Fenerbahçe'de Annlaşma Tamam 11.08.2023

Fenerbahçe'de Annlaşma Tamam

TAHMİN DETAY

Tahmini Oyla

0

Fenerbahçe'den açıklama;

Kulübümüz ile Gedik Yatırım arasında yapılan “Futbol A Takımı Konç Sponsorluğu” anlaşmasının imza töreni, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü’nde yapıldı.

Gedik Yatırım logosu yapılan bu iş birliği çerçevesinde Futbol A Takımımızın 2023-24 sezonunda oynayacağı Trendyol Süper Lig,  Ziraat Türkiye Kupası ve Avrupa Kupaları ön eleme maçlarında giyeceği konçlarında yer alacak.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan ve Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç’ın konuşmacı olarak yer aldığı törende kulüp yetkilileri ve Gedik Yatırım profesyonelleri de hazır bulundu.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan: Bu iki markanın yan yana gelmesiyle sporun ve finansın gücü bir araya gelmiş olacak

Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, desteklerinden ötürü Gedik Yatırım’a teşekkür ederken, iş birliğinin detaylarıyla ilgili de bilgiler verdi. Kızılhan, şunları söyledi: “Futbol A Takımı konç sponsoru olarak yanımızda yer alan Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Sayın Onur Topaç’ı değerli yönetim kurulu üyeleri, kıymetli basın mensupları, kıymetli katılımcılar, ekranları başında bizleri izleyen değerli taraftarlarımız, üyelerimiz herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak köklü geçmişimizde elde ettiğimiz başarıları daha da üstlere taşımak hedefiyle yeni bir sezona başlıyoruz. Bugün de bu yolda bize destek veren ailemizin bir parçası olan kıymetli iş ortağımız Gedik Yatırım’ı ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Fenerbahçemizin tutkulu taraftarlarının yolu bu anlaşmanın ardından Gedik Yatırım’ın güçlü finansal çözümleri ve vizyonuyla tanışacak ve bu iki markanın yan yana gelmesiyle sporun ve finansın gücü bir araya gelmiş olacak.

Bugün itibarıyla 2023-24 futbol sezonu başlıyor. Yeni bir futbol sezonunun heyecanını yaşıyoruz ve hep birlikte hedeflerimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Yeni sponsorumuzla yeni sezonda Fenerbahçemizin sahadaki zaferlerini kutlamayı dört gözle bekliyoruz. Birlikte azimle çalışarak Fenerbahçe’nin ruhuyla yürekten destek vererek şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz. Yeni sezon umutlarımızın yeşerdiği, sakatlıkların olmadığı kupalarla dolu şampiyonlukla taçlanan başarılarla dolu bir sezon olsun.

Gedik Yatırım’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Anlaşmanın her iki taraf için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç: Ülkemiz futbolunun ve sporunun en köklü kulüplerinin başında gelen Fenerbahçe’yle yaptığımız bu sponsorluk anlaşmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç ise, “Bu imza Gedik Yatırım ve şahsım adına çok değerli ve çok kıymetli. 1991 yılında kurulan Gedik yatırım 32 yıldır sermaye piyasalarının gelişimi ve değişimi için çalışmakta. Bugün iştiraklerimizle birlikte 30’un üzerinde şehirde 56 şubemiz ve 630’un üzerinde çalışanımızla sermaye piyasalarında hizmet veriyoruz. Dinamik ve deneyimli insan kaynağımız ve güçlü teknolojimizle birlikte yatırımcılara kaliteli hizmet sunarak tasarruflarına yön veriyoruz. Hizmet verdiğimiz on binlerce yatırımcıdan aldığımız kuvvetle geleceğe güvenle bakıyoruz. Hepimizin bildiği gibi ülkemizde tasarruflar dünyada benzer ülkelere kıyasla baktığımızda gelişime çok açık ve bu gelişimi hepimizin sağlaması şart. Vatandaşlarımızın finansal okur yazarlıklarına destek olmak ve yatırımlarına yön vermek adına bu konuda ülkemizde çok değerli çalışmalar ve yatırım yapıyoruz. Her yıl çok sayıda şehri ziyaret ediyor, seminerler düzenliyor ve bu konuya önemli yatırımlar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bugün de sektörde her alanda lider olma vizyonumuza katkı sağlayacağını düşündüğümüz önemli bir adım daha atıyoruz. Bireysel olarak hem bir sporsever olarak hem de ülkesine destek olmayı ilke edinmiş bir şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak ülkemiz futbolunun ve sporunun en köklü kulüplerinin başında gelen Fenerbahçe’yle yaptığımız bu sponsorluk anlaşmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Geçtiğimiz yıl Gedik Yatırım olarak Türkiye Voleybol Federasyonu’yla gerçekleştirdiğimiz 3 yıllık anlaşmayla beraber voleybol milli takımlarımızın her yaş kategorisinde ana sponsoru olmuştuk. Ana amaçlarımız ülkemiz sporu ve sporcusunun yanında olmanın yanı sıra yatırım ürünlerinin her eve girmesine aracılık etmek, bilinirliği artırmak ve birlikte başarılar kazanmaktı. Hepinizin de yakından takip ettiği üzere Voleybol A Milli Takımlarımız bu yıl bizleri çok sevindirdi, gururlandırdı. Kadın A Milli Takımımız dünyada 1. sıraya yükseldi, hepimizi gururlandırdı. Erkek A Milli Takımımız ise ilk 10 sıraya çok yaklaştı, onlar da bizi gururlandırmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiğimiz ve karşılıklı olarak başarı getiren bu değerli sponsorluğa ek olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’yle anlaşma gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Voleybol milli takımlar düzeyinde başlattığımız desteğimizi bugün bir başka spor branşıyla çeşitlendiriyoruz. Sadece futbol değil, tüm branşlarda lider olmayı hedefleyen Fenerbahçe Spor Kulübü’yle sermaye piyasalarının her alanında lider olmayı hedefleyen Gedik Yatırım bir araya geliyor. Gedik Yatırım olarak Fenerbahçe’nin destekçisi olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Bu anlaşmayı sponsorlukla sınırlı bir anlaşma olarak görmüyoruz. Önümüzdeki dönemde hem Fenerbahçe Spor Kulübü hem de Fenerbahçe taraftarına değer katmak için farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu imza taraftarı, yönetim ve sporcularıyla çok büyük ve etkili bir camianın her alanda lider olma vizyonuna sahip Gedik Yatırım ailesiyle ortaya koyacağı projelerin ilk adımı olacak. Bu anlaşma aynı zamanda yatırım ürünlerimizi de geniş kitlelere tanıtmayı ve ulaştırmayı amaçlıyor. Ülkemiz sporunun en önemli markalarından olan Fenerbahçe’nin liderlik yolculuğunda Gedik Yatırım olarak her zaman yanında olacağımızı belirtmek istiyorum. Fenerbahçe Futbol A Takımına 2023-24 sezonunda ligde, kupada, Avrupa’da ve ertelenen Süper Kupa’da başarılar diliyorum. Bu önemli anlaşmanın ve iş birliğinin uzun soluklu olmasını diliyor, bu anlaşmanın hayata geçmesinde emeği olan başta Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve değerli Fenerbahçe Spor Kulübü çalışanlarına Gedik Yatırım ailesi olarak teşekkür ediyorum. Sporun bize yaşattığı güzel duyguları referans alarak ‘Bu hisse ortak ol’ diyorum. Türkiyemize ve spor dünyasına hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Konuşmaların ardından basın mensuplarının sorularına geçildi.

Sponsorluk anlaşmalarının yapılan transferlere katkısına ilişkin soruya Genel Sekreterimiz, “İki tür sponsor var. Bir, bizim yıllardır yapmış olduğumuz gibi her zaman bizimle beraber olan, bu sene de sözleşmeleri yenilediğimiz Otokoç, Halley, Nesine.com, Safiport, Aygaz ve Pasha. Son olarak da ailemize Gedik Yatırım katıldı. Şu an futbol formamızda herhangi bir boş mecra kalmadı. Başkanımızın dediği tabii ki çok doğru ama maalesef bu Türk futbolunun bir gerçeği. Sadece bize uygulanan bir husus da değil, diğer takımların da başı bu konuda belada demek zorundayım maalesef. Sponsorluklarımız tabii ki devam edecek. Sponsorlarımızın gücü hep beraber bir arada olmamızla transferleri de etkileyecektir. Transferlerin bedelleriyle sponsorlukların bedelleri çok fazla eşit seviyede değil. Bu yüzden başka takımlar farklı sponsorluklar yapıyor ama biz o işlere girmiyoruz.” yanıtını verdi.

Sponsorluk bedellerinin strateji gereği açıklanmadığını belirten Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, “Sponsorluk bedellerini biz hiçbir zaman açıklamıyoruz. Burada da bizim prosedürümüz ve stratejimiz gereği bu sponsorlukta da bedel açıklamayacağız. Ama 1 sezonluk olarak başladık, inşallah önümüzdeki seneler de iş ortaklığımız büyüyerek devam edecek. Başka tip sponsorluklar derken rakip takımların yaptığı, bütün herkesin de aşikar olduğu sponsorluklar. Siz de onun çok iyi farkındasınızdır diye düşünüyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Soru cevap bölümünün ardından Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Onur Topaç’a Fenerbahçe forması hediye ederken, Onur Topaç ise Burak Çağlan Kızılhan’a bir hediye takdim etti.

⚽ İddaa Tahmin
⚽ Tahmin Eden Fenerbahçe'de Annlaşma Tamam

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
5924 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Osasuna Sevilla İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Osasuna Sevilla İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, ligin sıradan ekiplerinden Osasuna ile lige oldukça kötü bir giriş yapan Sevilla karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Osasuna, deplasman ekibi Sevilla'yı ağırlıyor. Ev sahibi Osasuna şu ana kadar fena bir oyun oynamadı aslında ama tam olarak beklentileri de karşılayamadı. Deplasman ekibi Sevilla ise La Liga'ya çok kötü bir giriş yaptı ve oynadığı oyun güven vermiyor. Bu mücadele özelinde, ben temponun kolay kolay yükselmeyeceği bir 90 dakika bekliyorum. 2.5 altı seçeneği bence oldukça ideal. 

Tahmin 2.5 ALT Oran 1.49

Tahmini İncele
Brest Lyon İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Brest Lyon İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

Fransa Ligue 1'de, ligin keyifli maçlar çıkaran sıradan ekiplerinden Brest ile ligin beklentilerin bir hayli altında kalan ekiplerinden Lyon karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Brest, deplasman ekibi Lyon'u ağırlıyor. Ev sahibi bu sezon gol yollarında etkili fakat savunmada zayıf. Deplasman ekibi Lyon ise savunmada ciddi anlamda zayıf görünüyor ve bitiricilik anlamında talihsiz fakat pozisyona girmekte zorlanmıyor. Ben bu mücadelede her 2 ekibin de savunmada iyice zorlanacağını ve bol gollü maçlar izleyeceğimizi düşünüyorum. 

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.45

Tahmini İncele
Nantes Lorient İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Nantes Lorient İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

Fransa Ligue 1'de, ligin sıradan 2 ekibi Nantes ile Lorient karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Nantes, deplasman ekibi Lorient'i ağırlıyor. Ev sahibi Nantes de, deplasman ekibi Lorient de lige iyi başlayamadı ve oyun olarak 2 ekip de oldukça zayıf. Lorient geçen senenin uzağında göründü şu ana kadar ve toparlanmak istiyor. Nantes da Mostafa Mohammed'in sırtına binmiş durumda fakat bu yetmiyor. Ben deplasman ekibinin en azından 1 puan alacağı bir maç bekliyorum. 

Tahmin ÇŞ 02 Oran 1.36

Tahmini İncele
Werder Bremen Köln İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Werder Bremen Köln İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Werder Bremen ile Köln karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Werder Bremen ile başlayalım.Oynadığı 4 lig maçından 3 puan çıkaran Werder Bremen son olarak Heidenheim'e 4 2 kaybetmişti.İç sahada kazanıp moral bulmak isteyen Werder Bremen geçen sene Köln ile bu stadda oynadığı karşılaşmadan 1 1'lik beraberlikle ayrılmıştı.Köln ise Werder Bremen'i geçen sezon iç sahada 7 1 mağlup etmişti bu sezon oynadığı 4 lig maçından 1 puan çıkarabilen Köln deplasmandan puan ve puanlar çıkarma peşinde.Zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum ; ilk yarı dengeli geçer.

IY X - 1.98 - 19:30

Tahmini İncele
Bayern Münih Bochum İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Bayern Münih Bochum İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Bayern Münih ile Bochum karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Bayern Münih ile başlayalım.Hafta içi Şampiyonlar Liginde Manchester United'ı 4 3 mağlup etmeyi bilen Bayern Münih gruplara galibiyetle başlamıştı.Ligde de 10 puanla Leverkusen ile liderliği paylaşan Bayern Münih'in seyircisi önünde rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.Geçen sene Bochum'a 2 maçta 10 gol atarak kazanan Bayern Münih'in yine rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

H1 - 1.57 - 16:30

Tahmini İncele
Union Berlin Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Union Berlin Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

 

 

Almanya Bundesliga'da Union Berlin ile Hoffenheim karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Union Berlin ile başlayalım.Hafta içi Real Madrid ile karşılaşan Union Berlin rakibine son dakika golüyle 1 0 kaybetmişti.Real karşısında deplasmanda iyi direnen Union Berlin ligde de ilk 2 maçını kazanmayı bilmişti.Hoffenheim ise son 3 lig maçını da kazanmayı bildi.Son olarak Köln'ü deplasmanda 3 1 mağlup eden Hoffenheim bu deplasmandan da puan ve puanlar çıkarma peşinde keyifli gollü bir maç olmasını bekliyorum geçen sene iki takım arasında oynanan iki karşılaşmada 10 gol çıkmıştı yine gollü bir maç olur.

2,5 Üst - 1.58 - 16:30

Tahmini İncele

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Barcelona Celta Vigo İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Barcelona Celta Vigo İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, ligin son şampiyonu ve dev ekibi Barcelona ile ligin zayıf ekiplerinden Celta Vigo karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Barcelona, deplasman ekibi Celta Vigo'yu ağırlıyor. Ev sahibi Barcelona hafta içi Antwerp'e karşı çok rahat bir galibiyet aldı ve güven verdi. Deplasman ekibi ise zayıf ve yaşlı bir kadroya sahip. Bu mücadelede ben ev sahibinin çok rahat ve bol gollü bir galibiyet almasını bekliyorum. 

Tahmin MS 1 & 2.5 ÜST Oran 1.52

Tahmini İncele
Girona Mallorca İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Girona Mallorca İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, ligin keyifli maçlar oynayan ekiplerinden Girona ile ligin sıradan ekiplerinden Mallorca karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Girona, deplasman ekibi Mallorca'yı ağırlıyor. Ev sahibi Girona bu sezona da iyi bir başlangıç yaptı ve keyif veriyor. Deplasman ekibi Mallorca ise geçen senelerin de gerisinde ve ligde kalma mücadelesi gibi görünüyor. Ev sahibi Girona, taraftarının önünde bu maçta benim için net favori. Zor da olsa kazanacaklardır. 

Tahmin MS 1 Oran 1.66

Tahmini İncele
Almeria Valencia İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023 Almeria Valencia İddaa Maç Tahmini 23 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, ligin dibine demir atan Almeria ile lige iyi bir giriş yapan Valencia karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Almeria, deplasman ekibi Valencia'yı ağırlıyor. Ev sahibi şu ana kadar sadece 1 puan alabildi ve hiç iyi oynamıyor. Deplasman ekibi ise 9 puana ulaştı ve oynadığı oyunla bu sezon geçen senelerden farklı olduğunu gösteriyor. Açıkçası deplasman ekibi için zor bir maç olacak. Villarreal deplasmanından 1 puan ile ayrılabilen ev sahibi, bu maça da dirençli çıkacaktır. Ben temponun kolay kolay yükselmeyeceği bir 90 dakika bekliyorum. 2.5 altı seçeneği bence ideal. 

Tahmin 2.5 ALT Oran 1.67

Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2023
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu