İddaa'da Sürpriz Nasıl Oynanır? Sürpriz Kupon Ne Demek?07.06.2021

İddaa'da Sürpriz Nasıl Oynanır? Sürpriz Kupon Ne Demek?

İçeriği sesli dinleyebilirsiniz.

İddaa’da sürpriz kupon nasıl oynanır, sürpriz kupon ne demek gibi soruların yanıtlarını çok geniş bir kapsamda alabileceksiniz. Özellikle daha önce İddaa oynamamış olan okurlarımızın bu içeriğimizi çok dikkatli okuyarak akıllarındaki tüm soruyu en ince ayrıntıya kadar öğrenmesi gerekiyor. Hazırsanız başlayalım…

İddaa’da Sürpriz Kupon Ne Demek?

İddaa’da sürpriz kupon, adından da anlayacağınız üzere sürprizdir. Yani kuponun yatma ihtimali yüksek ama tutma ihtimali de bir o kadar yüksek olan kuponlara sürpriz kupon denir. Örneğin, Fatih Karagümrük – Galatasaray maçında MS1 demek sürpriz olacaktır. Ama olmama ihtimali de yok değil mi? Zira Türkiye’de örneklerini çok açık bir şekilde görebiliyoruz. Aynı zamanda sürpriz kuponlar yüksek oranlı, çok maç sayılı kuponlar da olabilir. Örneğin toplam oran 35-40 olmuştur, maç sayısı da 10’dur. 10 maçta tahmin ettiğiniz değerlerin tutması sizin için sürpriz olacaktır. İşte bu sürpriz kupondur.

İddaa’da Sürpriz Kupon Nasıl Oynanır?

İddaa’da sürpriz kupon oynayabilmek için gerçekten sizin için sürpriz maçları bulmanız gerekiyor. Fenerbahçe – Beşiktaş gibi bir derbi maçında her şey olabilir. Fenerbahçe de yenebilir aynı zamanda Beşiktaş’ta yenebilir. Ama bu o kadar da sürpriz değil. Sürpriz kupon için yüksek oranlar ve çok maç sayısı olması gerekir. Genel bir kamu düşüncesidir bu. Yoksa Fenerbahçe – Beşiktaş maçında da her şey sürprizdir. Sürpriz kuponlarda ilk yarı ve ikinci yarı sonuç tahminleri, 12+ korner sayısı, hangi futbolcunun kaç gol atacağı, hangi takımın en fazla kaç gol atacağı gibi değişik tahminler olmalıdır. 

İddaa’da Sürpriz Kupon Neden Oynanır?

İddaa’da sürpriz kupon oynamanın en güzel yanı, tuttuğu zaman yüksek miktarlarda kazanç sağlıyor olmasıdır. Örneğin en fazla kaç gol olacağını tahmin etmek ya da benzeri bir tahminde bulunarak aynı tahmini birden fazla maçta yapıyor olmak heyecan verici olacaktır. İnsanların büyük bir kısmı sürpriz kuponları can sıkıntısından, yüksek beklentiden, son bir kez daha deneyeyim gibi düşüncelerden dolayı oynarlar. Sürpriz kuponlar yüksek risk içerdiğinden günlük gelir elde eden kimselerin tercih ettiği kupon türü değildir.

1401 defa okunmuştur.
TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP