İddaa'da Sistem 3 4 Nedir? Nasıl Oynanır?10.01.2022

İddaa'da Sistem 3 4 Nedir? Nasıl Oynanır?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

Sistem 3 4 kuponları, bankolu maçların seçildiği ve seçilmediği 2 farklı biçimde oynanabilen kuponlar arasındadır. İddaa’da Sistem 3 4 kuponları, özellikle tek maç üzerinden çok fazla kayıp yaşayan kuponların ortadan kaldırılmasını veya azaltılmasını hedefleyerek ortaya çıkarılmış olan kupon biçimleri arasında yer alır.

Bankosuz Sistem 3 4 Nasıl Oynanır?

Banko maç vermeden 3 4 Sistem kuponunu oynamak için seçmiş olduğunuz tüm maçların MBS3 koduna sahip olmaları gereklidir. Bu koda sahip olmayan maçlardan seçerseniz, en az bir adet banko maç seçmeniz gereklidir. MBS3 kodunu taşıyan toplamda 4 adet müsabakayı seçerek kuponunuzu oluşturabilirsiniz. Sistem kuponlarını, yasal olan uygulamalar ve siteler aracılığıyla bilgisayarlar veya telefonlarla oynayabileceğiniz gibi, İddaa bayiler üzerinden de oynayabilir ve ikramiyenizi de teslim alabilirsiniz.

Bankolu Sistem 3 4 Nasıl Oynanır?

Sistem 3 4 kuponunu oynamanın bir diğer yolu ise banko maçlar seçerek tahminleri oluşturmak üzerine kuruludur. Banko maça sahip olan İddaa’da Sistem 3 4 kuponlarını oynarken maçların kodu üzerinde gözlem yapmanıza gerek bulunmaz MBS3 veya MBS4 koduna sahip olan maçlar arasından tercih yapmanıza da bu sebeple gerek yoktur. Bir adet kesin olarak doğru tahmin edeceğinizi düşündüğünüz banko maç seçtikten sonra 4 adet ekstra müsabaka ekleyerek Sistem 3 4 kuponunuzu banko maçlı bir biçimde oluşturabilirsiniz.

Sistem 3 4 Kupona Nasıl İşaretlenir?

Kuponlar üzerinde yapmanız gereken işaretlemeleri eksiksiz olarak tamamlamadığınız sürece Sistem kuponlarını oynamanız mümkün değildir. Sistem 3 4 kuponunu oynayabilmek için bankolu veya Bankosuz olarak maçlarınızı seçtikten sonra kuponda bulunan Sistem bölümüne giderek 3 ve 4 rakamlarını işaretlemeniz gereklidir. Eğer kuponu banko bir maç seçerek oynamayı tercih ederseniz de o maçın kolonunda bulunan “B” harfini işaretleyerek Sistem 3 4 kuponunuzu oynama sürecini tamamlayabilirsiniz. Son olarak, 1 veya 2 misli seçeneklerini belirleyerek kuponunuzu işlenmesini sağlayabilir ve tahmini ya da olası ikramiyenizi görebilirsiniz.

Sistem 3 4 Kuponu Ne Kadardır?

3 4 olarak belirlenen kuponun oynanması için en azından 5 TL’lik bir ödeme yapılması gereklidir. Sistem kuponları Misli mantığı üzerinden yürüdüğü için kuponun oynanması için gereken tutar da ikramiye de bu misli miktarı üzerinden hesaplanır. İddaa’da Sistem 3 4 Kuponu için, seçtiğiniz bankolu veya Bankosuz sistemin ardından 1 misli seçeneğini işaretleyerek 5 TL tutarında olan bir kupon oluşturabilirsiniz. 2 misli seçeneğini işaretleyerek ikramiyenizi artırmayı da tercih edebilirsiniz. Doğru tahmin edilmiş olan maçların oranlarının birbirleriyle orantısının bulunması ve toplanması ile ortaya çıkarılan oranlar sonucunda, 2 misli seçeneğini işaretleyerek daha fazla ikramiye almayı başarabilirsiniz. 2 misli seçeneğinin işaretlenmiş ile birlikte kuponun geçerli olabilmesi için 10 TL’lik tutarın yatırılması gereklidir. Sistem 3 4 kuponlarını İddaa bayilerinden veya yasal ve resmi olan Internet sitelerinden oynamak mümkündür.

494 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP