Ozan German İddaa Kuponları ve Günün Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 202218.12.2020

Ozan German İddaa Kuponları ve Günün Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  0 - 0 Oy
Ozan German İddaa Günün Tahminleri İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

İnsanlar kimi zaman can sıkıntısından, kimi zaman “Belki bize de çıkar.” umudu ile şanslarını denemek için şans oyunlarına yönelir. Bunlar arasında en popülerleri, şans topu, sayısal loto ve süper ligtir.

Bu şans oyunları genelde bireysel oynanmaktadır. Ama kimi zaman “Hadi bir kaç numara da sen söyle.” diyerek, yandaki karşıdaki arkadaş ya da tanıdıkları da işin içine dahil etmeye çalışıp grup halinde oynanan bir oyun haline getirmeye çalışırız. Yani, aslında bu şans oyunlarının temelinde de sosyalleşme çabası yoktur demek yalan olur. Bu neden ile genç tayfa arasında şans oyunlarının  Ozan German iddaa tahminleri ve kuponları  ile oynananları daha yaygındır.

Genellik ile Ozan German iddaa tahminleri ve kuponları maçlar üzerinden yapılmaktadır. Bir kuponu internet üzerinden ya da bayide oynamadan önce, hangi maç ya da maçlar üzerinde iddaa oynamak istediğinize karar vermelisiniz. Bu maçları belirledikten sonra maç kodlarına göre oynayacaksınız. Daha sonra başlasın atmalar tutmalar, ister tek başınıza ister arkadaşlarınız ile beraber. Şimdi sırada unutmamanız gereken şey ise, ev sahibinin galibiyetini dşünüyorsanız 1, beraberlik düşünüyorsanız 0, konuk takımın galibiyetini düşünüyorsanız 2 sayısını kullanacağınızdır.

Tahminde bulunulan toplam 4 maç 1 kolon demektir. Kolonlarınızı doldurduktan sonra Ozan German iddaa tahminleri ve kuponları üzerinde kazancınızı arttırmak istiyorsanız, yatıracağınız ücreti de arttırmalısınız. Yatırdığınız ücret misli olabileceği gibi kazancınız da misli olacaktır. En heyecanlı kısmı ise, bunu canlı canlı maç oynanırken yapılması olacaktır.

En yakın maçlara bakın, sevdiğiniz arkadşlarınızı da çağırarak evde maç partisi ile beraber online olarak bahis oynamanın keyfine başlayın.

Bu tahmin için yapılan yorumlar (3)

Çok iyi

Huseyin: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

on numara namber wan bomba tahminci

omer ayaz: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Takibe başlayalım

Gündüz Bölükbaş: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
13627 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP