İddaa'da sistem 1 9 nedir? Nasıl oynanır?10.01.2022

İddaa'da sistem 1 9 nedir? Nasıl oynanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

Sistem 1 9 olarak adlandırılan İddaa kuponları, para kaybının en aza indirgenmesi ve en azından yatırılmış olan tutarın geri alınmasını sağlayan kupon türleri arasında yer alır. Banko maçlar ile birlikte ekstra diğer müsabakaların eklenmesi sayesinde oluşturulan İddaa’da Sistem 1 9 uygulaması sayesinde banko olarak değerlendirilen, kesin olarak doğru tahmin edeceğinizi düşündüğünüz maçlar sayesinde ikramiyenizi artırabilirsiniz.

İddaa’da Sistem 1 9 Kuponu Nasıl Oluşturulur?

Sistem 1 9’a uygun bir biçimde kuponlar oluşturabilmek için 12 adet maç seçilmesi gereklidir. Bu seçilmiş olan 12 maçın, 3 tanesinin banko maçlar olarak işaretlenmiş gereklidir. Banko maçların doğru tahmin edilmediği durumlarda Sistem 1 9 kuponlarından ikramiye almak mümkün değildir. 3 adet banko maçın doğru olarak tahmin edilmesinin ardından, seçilmiş olan diğer 9 müsabakanın doğru tahmin edilenlerin oranları ile birlikte belirlenmiş olan ikramiyeleri kazanmak mümkündür. 3 banko maçın da doğru tahmin edilmesiyle birlikte yatırılmış olan tutar geri alınır, diğer maçların kazananları da ekstra olarak kuponun işlenir.

İddaa’da Sistem 1 9 Kuponu Nerelerden Oynanabilir?

Sistem 1 9 kuponunu resmi ve yasal olan yolların tamamından oynayabilirsiniz. İddaa bayilerine giderek kuponunuzu doldurup maçları seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda, yasal ve resmi olan internet sitelerini ve yasal olan telefon uygulamasını kullanarak kuponlarınızı internet üzerinden de doldurabilir ve oynayabilirsiniz. İddaa’da Sistem 1 9 dahil olmak üzere tüm kuponlarınızı bu resmi yollarla oynamanız gereklidir. Aksi takdirde büyük cezalarla karşı karşıya kalabileceğiniz gibi dolandırılma riski ile de baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Sistem kuponlarını da, diğer normal kuponlarınızı da bu sebeple resmi siteleri ve uygulamalı kullanarak yatırmaya ve oynamaya dikkat etmeniz gereklidir.

İddaa Sistem 1 9 Kuponu Ne Kadarla Oynanır?

1 9  Sistem kuponunu en az 1 misli limitini seçerek oynayabilirsiniz. Bu tür Sistem kuponunda 1 misli 10 TL olarak hesaplanmıştır. Kuponunuzu dilediğiniz yolla oynarken 2 veya 3 mislini seçip işaretleyerek 20 veya 30 TL’lik kuponlar oluşturabilir, bu yolla ikramiyenizin de daha yüksek meblağlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İddaa Sistem 1 9 Kuponu Nasıl Hesaplanır?

Kuponunuzun hesaplanabilmesi ve ikramiye verebilmesi için öncelikle banko olarak işaretlediğiniz, kesin olarak doğru tahmin ettiğinizi düşündüğünüz maçların sonuçlarını doğru bilmeniz gereklidir. İddaa 1 9 Sistem kuponları, bu müsabakaların doğru tahmin edilmesiyle birlikte yatırmış olduğunuz misli oranına göre paranızın iade edilmesini sağlar. Öte yandan, bankoların yanında seçmiş olduğunuz diğer 9 maçın kaç tanesinin doğru tahmin edilmesi ve misli oranıyla çarpılması ile ikramiyenizi artış gösterir. Bu maçlar arasından doğru tahmin ettiklerinizi oranları çarpılarak kazanmanız gereken ikramiye bulunur ve bu ikramiye size ödenir.

483 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP