İddaa İkramiyesi Hangi Bankadan Alınır? 09.04.2020

İddaa İkramiyesi Hangi Bankadan Alınır?

Bu içeriği sesli dinleyebilirsiniz!

İddaa İkramiyesi Hangi Bankadan Alınır?

İddaa oynamak olarak bilinen ve kullanılan kavram Spor Toto Teşkilatı tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan tahmin oyunu olan iddaa oyununun oynanmasını kapsamaktadır. Bu bağlamda kullanıcılar sunulan seçeneklerden bir ya da birkaç tanesini seçerek oynanacak olan müsabakalar hakkında tahmin üretirler. Üretilen tahminlerin başarılı bir şekilde sonuçlanması halinde kullanıcılar iddaa üzerinden kazanç sağlayabilmektedir. Bireyler kazançlarını iddaa ikramiyesi veren bankalar aracılığıyla alabilmektedirler. Bu anlamda iddaa oyunu ve ilgili kuruluşlarla anlaşmalı bulunan bankalar tarafından bireylerin kazanmış oldukları tutar bireylerin taraflarına iletilmektedir.

İddaa İkramiyesi Nedir?

İddaa ikramiyesi almak için öncelikle bireylerin kuruluş tarafından onaylanmış kanallar aracılığıyla bir tahmin kuponu oluşturmaları gerekmektedir. Bu tahmin kuponunda yine kuruluş tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartlara örnek olarak bazı durumlarda tek maç üzerine tahmin bazı durumlarda ise en az 3 maç tahmini yapmak şartı gösterilebilir. Bireyler tahminlerini belirlenen kararlar aracılığıyla yaptıktan sonra bu tahminleri sisteme kaydetmelidir. Kayıt işlemi internet üzerinden veya iddaa bayileri tarafından yapılabilir. Tahminler sisteme yüklendikten sonra müsabaka sonuçları beklenir. Müsabakalar sonuçlandıktan sonra başarılı olan tahminleri yapmış olan kullanıcılar bankalar veya iddaa bayileri gibi kanallar aracılığıyla iddaa kazançlarını ve getirilerini sağlayabilirler.

İddaa İkramiyesi Kimlere Verilir?

İddaa ikramiyesi alacak kişiler yine kuruluşun belirlediği şartlara uyum sağlayarak tahmin kuponu hazırlayanlar ve kupon sonuçları kapsamında mutlak surette başarı elde etmiş olan kullanıcılardır. İddaa ikramiyesi alabilmek için kupon hazırlamak zorunlu olduğundan ve 18 yaşından küçük bireylerin kupon hazırlaması dahi kesin bir hükümle yasaklanmış olduğundan yine aynı şekilde 18 yaşından küçük olan bireyler iddaa ikramiyesi alamazlar. Bu belirtilen kurallar dışında eğer kupon iddaa bayisi aracılığıyla oynanmışsa, kupon oynandıktan sonra bayi tarafından verilecek olan kupon kopyasının dikkatli şekilde saklanması ve kuponun başarılı şekilde sonuçlanması yani kazanması durumunda tekrar bayiye gidilerek teslim edilmesi gerekmektedir. Zarar görmüş veya üzerindeki barkod numarası hasar görecek şekilde yıpranmış kuponlar geçersiz sayılacaktır. Bununla birlikte barkod numarası olmayan kuponlar da geçersiz sayılacak ve kupon kazanan bir kupon olsa dahi iddaa ikramiyesi verilmeyecektir.

İddaa İkramiyesi Nasıl Alınır?

İddaa ikramiyesi alabilmek için oynanacak olan kuponun tahminlerinden tümünün başarılı olarak sonuçlanması temel şarttır. Fakat bu şart belirli durumlarda örneğin sistem oyunlarında farklılık gösterebilir. İddaa ikramiyesi almaya hak kazanan tahmin sahipleri kuponu sisteme bayi aracılığıyla yüklemişlerse ikramiyelerini yine herhangi bir iddaa bayisinden kuponun kopyasını teslim etmek şartıyla alabilirler. Öte yandan iddaa ikramiyesi veren bankalardaki mevduat hesapları üzerinden iddaa oynayan bireylerin böyle bir zorunluluğu yoktur. Bu bireylerin iddaa ikramiyeleri müsabakalar sonuçlandıktan hemen sonra aracı kuruluşlar tarafından anlaşmalı banka hesaplarına yatırılmaktadır.

 

İddaa İkramiyesi Alınabilecek Bankalar

İddaa ikramiyesi için bankayı kullanmak çok yaygın bir hizmet halini almıştır. Günümüzde hemen hemen her banka iddaa ikramiyesi vermekte ve mevduat hesapları üzerinden iddaa oynanmasına olanak sağlamaktadır. Bu bankalardan bazıları şunlardır:

  • Ziraat Bankası

  • Türkiye İş Bankası

  • Garanti Bankası

  • QNB Finansbank

İddaa İkramiyesi Hesaplama

İddaa ikramiyesi hesabı yapılırken dikkat edilecek hususlar kupondaki tahminlerin başarı durumu, kupondaki toplam oran ve kuponun oynanması sırasında yatırılan toplam tutar yani misli hususlarıdır. Kuponun başarılı olması halinde kupondaki müsabakaların oranları birbirleriyle çarpıldıktan sonra çıkan miktar kuponun misli bölümündeki rakamla yani kuponun tutarıyla çarpılır. Bu işlemin yapılmasından çıkacak olan sonuç iddaa ikramiyesi olup bu ikramiye iddaa bayilerinden ve iddaa ikramiyesi veren bankalardan temin edilebilir.

 

 

8000 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Napoli Milan İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Napoli Milan İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Napoli ile Milan karşı karşıya geliyor.Emin adımlarla şampiyonluğa giden Napoli en yakın rakibinin 19 puan üzerinde.Milan ise 48 puanla 4. sırada yera lıyor ve son 4 resmi maçını da kazanamadı , deplasmanda sürpriz peşinde olan Milan ilk dönem iç sahada Napoli'ye 2 1 kaybetmişti , yine zorlu bir maç olmasını bekliyorum gollü geçer.


2,5 Üst - 1.76 - 21:45

Tahmini İncele
Roma Sampdoria İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Roma Sampdoria İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Roma ile Sampdoria karşı karşıya geliyor.47 puanla 5. sırada yer alan Roma son 3 resmi maçını da kazanamadı.Son olarak Lazio deplasmanında 1 0 kaybeden Roma iç sahada kazanıp moral bulma peşinde , Sampdoria ise 15 puanla düşme potasında yer alıyor ve Roma'ya karşı 2 maçtır kaybeden Sampdoria'nın deplasmanda da işi zor.


MS 1 - 1.26 - 19:00


Tahmini İncele
Monza Lazio İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Monza Lazio İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Monza ile Lazio karşı karşıya geliyor.52 puanla 2. sırada yer alan Lazio lider Napoli'nin 19 puan gerisinde 2. sırada bulunuyor.Monza ise 34 puanla ligin orta sıralarında yer alıyor ilk dönem Lazio'ya 1 0 kaybeden Monza'nın deplasmanda da işini zor görüyorum.


MS 2 - 1.83 - 16:00


Tahmini İncele
Bologna Udinese İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Bologna Udinese İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Bologna ile Udinese karşı karşıya geliyor.38 puanla 8. sırada yer alan Udinese son 2 maçını da kazanmayı bildi son olarak Milan'ı 3 1 mağlup eden Udinese bu deplasmandan da puan ve puanlar çıkarmak istiyor.Zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum , kısır geçer.


2,5 Alt - 1.54 - 13:30


Tahmini İncele
Werder Bremen Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Werder Bremen Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Almanya Bundesliga'da Werder Bremen ile Hoffenheim karşı karşıya geliyor.31 puanla 11. sırada yer alan Werder Bremen son 3 maçından 1 puan çıkarabildi.Hoffenheim ise düşme potasının 1 puan üzerinde yer almakta.Son maçında Hertha Berlin'i yenerek moral bulan Hoffenheim Werder Bremen karşısında da puan ve puanlar çıkarma peşinde zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum , ilk yarı dengeli geçer.


IY X - 1.98 - 18:30


Tahmini İncele
Köln Mönchengladbach İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Köln Mönchengladbach İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Almanya Bundesliga'da Köln ile Mönchengladbach karşı karşıya geliyor.27 puanla 13. sırada yer alan Köln son 5 lig maçından 1 puan çıkarabildi.Son maçında Dortmund'a 6 1 kaybeden Köln Mönchengladbach karşısında puan ve puanlar çıkarma peşinde.Mönchengladbach ise 31 puanla Köln'ün 4 puan üzerinde.Son 4 maçında da kazanamayan Mönchengladbach ilk dönem Köln'ü 5 2 mağlup etmişti yine gollü bir maç olur.


2,5 Üst - 1.53 - 16:30


Tahmini İncele
Fenerbahçe Beşiktaş İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Fenerbahçe Beşiktaş İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Süper Ligde Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya geliyor.Bir haftalık milli aranın ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor ve 54 puanlı sarı lacivertliler iç sahada Beşiktaş'ı ağırlıyor.Son 3 lig maçını da kazanan Fenerbahçe UEFA Avrupa Liginde Sevilla'ya elendi ve artık sadece lige konsantre olmuş durumdalar.Lider Galatasaray'ın 3 puan gerisinde olan Fenerbahçe iç sahada kazanmak istiyor , Beşiktaş ise Fenerbahçe'nin 5 puan gerisinde tekrar zirve umutlarını sürdürmek için deplasmanda kazanmak isteyen siyah beyazlılar Fenerbahçe kaşrısında 6 maçtır yenilmiyor.İki tkaım arasındaki son 4 karşılaşma da beraberlikle sonuçlanmıştı ancak bu karşılaşmanın gollü bir Fenerbahçe galibiyetiyle sonuçlanmasını bekliyorum.


MS 1 - 1.62 - 20:30


Tahmini İncele
Giresunspor Alanyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Giresunspor Alanyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Süper Ligde Giresunspor ile Alanyaspor karşı karşıya geliyor.23 puanla düşme potasının 1 sıra üzerinde olan Giresunspor son maçında Karagümrük ile 2 2 berabere kalmıştı , Alanyaspor ise iç sahada Fenerbahçe'ye 3 1 kaybetti.Fenerbahçe karşısında öne geçip maçın büyük bir kısmını önde götüren Alanyaspor 2 penaltı golüne engel olamayıp karşılaşmayı kaybetmişti.Bu karşılaşmaya gelecek olursak zorlu geçmesini bekliyorum Alanyaspor deplasanda puan ve puanlar çıkarır.


X2 ÇS - 1.32 - 16:00


Tahmini İncele
Ümraniyespor Konyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Ümraniyespor Konyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Süper Ligde Ümraniyespor ile Konyaspor karşı karşıya geliyor.22 puanla ligin dibine demir atmış durumda olan Ümraniyespor Konyaspor karşısında sürpriz peşinde.4 maçtır yenilmeyen Ümraniyespor alt sıralardan kurtulma peşinde.Konyaspor ise 34 puanla 8. sırada yer almakta.Son maçında lider Galatasaray'ı 2 1 mağlup eden Konyaspor'un bu deplasmandan da puan ve puanlar çıkarmasını bekliyorum.


X2 ÇS - 1.22 - 13:30


Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2023
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu