayata geçmesinde emeği olan başta Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve değerli Fenerbahçe Spor Kulübü çalışanlarına Gedik Yatırım ailesi olarak teşekkür ediyorum. Sporun bize yaşattığı güzel duyguları referans alarak ‘Bu hisse ortak ol’ diyorum. Türkiyemize ve spor dünyasına hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Konuşmaların ardından basın mensuplarının sorularına geçildi.

Sponsorluk anlaşmalarının yapılan transferlere katkısına ilişkin soruya Genel Sekreterimiz, “İki tür sponsor var. Bir, bizim yıllardır yapmış olduğumuz gibi her zaman bizimle beraber olan, bu sene de sözleşmeleri yenilediğimiz Otokoç, Halley, Nesine.com, Safiport, Aygaz ve Pasha. Son olarak da ailemize Gedik Yatırım katıldı. Şu an futbol formamızda herhangi bir boş mecra kalmadı. Başkanımızın dediği tabii ki çok doğru ama maalesef bu Türk futbolunun bir gerçeği. Sadece bize uygulanan bir husus da değil, diğer takımların da başı bu konuda belada demek zorundayım maalesef. Sponsorluklarımız tabii ki devam edecek. Sponsorlarımızın gücü hep beraber bir arada olmamızla transferleri de etkileyecektir. Transferlerin bedelleriyle sponsorlukların bedelleri çok fazla eşit seviyede değil. Bu yüzden başka takımlar farklı sponsorluklar yapıyor ama biz o işlere girmiyoruz.” yanıtını verdi.

Sponsorluk bedellerinin strateji gereği açıklanmadığını belirten Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, “Sponsorluk bedellerini biz hiçbir zaman açıklamıyoruz. Burada da bizim prosedürümüz ve stratejimiz gereği bu sponsorlukta da bedel açıklamayacağız. Ama 1 sezonluk olarak başladık, inşallah önümüzdeki seneler de iş ortaklığımız büyüyerek devam edecek. Başka tip sponsorluklar derken rakip takımların yaptığı, bütün herkesin de aşikar olduğu sponsorluklar. Siz de onun çok iyi farkındasınızdır diye düşünüyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Soru cevap bölümünün ardından Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç’a Fenerbahçe forması hediye ederken, Onur Topaç ise Burak Çağlan Kızılhan’a bir hediye takdim etti.

⚽ İddaa Tahmin
⚽ Tahmin Eden Fenerbahçe'de Annlaşma Tamam

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
5945 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Dukla Prag Viktoria Plzen İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 Dukla Prag Viktoria Plzen İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

Dukla Prag ve Viktoria Plzen arasındaki maç, taraftarların yoğun ilgisinin merkezinde olacaktır. Dukla Prag'ın son performansları, onun disiplinli defans taktiklerine ve oyunda kendi tempolarını dikte etme yeteneklerine dikkat çekmektedir. Öte yandan, Viktoria Plzen daha agresif bir stile sahip, hücumda etkili olan ve rakiplerine baskı uygulayan bir takım. Elbette, bu tarz maçlarda sonucu belirleyen genellikle takımların o günkü performansı ve sahada sergilediği taktikler olmaktadır. Bu iki takımın karşılaşmasında da, bu faktörler büyük önem taşımaktadır. 

Tahmin MS 2 & 1.5 ÜST Oran 1.57

Tahmini İncele
IFK Varnamo Hacken İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 IFK Varnamo Hacken İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

IFK Varnamo ve Hacken, son dönemlerde geçirdikleri maçlardan farklı sonuçlarla çıkmaktalar. IFK Varnamo özellikle evinde güçlü bir performans sergileyerek dikkat çekerken, Hacken'in ise deplasman maçlarındaki skorları biraz daha dalgalı. Ancak, Hacken'in hücum hattındaki istikrarı ve gol atma kabiliyeti, takımı için bir avantaj olabilir. Diğer yandan, IFK Varnamo'nun savunma direnci ve taraftar desteği, bu maçta kritik faktörler olabilir. Mükemmel bir karşılaşma olacağından kuşku yok, fakat sonuç hala belirsiz.

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.35

Tahmini İncele
Lugano Grasshoppers İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 Lugano Grasshoppers İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

Lugano ve Grasshoppers takımlarının karşılaştığı son maçlara bakıldığında, genellikle karşılıklı gollerin atıldığını ve maçların çoğunun bereberlikle sonuçlandığını görüyoruz. Lugano'nun son dönemde ev sahibi olduğu maçlarda atak futbolunu ve gol bulma becerisini iyice arttırdığı görülüyor. Diğer yandan, Grasshoppers son dönemde oldukça formda olmasa da, dikkate değer bir direnç gösterdi. İki takımın da gol yollarında etkili olma potansiyeli göz önüne alındığında, bu maçta gol beklentileri yüksek. Ancak Lugano'nun ev sahibi avantajını kullanarak maçı kazanma ihtimali daha yüksek görünüyor. 

Tahmin MS 1 Oran 1.51

Tahmini İncele
Dinamo Moscow Fakel İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 Dinamo Moscow Fakel İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

Dinamo Moscow ve Fakel arasındaki geçmiş maçlara baktığımızda Dinamo Moscow'un genellikle gol atmakta güçlük çektiğini görüyoruz. Fakel'in son dönemdeki formu ise daha dengeli görünüyor. Ancak, Fakel'in deplasman karnesi Dinamo Moscow'un ev sahibi avantajını ön plana çıkarabilir. Son maçlara bakıldığında Dinamo Moscow genellikle gol sevinci yaşarken, Fakel'in gol yollarında zorlandığı görülüyor. Fakel hücum hattının son dönemlerdeki performansı Dinamo Moscow'un savunma düzeniyle çözmesi güç olabilir. 

Tahmin 2.5 ALT Oran 1.66

Tahmini İncele
Winterthur St. Gallen İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 Winterthur St. Gallen İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

Winterthur ve St. Gallen arasında oynanacak olan maçta, takımların geçmiş performanslarını dikkate alarak bir analiz yapacağım. Son oynanan maçlarda Winterthur'nun performansı biraz dalgalanmalar göstermiş ve stabil bir başarı oranı tutturamamış gibi görünüyor. Aynı zamanda St. Gallen, son maçlarında daha istikrarlı bir performans sergiledi ve daha çok galibiyet almayı başardı. Winterthur maçları genellikle düşük skorlu sonuçlanmış, fakat St. Gallen'ın maçları biraz daha yüksek skorlu olmuş. Bu durum gol oranlarını belirlemek için önemli bir etken olabilir.

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.31

Tahmini İncele
Kalmar Djurgarden İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 Kalmar Djurgarden İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

Djurgarden ve Kalmar arasında oynanacak olan maç büyük bir heyecana sahne olacak gibi görünüyor. Djurgarden son dönemlerde daha dikkat çeken bir performansa imza attığı gözlemlenirken, Kalmar ise zorunlu galibiyetler peşinde koşmuştur. Djurgarden'ın maçları genellikle yüksek skorlu sonuçlarla bittiği göz önünde bulundurulursa, bu maçta da bol gollü ve çekişmeli bir mücadele beklenmeli. Öte yandan, Kalmar'ın defans hatasından dolayı daha kırılgan olduğu düşünülürse, Djurgarden'ın hücum hattının bu maçta fark yaratabileceği öngörülebilir. Ancak, maçların sonuçları hep beklenildiği gibi olmayabiliyor ve futbol her zaman sürprizlere açık bir spor. 

Tahmin MS 2 Oran 1.50

Tahmini İncele

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Karvina Slovan Liberec İddaa Maç Tahmini 21 Temmuz 2024 Karvina Slovan Liberec İddaa Maç Tahmini 21 Temmuz 2024

Karvina ve Slovan Liberec arasındaki maç, ikinci takımın daha düzgün bir performansa sahip olduğu bir karşılaşma olabilir. Liberec'in son dönemde sergilediği performans ve istikrar, onların maçı kontrol etme ve yönetme şansını artırabilir. Karvina ise ev sahibi olduğu bu maçta direnç göstermeye ve Liberec'a zor anlar yaşatmaya çalışabilir. Ancak, Liberec'in defansive ve offensive gücü, Karvina'nın çabalarını etkisiz hale getirebilir. Bu durumda, gol oranı da muhtemelen Liberec lehine hareket edecektir.

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.63

Tahmini İncele
Lokomotiv Moscow Akron İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 Lokomotiv Moscow Akron İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

Lokomotiv Moscow son maçlarda gösterdiği performansla ön plana çıkıyor. Akılda kalan 5-2'lik Khan Tengri zaferinin ardından Akron, Antalyaspor'a karşı bile 3-2'lik bir galibiyet elde etti, bu da takımların gol atma konusundaki kabiliyetini gösteriyor. Ancak L.Moscow'un savunma hattının da son derece kuvvetli olduğunu belirtmek gerek. Akron'un son maçlarda galibiyetler alsa da, daha kuvvetli ve deneyimli bir ekibe karşı çıkacağını unutmamak gerekiyor. Hem Lokomotiv Moscow hem de Akron'un son maçları genellikle yüksek skorlu geçiyor ve bu trendin bu maçta da devam edeceği düşünülüyor.

Tahmin MS 1 & 1.5 ÜST Oran 1.65

Tahmini İncele
Rostov CSKA Moskova İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024 Rostov CSKA Moskova İddaa Maç Tahmini 20 Temmuz 2024

Rostov ve CSKA Moskova'nın bir araya geldiği bu karşılaşma, tarafların geçmiş performansları ve hali hazırda bulundukları konum düşünüldüğünde oldukça çekişmeli geçeceğe benziyor. Rostov, ev sahibi avantajını kullanarak maça baskılı başlamak isteyecektir, ancak CSKA Moskova'nın savunma disiplini bu beklentiyi zorlaştırabilir. CSKA Moskova'nın hücum hattındaki etkinliği, Rostov'un savunmasına ciddi sınavlar verebilir.

Öte yandan topa sahip olma oranları, maçın genelinde atak ve gol fırsatları yaratma üzerinde etkili olacak. Rostov'un ev sahibi olmanın verdiği üstünlükle daha ofansif oyun sergileyerek gol bulma ihtimali yüksek. Dolayısıyla, tercihlerimi bu beklentiler ışığında şekillendiriyorum. 

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.65

Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2024
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu