Tahminkolik iddaa Kuponları ve Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 202214.12.2018

Tahminkolik iddaa Kuponları ve Tahminleri 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  3 - 18 Oy
Tahminkolik iddaa Tahminleri İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

Kısa bir süre önce açılmış olan Tahminkolik sitesi, İddaa ‘da aktif bir şekilde bulunan maçların hakkında maç yorumları, analizler, detaylı bilgiler ve iddaa tahminleri sunan bir internet sitesidir. Ayrıca bu takımlar hakkında güncel haberler paylaşmaktadır. Tahminkolik sayesinde birçok iddaa sever analiz yapabilecekleri ayrıntılı bilgilere ulaşmışlardır ve bu sayede daha başarılı tahminler, kuponlar oluşturmuşlardır. Maçlar hakkında yaptıkları yorumlar ile de kullanıcılara fayda sağlamak ve onların kazançlarını arttırmak isteyen site yazarlarının bu konuda az da olsa başarı elde etmektedirler.

Tahminkolik kullanıcılarına yararlanabilecekleri maç yorumları, analizleri yanından kuponlar da sunmaktadır. Bu kuponlar banko kuponlar, hazır kuponlar, sürpriz kuponlar gibi birçok ad altında yayınlanmaktadır ve adlarına göre kuponların oranları, tutma şansları farklılık göstermektedir. Banko kuponlar daha garantidir fakat oranları daha düşüktür. Sürpriz kuponlar ise adları gibi daha risklidirler fakat oranları oldukça yüksektir. Site verdiği kuponların sonuna kadar arkasında ve oldukça başarılı kuponlar olduğunu düşünmektedir. Asıl değerlendirmeyi kullanıcıların yapması daha mantıklıdır ancak bizim gördüğümüz kadarıyla çok büyük başarıların olduğunu söyleyemeyiz.

Banko kuponlarına ne kadar güvense de bizim açımızdan pek başarılı olduğunu düşünmediğimiz bu kuponlar önemli yazarlar ve yorumcular tarafından hazırlanmaktadır. Yaptıkları detaylı araştırmalar sonucunda ulaştıkları analizler ile kuponları oluşturmaktadırlar. Genel olarak hazırlanan banko kuponlarda 3 – 4 arası maç bulunmaktadır ve her banko kuponun oranı 3 – 5 arasında değişmektedir. Bu sayede yatıracağınız para miktarlarını kazanmanız halinde 3 – 5 katı arasında katlayabilirsiniz.

Tahminkolik sitesi birçok site ile birlikte iş ortaklığı yapmaktadır. Sitede yayınlanan banko kuponların, hazır kuponlar vb. birçok kuponun asıl alındığı site goal.com olarak belirlenmektedir. Goal.com sitesinde yayınlanan maçları kendi sitesinde yayınlayan Tahminkolik, maç yorumlarının altına goal.com sitesinin adresini vererek kullanıcılarına kuponlar önermektedir. Ayrıca Sahadan ve Maçkolik siteleriyle de iş ortaklığı sergilemektedir. Birçok verilerini bu sitelerden alırken, Sahadan ve Maçkolik siteleri de Tahminkolik sitesinden birçok veriyi kendilerine almaktadır. Bu şekilde siteler kullanıcıları için pek fark yaratmadan, aynı içerikli özelliklerle sitelerini sunmaktadırlar. Tabi bütün bunlar ne kadar sağlıklı, siteler arası kıyaslamada ne kadar fark yaratır orası meçhul.

Son yıllarda çıkmasına rağmen kullanıcılarına oldukça detaylı bilgiler sunan bu siteyi diğer sitelerle kıyaslamaktan ziyade içeriklerini yorumlamak daha doğru olacaktır. Çünkü site diğer sitelerin oldukça gerisinde kalmış bir site şeklindedir. Gerek site düzeni, gerek çoğu verilerin başka sitelerden alınması Tahminkolik ‘in daha sönük kalmasına yol açmıştır. Fakat düzensiz olmasına rağmen sitenin sunduğu içerikler oldukça faydalı görünmekte. Kullanıcılar için yeterli düzeyde içerik çokluğu sunması biraz daha ilgi duyulmasını sağlamaktadır. Yayınlanan kuponlar, maç yorumları ve tahminleri ise karmaşa halindedir. Site içinde sunulan yorumlar oldukça klasik durmaktadır ve verilen kuponların kaynağı başka siteye dayanmaktadır. Bu yüzden Tahminkolik sitesini değerlendirirken iş ortaklığı yaptığı siteleri de göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Tahminkolik kullanıcılar tarafından az diyemeyeceğimiz bir derecede ilgi görmektedir. Maç yorumları ve kuponlardan ziyade kullanıcılar sitenin sunduğu istatistik verilerden yararlanmak amaçlı siteyi ziyaret etmektedirler. Çünkü oldukça iyi istatistik verileri bulunmaktadır ve bu verilerden yararlanarak kolayca tahminler yapılabilmektedir. Kullanıcılarda bunu bir fırsata çevirerek güncel bir şekilde değişen verilerden yararlanıp, maçlar hakkında tahminler yürüterek kuponlarını oluşturmaktadırlar. Sitede yer alan kuponlardan faydalanmak yerine böyle analizler yaparak kendi kuponlarını kendileri hazırlıyorlar. Bu şekilde daha başarılı sonuçlar elde edip, kazançlar da sağlamaktadırlar. Tahminkolik bu yüzden analiz yapmak isteyen kullanıcıların ilgi gösterdiği bir site halindedir.

Tahminkolik İddaa Programı

Tahminkolik iddaa programı kullanıcılar açısından oldukça kullanışlı bir programdır. İddaa ‘da yer alan maçların oranlarına ve bu maçlar hakkında istatistiklere ulaşabilmek oldukça kolaydır. Kullanıcıların Tahminkolik ‘e ilgi gösterme sebeplerinden birisi de iddaa programıdır. Ayrıca Tahminkolik iddaa programı özelliği Maçkolik sitesiyle birlikte yapılan iş ortaklığı sonucunda oluşturulmuştur. Bu programda yer alan birçok özelliğe Maçkolik sitesinden erişebilmek mümkündür.

 

Bu tahmin için yapılan yorumlar (14)

Dordrext-Emmen 3.5üst Maastrixt-Excelsior 3.5üst Roda JC-Helmond sport 3.5üst

Vasif Afsarov: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Ne yorumu maçlarda şike var

Muammer: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Türkiyə kazanir2-0

Paşa: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Arkadaslar.banko.maclar.atarmisiniz

Musa: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Tahminleri merak ediyorum

Ferry66: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Eski oynanmış kuponları sitenin neresinden görebilirim

Ali: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Bursaspor1616

Halilbas: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Maclar cok iyi ins tutr

Mustafa uymaz: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

tahminleriniz gerçekten çok iyi

Mustafa uymaz: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

Maclar cok iyi ins tutr

Mustafa uymaz: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

iyi sanslar

aziz allahverdiyev: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

çok güzel iddaa tahminleriniz ve banko kuponlarınız var teşekkürler

celal: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

herkese bol sanslar

berk: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.

sitenizin banko kuponları daha basarılı acıkcası

berk: Bu Tahmine 5 Yıldız Verdi.
438711 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP