Fotomaç İddaa Eki 09, 10, 11 Aralık 2022 18.12.2020

Fotomaç İddaa Eki 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  2 - 32 Oy
Fotomaç İddaa Eki İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

Fotomaç Gazetesinin Tarihçesi

Fotomaç gazetesi Dinç Bilgin’in 1991 yılında yayına sunduğu bir gazetedir. Yine Dinç Bilgin tarafından 1995 yılında Taraftar gazetesi piyasa sürülmüştür ve bu iki gazete 1998 yılında Taraftar Fotomaç adı altında birleştirilmiştir. Daha sonradan gazetenin adı Fotomaç halini almıştır. Zaman geçtikçe oldukça iyi bir gazete halini almış ve oldukça başarılı haberler yapmıştır. 2005 senesinde piyasa sürülen ve kardeş yayını olan Pas gazetesi ile Pas gazetesinin yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu iki zaten tek başlık altında yayın yapmaya başlamıştır. Yeni gazetenin adı ise Pas Fotomaç olmuştur. İlerleyen yıllarda gazete birçok olay atlatarak yayımına başarılıyla devam etmiştir. Pas Fotomaç son olarak 2007 yılında Çalık Holding’e devredilmiştir. Gazete, yoluna bundan sonra Fotomaç adıyla devam etmiştir fakat logosunda hala Pas Fotomaç yazmaktadır.

Fotomaç İddaa Eki

Fotomaç iddaa eki ile binlerce iddaa severe hizmet vermektedir. İddaa ekinde yer verilen maç tahminleri, takımlar ve oyuncular hakkında bilgiler ve oranlar iddaa severler açısından oldukça ilgi görmektedir. Ayrıca belirli tahminciler ile maçlar hakkında yorumlar da ekte yayımlanmaktadır. Kendi alanlarında belirli seviyede yol kat etmiş birçok yorumcu değindikleri konular ile değerli okuyuculara yeni fikirler sunmaktadırlar.

Okurlar ve analizciler tarafından iddaa ekinde yer alan yorumların beğenilip beğenilmemesi büyük bir kargaşa halindedir. Bazı kişiler yorumların faydalı olduğunu ve tahminlerin doğru olduğunu savunurken bazıları ise sadece yorum yapmak için yorumlar yapıldığını düşünmektedir. Ayrıca son zamanlarda yazarların tahminlerinin oldukça hazır hale gelmesi iddaa severler açısından düşük kazançlar sağlanmasına yol açmaktadır. Bir diğer eksi yön ise bu yazarların çoğu yoğun mesaiye yenik düşmektedir ve bu yüzden tahminlerdeki başarıları oldukça düşmektedir.

Önerilecek bir gazete olup olmadığını soracak olursanız, alıp okuyup fikir edinmekte fayda var fakat size büyük bir fayda sağlamayacaktır. Sunulan kuponlar ve tahminlerin kişilere pek kazançlar sağlamamasından dolayı son yıllarda diğer gazetelere kıyasla daha az ilgi görmektedir. Ayrıca sosyal medya aracılığıyla iddaa severler daha fazla bilgiye ulaşabildiği için gazetelere olan ilgi azalmıştır. İnternet üzerinden daha çabuk bilgilere ulaşmak, daha banko kuponlar bulmak oldukça kolaydır. Ayrıca internet üzerinden kişiler kendileri oldukça detaylı analizler yapabilmektedir. Bu durumdan dolayı gazeteler daha arka planda kalmaktadırlar. Fotomaç gazetesi de her gazete gibi bu durumdan etkilenmiş ve daha az ilgi görmeye başlamıştır.

Fotomaç gazetesinin iddaa eki İddalıyız ‘da şuanda aktif olarak yazarlık yapanları sırasıyla yazacak olursak;

- Majeste: 2015 yılında İddaalıyız ‘da yazarlık görevine başlamıştır. İddaalıyız ‘da İngiltere Premier Lig hakkındaki yorumları, analizleri ve bahis tahminleri ile ilgili yazıları yer almaktadır.

- Aylin Bermant: 2015 yılında İddaalıyız ‘da yazarlığa başlamıştır. La Liga ligi ile ilgili yorumlarını, tahminlerini ve kuponlarını gazetede sunmaktadır. Ayrıca iddaa yorumculuğu yapan ende kadın yazalardan biridir.

- Rıdvan Nicolas Erdem: Fransa Ligue 1 ve Fransa Ligue 2 ligleriyle ilgili analizleri ve yorumları gazetede yer almaktadır.

- Barış Dinçarslan: Uzun yıllardır gazetede görev yapan Barış Dinçarslan oldukça başarılı bir şekilde görevini yerine getirmektedir. Yaptığı analizler ve yorumlar ile yıllardır iddaacılar tarafından sevilerek takip edilmektedir.

- Bricci: Şuana kadar paylaştığı kuponlar ile iddaa severler tarafından oldukça ilgi gören Bricci İddaalıyız ‘da Güney Amerika ligleri hakkında yaptığı yorumları, analizleri ve tahminleri uzun yıllardır paylaşmaktadır.

- Ulaş Uzunöner: İtalya Serie A ligiyle ilgili oldukça iyi yazılar yazan Ulaş Uzunöner uzun yıllardır İddaalıyız ‘da yorumlar, tahminler ve kuponlar yayımlamaktadır.

Bu tahmin için yapılan yorumlar (10)

İddaa istatistikleri iyi diye biliyorum

Mahmut: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Bende kazanmak istiyorum

Mustafa canoglu: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

DUVARINDA ÜCRETSİZ BLOG MAÇ VERİİP

Gulaga bal: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Beklenti büyük

Ahmet arslan : Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Bende kazanmak istiyorum

Ahmet arslan : Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

sitenizin yorumlarını hergün takip ediyorum ellerinize sağlık

Sahin: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Fotomac idaa yi bulamadim yardimci olabilirmisiniz

Sahin: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Fotomac idaa yi bulamadim yardimci olabilirmisiniz

Sahin: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Harikasiniz teşekkürler

Erdem: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Bende iddaa oynamadan fotomaç alıp iddaa ekine bakıyorum ama siteniz daha başarılı tebrikler

ahmet: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
271536 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP