İddaa'da Sistem 2 3 Nedir? Nasıl Oynanır?10.01.2022

İddaa'da Sistem 2 3 Nedir? Nasıl Oynanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

İddaa’da Sistem kuponları, kayıp miktarının en aza indirilmesi hedefi ile birlikte oluşturulmuş olan kupon biçimlerinin genel adıdır. İddaa’da Sistem 2 3 türü de bu kuponlar arasında yer alır. Banko olarak belirlenen maçların sonuçlarının doğru tahmin edilmesi ile birlikte hesaplanan ikramiyenin kazanılması sağlarlar. Belirlenmiş olan maç sayısına ve kuponların yarattığı oranlara göre ikramiyeler hesaplanır.

İddaa Sistem 2 3 Nasıl Oynanır?

Sistem 2 3 kuponunun oynanması için öncelikle 2 adet banko maçın seçilmesi gereklidir. Bu banko maçların doğru tahmin edilememesi durumunda sistem kuponlarından ikramiye kazanmak mümkün değildir. Bu banko olarak belirlenen maçların doğru tahmin edilmesinin yanında, toplamda 3 adet daha fazladan maça tahmin yapılması gereklidir. Banko maçların doğru tahmin edildiği durumlarda diğer maçlara bakılır. Geri kalan 3 adet maçın 2’sinin de doğru tahmin edilmesiyle birlikte kupondan ikramiye kazanabilirsiniz. Belirtilmiş olan şartlara uygunluk göstermeyen İddaa’da Sistem 2 3 kuponlarına ikramiye ödenmez.

İddaa Sistem 2 3 Nasıl İşler?

Sistem uygulamasının temelini kombinasyonlar oluşturur. Banko maçların ve diğer 3 maçın seçilmesiyle birlikte maçların birbirleri arasında kombinasyonlar oluşturulur ve ikramiyeler de oranlar da bu şekilde belirlenir. Banko maçlı sistemin yanında, müsabakaların ilk yarı ve maç sonlarının seçilmesiyle birlikte toplamda 3 maçlık Sistem kuponları yapmayı da tercih edebilirsiniz.

İddaa Sistem 2 3 Nasıl Hesaplanır?

Sistem kuponları hesaplanırken banko maçların var olup olmaması ile birlikte Sistem ikramiyesi değişiklik gösterir. Banko maçların olduğu durumlarda toplam 4 maçın tutmasıyla birlikte oranlar hesaplanır ve bu maçların oranlarına göre ikramiye ödenir. Tüm maçların tutması durumunda en az 4 TL olan kupon ücreti ile birlikte maçların oranları çarpılır ve ikramiyeyi ulaşılır. Herhangi bir şekilde Sistem 2 3 üzerinden banko maçlarla birlikte en az 2 maçın doğru tahmin edilmesi gereklidir. Banko müsabakaların olmadığı durumlarda ise ilk yarı ve maç sonucu biçimlerine tahmin yapılan 3 maçın oranları üzerinden ikramiye hesaplaması yapılır.

İddaa Sistem 2 3 Bankosuz Nasıl Oynanır?

Banko maçlar seçmeden de kuponların tamamlanması mümkündür. Bu yolla, kesin tutacak olarak belirtilen maçların seçilmediği kuponlar aracılığıyla da ikramiye kazanmak mümkündür. Bankosuz İddaa Sistem 2 3 kuponlarının en az 3 adet müsabakanın seçilmesi ile birlikte oynanması mümkündür. Sistem kuponlarınızı alt kısmında bulunan Sistem seçeneğini işaretledikten sonra banko maçları seçme adımını atlayarak bu tarz kuponları oynama şansını yakalayabilirsiniz. İddaa Bankosuz Sistem olarak adlandırılan bu kupon türleri sayesinde, ilk yarı ve maç sonucu olarak oynayabileceğiniz tahminler ile birlikte, oranların çarpılması sonucu ikramiye kazanma başarısını da elde edebilirsiniz. Bankolu maçlar barındıran Sistem kuponları ile Bankosuz iddaa Sistem kuponları aynı şekilde hesaplanmaktadır ve ikramiye de bu hesaplama sonucunda dağıtılmaktadır.

500 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP