2021 Telegram İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran) 13.03.2021

2021 Telegram İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran)

Bu içeriği sesli dinleyebilirsiniz!

Telegram üzerinden iddaa grupları kurularak bu platform üzerinden iddaa kuponları, iddaa tahminleri, müsabakalar hakkında görüşler, takımlar hakkında değerlendirmeler gibi konular aynı anda birçok kişiyle paylaşılabilmektedir. Telegram iddaa gruplarının diğer platformlardaki iddaa gruplarından en belirgin farkı gizliliğin daha kapsamlı ve gelişmiş olmasıdır. Bu sayede bireyler paylaşacakları bilgi ve iletilerin güvenliği konusunda endişe etmezler. Telegram iddaa gruplarındaki maksimum kullanıcı sayısı 2,000 civarında olsa da bu gruplar herkesin anlık erişimine açık olmadığı için bireylerin bu gruplara katılım talep etmesi halinde öncelikle grupta yönetici konumunda bulunan kişilere bu taleplerini iletmelidirler. Talebin kabul görmesi halinde kullanıcı telegram grubuna eklenir ve eklendiği andan itibaren bilgi ve ileti gönderip alabilir.

Telegram Nedir?

Telegram platformu anlık ileti paylaşılıp alınmasına olanak sağlayan ve tamamen ücretsiz olan bir platformdur. Bu platform aracılığıyla bireyler hızlı ve kesintisiz şekilde iletişimde bulunabilmektedir. Sadece yazılı mesajlar değil görüntü, resim ve video gibi görsel içerikler de paylaşılabilmekte ve alınabilmektedir. Bu özellik sayesinde iddaa kullanıcıları bu platform üzerinde oluşturulan gruplar aracılığıyla yalnızca tahmin ve tavsiyelerini değil, aynı zamanda oynamış oldukları kuponun görselini de paylaşabilmektedirler. Bu bağlamda telegram platformu kullanıcılarına sunulan hizmetlerden yararlanan telegram iddaa gruplarındaki bireyler birbirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kurabilmekte ve senkronize hareket edebilmektedir.

Telegram İddaa Grubu Nedir?

Telegram iddaa grupları son zamanlarda en çok kullanılan iddaa grupları arasındadır. Telegram iddaa grupları telegram kullanıcıları tarafından oluşturulan ve birden fazla kişiyi içeren grupların adıdır. Gruplarda tüm diğer gruplar gibi belirli yöneticiler ve üyeler bulunmaktadır. Grup oluşturulurken kullanıcılar gruba dahil edilebildiği gibi grup kurulduktan sonra da kullanıcılar dahil edilebilmektedir. Telegram iddaa grupları arasında en başarılı olan grup ve en çok kazanç getiren grup https://t.me/iddaatahminleri adresindeki telegram grubudur. Bu gruba belirtilen bağlantı aracılığıyla ulaşılabilir ve üyelik isteği gönderilebilir. Üyelik isteğinin kabul edilmesinin ardından gruba katılım sağlanmış olur.

Telegram İddaa Grubuna Nasıl Üye Olunur?

Telegram iddaa grubu üyelik işlemleri için öncelikle katılmak istenen grup belirlenmelidir. Grup belirlendikten sonra grup yöneticilerine ya da grup üyeleri aracılığıyla yöneticilere, gruba üye olmak istendiğini anlatan ileti gönderilmelidir. Grup yönetici veya yöneticilerinin üyelik talebini olumlu yanıtlaması sonucunda bireyin gruba katılımı sağlanır. Katılımın sağlandığı andan itibaren birey, grup içerisindeki iletilerin tümünü görebilmekte ve ileti gönderebilmektedir.

Telegram İddaa Grupları Ne İçin Kullanılır?

Telegram iddaa grubu kullanımı günümüzde oldukça yaygındır ve birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Telegram iddaa gruplarının temel amacı iddaa oynayan kişilerin platform üzerinden bir araya getirilmesi ve görüş paylaşmasıdır. Bu sayede bireyler birbirlerinin oynadığı kuponlar üzerinden fikir ve tahmin yürütebilmekte ve bunları paylaşabilmektedir. Aynı zamanda grupta bulunan profesyoneller tarafından bireylere tavsiye ve tahminler sunulmakta ve bireylerin kazançlarını artırma ihtimalleri yükselmektedir.

Telegram İddaa Gruplarının Faydaları

Telegram iddaa grubu avantajları oldukça fazladır. Bireyler bu gruplara dahil olarak iddaa kupon tahmini yapacakları maçlar üzerine bu alanda profesyonel kişilerden yardım alabilir veya diğer kişilerin kuponlarını değerlendirebilirler. Telegram iddaa grupları iddaa oynayan ve bunu sürekli olarak yapan kişiler arasındaki bilgi alışverişinin sağlanması anlamında çok kullanışlı bir aracı görevi görmektedir. Bireyler daha önce hiçbir tahminde bulunmamış yahut başarılı tahminler yapmamış olsa dahi bu gruplara üye olarak oradaki insanlar ve bu işe gönül vermiş, sürekli bu işle uğraşan kişilerden alacakları tavsiye ve tahminler sayesinde başarılı kuponlar oluşturarak gelir elde edebilmektedirler.

En iyi telegram iddaa grupları ve sayfaları

https://t.me/iddaatahminleri

https://t.me/iddaatahmini

6086 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Torino Atalanta İddaa Maç Tahmini 4 Aralık 2023 Torino Atalanta İddaa Maç Tahmini 4 Aralık 2023

 

 

İtalya Serie A'da Torino ile Atalanta karşı karşıya geliyor.20 puanla 7. sırada yer alan Atalanta son maçında Sporting ile 1 1 berabere kalmıştı.3 maçtır kazanamayan Atalanta deplasmanda kazanıp moral bulmak istiyor.Torino ise 16 puanla 12. sırada yer almakta.Son maçında Bologna'ya deplasmanda 2 0 kaybeden Torino'nun Atalanta karşısında da işini zor görüyorum.Torino karşısında 2 maçtır kazanan Atalanta yine galibiyete yakın.

MS 2 - 2.16 - 22:45

Tahmini İncele
Fenerbahçe Sivasspor İddaa Maç Tahmini 4 Aralık 2023 Fenerbahçe Sivasspor İddaa Maç Tahmini 4 Aralık 2023

 

Süper Ligde Fenerbahçe ile Sivasspor karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Fenerbahçe ile başlayalım.34 puanla 2. sırada yer alan sarı lacivertliler son maçında Konferans Liginde Nordsjaelland'a deplasmanda 6 1 kaybettiler.İç sahada kazanıp Beşiktaş maçı öncesi moral bulmak isteyen Fenerbahçe'nin zorlanacağını düşünmüyorum.15 puanla 13. sırada yer alan Sivasspor son 4 maçında da kazanamadı yine işleri zor olacak.Sarı lacivertliler Kadıköy'de farklı kazanıp tekrar moral bulur.

H1 - 1.56 - 20:00

Tahmini İncele
Celta Vigo Cadiz İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023 Celta Vigo Cadiz İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023

İspanya La Liga'da, haftanın kapanış mücadelesinde ligin 2 zayıf ekibi Celta Vigo ile Cadiz karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Celta Vigo, deplasman ekibi Cadiz'i ağırlıyor. Ev sahibi Celta Vigo bir şekilde toparlanıp galibiyet serilerine başlamak istiyor fakat işi kolay değil. Yine de Cadiz gibi zayıf ekiplere karşı Celta Vigo her zaman üstünlük kurma ihtimali yüksek bir ekiptir. Deplasman ekibi Cadiz de oynadığı zayıf oyun ile buna ihtimal veriyor. Ben ev sahibinin taraftarının da desteğiyle galibiyete uzanabilir. 

Tahmin MS 1 Oran 1.42

Tahmini İncele
Marsilya Rennes İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023 Marsilya Rennes İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023

Fransa Ligue 1'de, haftanın önemli mücadelelerinden birinde, Marsilya ile Rennes karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Marsilya, deplasman ekibi Rennes'i ağırlıyor. Ev sahibi Marsilya lige iyi bir giriş yapmıştı ama devamını getiremedi. Deplasman ekibi Rennes de oyun olarak iyi seviyede değil son maçlarını kazanmış olsa da fakat güven vermiyor. Ben ev sahibi Marsilya'nın taraftarının önünde galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum. Oran fazlasıyla ideal. 

Tahmin MS 1 Oran 1.67 

Tahmini İncele
Le Havre PSG İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023 Le Havre PSG İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023

Fransa Ligue 1'de, ligin yeni ve zayıf ekiplerinden Le Havre ile ligin dev ekibi PSG karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Le Havre, deplasman ekibi PSG'yi ağırlıyor. Ev sahibi Le Havre şu ana kadar hiç fena bir oyun oynamadı ve orta sıralarda kendisine yer buldu. Deplasman ekibi PSG ise benim beklentilerimin altında oynuyor şimdilik. Bu deplasmanda ise her koşulda favoriler fakat ben ofansif anlamda zorlanabileceklerini düşünüyorum. Az gollü bir galibiyet izleyebiliriz. 

Tahmin MS 2 & 4.5 ALT Oran 1.48

Tahmini İncele
Monaco Montpellier İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023 Monaco Montpellier İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023

Fransa Ligue 1'de, ligin kaliteli ekiplerinden Monaco ile ligde keyifli maçlar çıkaran ekiplerden Montpellier karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Monaco, deplasman ekibi Montpellier'i ağırlıyor. Ev sahibi Monaco ofansif anlamda yine çok keyif veriyor fakat savunmada zorlanıyor. Deplasman ekibi Montpellier de tempolu maçlar çıkarıyor. Bu mücadelede de ben ev sahibinin net favori olduğunu düşünsem de savunmada zorlanabilir. 2.5 üstü seçeneği ideal görünüyor. 

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.34

Tahmini İncele
Lille Metz İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023 Lille Metz İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023

Fransa Ligue 1'de, ligin kaliteli ekiplerinden Lille ile ligin zayıf ekiplerinden Metz karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Lille, deplasman ekibi Metz'i ağırlıyor. Ev sahibi Lille bu sezon iyi bir oyun oynuyor ve ofansif anlamda üretken. Deplasman ekibi Metz ise sıradan bir takım ve hem kadro hem de oyun olarak güven vermiyor. Bu mücadelede ben ev sahibi Lille'in taraftarının da desteğiyle rahat bir maç çıkarıp gollü bir galibiyet alacağını düşünüyorum. 

Tahmin MS 1 & 1.5 ÜST Oran 1.49

Tahmini İncele
Sevilla Villarreal İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023 Sevilla Villarreal İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023

İspanya La Liga'da, ligin orta halli ekiplerinden Sevilla ile Villarreal karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Sevilla, deplasman ekibi Villarreal'i ağırlıyor. Ev sahibi Sevilla bu sezon da alt sıralarda kendisine yer buldu ve hiç iyi bir oyun oynamıyor. Deplasman ekibi Villarreal de benim beklentilerimin uzağında bir oyun oynuyor fakat rakibinden çok daha potansiyelli. Bu deplasmanda da ben en azından 1 puana uzanmalarını bekliyorum. 

Tahmin ÇŞ 02 Oran 1.47

Tahmini İncele
Barcelona Atletico Madrid İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023 Barcelona Atletico Madrid İddaa Maç Tahmini 3 Aralık 2023

İspanya La Liga'da, ligin derbisinde ligin 2 dev ekibi karşı karşıya geliyor. Bir yanda Barcelona, diğer yanda Atletico Madrid.. 2 ekip de şampiyonluk için rakibini mağlup etmek istiyor ve galibiyet için sahada olacaklar. Bakalım sahadan istediği skor ile ayrılan ekip hangisi olacak.. 

Ev sahibi Barcelona bu sezon da iyi bir oyun oynuyor fakat hücumda zaman zaman tıkanabiliyor. Deplasman ekibi Atletico Madrid ise benim beklentilerimin üstünde bir oyun oynadı şu ana kadar özellikle ofansif anlamda ve güven verdi. Bu maçta ise bence gösterilenden daha büyük şansları var. Ev sahibinde Gavi'nin oynayamayacak olması büyük bir eksiklik bana kalırsa çünkü Barcelona'nın orta sahasının en önemli parçası. Gavi'nin yokluğunda deplasman ekibi Atletico Madrid orta sahada maçı lehine çevirebilir. 

En az Barcelona kadar şansı olduğunu düşünüyorum deplasman ekibinin, 1 puana uzanırlar. 

Tahmin ÇŞ 02 Oran 1.55

Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2023
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu