2021 WhatsApp İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran) 13.03.2021

2021 WhatsApp İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran)

Bu içeriği sesli dinleyebilirsiniz!

WhatsApp İddaa Grupları

İddaa oynayan kişi sayısı çoğaldıkça ve teknolojinin günlük yaşantıya dahil olma ölçüsü arttıkça iddaa oynayan bireyler yapacakları kupon tahminleri için tavsiye ve görüş almak üzere bu tarz platformları sıklıkla kullanmaya başlamışlardır. Birçok whatsapp iddaa grubu bulunmaktadır ve bireyler bu gruplara üye olarak bilgi ve görüş paylaşımında bulunabilmektedir. Bu grupların kurulmasındaki amaç iddaa kupon tahmini yapacak bireylerin birbirlerinden yardım ve görüş almasını sağlamaktır. Bu platform sayesinde profesyonellerle kullanıcılar bir araya getirilmiş olur. Bu yüzden son zamanlarda yüksek kazançlar elde edilmiş ve bu platformun kullanılmasında gözle görülür artışlar olmuştur.

Whatsapp Nedir?

Whatsapp uygulaması günümüzde dünya üzerinde en yaygın kullanılan mobil haberleşme platformudur. SMS mesajlarının yerini almış olan bu platform gönderilen iletileri internet ağı üzerinden göndererek kesintisiz, kolay ve hızlı iletişim imkânı sunmaktadır. Bireyler arasında iletişimi kolaylaştıran platform aynı zamanda gruplar halinde iletişim sayesinde toplu ileti gönderilip alınmasını da mümkün kılar. Bu sayede çok popüler olmuştur ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Öyle ki, iddaa oynamak için de bireyler bu platform üzerinden bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmakta ve iddaa oynamaktadır.

Whatsapp İddaa Grubu Nedir?

Whatsapp iddaa grupları whatsapp kullanıcıları tarafından iddaa oynamak için fikir ve görüş almak ve paylaşmak isteyen bireyleri bir araya getirmek ve kolayca iletişime geçmelerini sağlamak için kurulmuş gruplardır. Whatsapp iddaa grupları yaygın olarak kullanılmaktadır. Her whatsapp grubunda olduğu gibi whatsapp iddaa gruplarında da bir kurucu ve üyeler bulunmaktadır. Grup ilk açıldığında grubu kuran kişi grubun yöneticisi konumunda bulunsa da istek dahilinde diğer kullanıcılardan da yöneticiler belirleyebilmektedir. Bu sayede oluşturulan ağ büyütülerek daha çok kişiye ulaşılabilmektedir.

Whatsapp İddaa Gruplarına Üyelik

Whatsapp iddaa gruplarına üye olmak için öncelikle hazır bulunan whatsapp grubundaki üyelerden bir tanesine üyelik isteği anlamında ileti gönderilmelidir ve gruba dahil olmak isteyen kullanıcı tarafından gerekli bilgiler verilmelidir. Bu gruplar çok popüler olduğu için çok sayıda grup bulunmaktadır. Ancak burada kullanıcının elde edeceği kazancı artırmak ve sağlam temellere oturtmak amacıyla üye olunacak whatsapp iddaa grubunun çok dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Bu anlamda www.iddaatahmin2.com internet sitesinin sağ alt kısmındaki WhatsApp logosuna tıklayarak en iyi gruba ulaşılabilir. Ulaşılacak whatsapp grubunun üyelerine istek gönderilerek de gruba üye olmak için başvuruda bulunmak mümkündür. İstekler çok kısa bir süre içerisinde onaylanmaktadır ve üyeler gruba kabul edilmektedir. Gruba kabul edildikten sonra üyelerin profesyonellerle kolaylıkla iletişim kurmasının önü açılmış olur.

Whatsapp İddaa Grupları Nasıl Kullanılır?

Whatsapp iddaa grubu yönetimi, grup içerisindeki profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Üyelerin oynayacakları kuponlar üzerinden maksimum kazancı ve verimi elde etmeleri amaçlanırken herhangi bir müsabaka hakkında görüş alma veya görüş bildirme haklarına da sahip olmaları sağlanır. Bu sayede bireyler oynayacakları kuponların kazanan kupon olma ihtimallerini çok fazla artırabilme şansını da elde ederler. Bu gruplar üzerinden bilgi, fikir, görüş veya tahmin paylaşıldığı gibi direkt olarak oynanmış kuponlar da paylaşılmaktadır.

Whatsapp İddaa Gruplarının Avantajları

Whatsapp iddaa grubu avantajları gerçekten çok fazladır. İddaa oynamak konusunda başarısız olan ve gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmayan bireyler dahi bu gruplara üye olarak tavsiye edilen maçlar için tavsiye edilen tahminleri oynayarak kolaylıkla kazanç elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra whatsapp iddaa gruplarında bulunan bireyler tarafından tahmin oluşturma mekanizmasının inceliklerini kavrayabilir ve kendi tahmin mekanizmalarını da kolayca oluşturarak kazanç sağlayabilirler.

5138 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Sparta Prag Galatasaray İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024 Sparta Prag Galatasaray İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024

 

 

UEFA Avrupa Liginde Sparta Prag ile Galatasaray tekrar karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye Çekya ekibi Sparta Prag ile başlayalım.İlk karşılaşmada İstanbul'dan 3 2'lik yenilgiyle ayrılan Sparta Prag deplasmanda iyi bir mücadele etmişti.Kerem Demirbay , Mertens ve İcardi'nin golleriyle ilk maçı seyircisi önünde 3 2 kazanıp rövanş için avantaj elde eden sarı kırmızılılar maçta yaklaşık 20 dakikayı da eksik oynamıştı.İlk karşılaşmada olduğu gibi yine zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum yine gollü bir maç izleriz ayrıca Sparta Prag'ın deplasmandaki oyunu etkiliydi Galatasaray bu karşılaşmaya avantajlı da çıksa turu kaptırma ihtimalleri de devam ediyor ; Sparta Prag'ın kazanması muhtemel ancak öncelikli tercihim üst seçiminden yana olacaktır.

2,5 Üst - 1.50 - 23:00

Tahmini İncele
Roma Feyenoord İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024 Roma Feyenoord İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024

 

 

UEFA Avrupa Liginde Roma ile Feyenoord karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Roma ile başlayalım.Son maçında Frosinone'yi deplasmanda 3 0 mağlup eden Roma ilk karşılaşmada Hollanda'dan 1 1'lik beraberlikle ayrılmıştı.Seyircisi önünde Igor Paixao'nun golüyle 1 0 öne geçen Feyenoord ikinci yarıda skoru koruyamayıp karşılaşmadan 1 1'lik beraberlikle ayrılmıştı.Bu karşılaşmaya gelirsek yine zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum yine ilk maçtaki gibi iki takımın da gol ve goller bulmasını bekliyorum.

Karşılıklı Gol Var - 1.55 - 23:00

Tahmini İncele
Karadağ Sporting Braga İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024 Karadağ Sporting Braga İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024

 

 

UEFA Avrupa Liginde Karadağ ile Sporting Braga karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Karabağ ile başlayalım.İlk maçta Portekiz'de 4 2 kazanan Azerbaycan ekibi iç sahada skoru koruma peşinde.Braga ise zor olan tur ihtimalini kullanmak istiyor en az 2 farkla kazanması gereken Sporting Braga'nın açık oynayacağını ve gollü bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

2,5 Üst - 1.52 - 20:45

Tahmini İncele
Rennes Milan İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024 Rennes Milan İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024

 

 

UEFA Avrupa Liginde Rennes ile Milan karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Rennes ile başlayalım.Son maçında Clermont'u 3 1 mağlup eden Rennes geçen hafta Milan'a 3 0 kaybetmişti.Tur kapılarını sonuna kadar açan Milan son lig maçında Monza'ya deplasmanda 4 2 kaybetmişti.Rennes bu karşılaşmada rövanşı alma peşinde zorlu bir karşılaşma olacak sürpriz peşinde olan Rennes açık oynayacaktır gollü bir maç olur.

2,5 Üst - 1.77 - 20:45

Tahmini İncele
Freiburg Lens İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024 Freiburg Lens İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024

 

 

UEFA Avrupa Liginde Freiburg ile Lens tekrar karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Freiburg ile başlayalım.Son 5 resmi maçından 3 yenilgi , 2 beraberlikle ayrılan Alman ekibi Freiburg iç sahada kazanıp turu geçme peşinde.Lens ise 5 maçtır yenilmiyor son maçında Reims ile 1 1 berabere kalan Lens iç sahada kazanıp turu geçme peşinde.Fransa'da oynanan maçta olduğu gibi bu karşılaşmanın da zorlu geçmesini bekliyorum taraf bahisi olarak seçim yapmak zor olacak ancak ilk yarı dengeli bir maç izleriz.

İlk Yarı Beraberlik - 1.96 - 20:45

Tahmini İncele
Toulouse Benfica İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024 Toulouse Benfica İddaa Maç Tahmini 22 Şubat 2024

 

UEFA Avrupa Liginde Toulouse ile Benfica tekrar karşı karşıya geliyor.Portekiz'de oynanan karşılaşma'yı Di Maria'nın penaltı golleriyle 2 1 kazanan Benfica Fransa'ya avantajlı gidiyor.Toulouse genç oyunculardan oluşan bir ekip son maçlarında Monaco'yu deplasmanda 2 1 mağlup etmişlerdi ilk karşılaşmada Benfica karşısında son dakikaya kadar iyi direnen Toulouse iç sahada sürpriz peşinde ancak Benfica'nın tecrübesiyle kazanıp tur atlayacağını düşünüyorum.

MS 2 - 1.67 - 20:45

Tahmini İncele
Manchester City Brentford İddaa Maç Tahmini 20 Şubat 2024 Manchester City Brentford İddaa Maç Tahmini 20 Şubat 2024

İngiltere Premier Lig'de, ligin şampiyonluk mücadelesi veren dev ekiplerinden City ile ligin keyifli maçlar çıkaran sıradan ekiplerinden Brentford karşı karşıya geliyor. Ev sahibi City, deplasman ekibi Brentford'u ağırlıyor. Ev sahibi son haftalarda oyun olarak iyice toparlandı ve durdurulamıyor. Deplasman ekibi Brentford ise gol yollarında etkili olsa da savunmada ciddi anlamda zorlanıyor ve bu deplasmanda da işi çok zor olacak. Ev sahibinin gollü bir galibiyet alacağını düşünüyorum. 

Tahmin MS 1 & 2.5 ÜST Oran 1.34

Tahmini İncele
Porto Arsenal İddaa Maç Tahmini 21 Şubat 2024 Porto Arsenal İddaa Maç Tahmini 21 Şubat 2024

UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turu eşleşmelerinde, Porto ile Arsenal karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Porto, eşleşmenin ilk ayağında deplasman ekibi Arsenal'i ağırlıyor. Ev sahibi Porto bu sene geçen seneki etkinliğinin uzağında ve bana Arsenal adına hiç korku vermiyor açıkçası. Portekiz Ligi'nde yine yollarında devam etseler de Avrupa'da o kadar iddialı durumda değiller ve oynadıkları oyun da sıradan. Deplasman ekibi Arsenal ise iyice form tuttu ve bu deplasmana da bu eşleşemye de net favori olarak çıkıyor. Ben Arsenal'in ilk maçtan rakibini mağlup edip üstünlüğü eline alacağını düşünüyorum. 

Tahmin MS 2 Oran 1.50

Tahmini İncele
Napoli Barcelona İddaa Maç Tahmini 21 Şubat 2024 Napoli Barcelona İddaa Maç Tahmini 21 Şubat 2024

Şampiyonlar Ligi son 16 turu eşleşmelerinde, Napoli ile Barcelona karşı karşıya geliyor. Eşleşmenin ilk ayağında ev sahibi Napoli, deplasman ekibi Barcelona'yı ağırlıyor. 2 ekip için de şanslı bir eşleşme diyebilirim aslında çünkü 2 ekip de tarihlerindeki en kuvvetli dönemlerinden çok uzaktalar. Öyle ki hem Napoli hem de Barcelona bundan 2-3 sene öncesinden bile uzakta. Haliyle her 2 ekibin de şansı var ve oldukça motive bu eşleşmeye çıkacaklar. Ev sahibi Napoli iyi bir grup macerası geçirmedi açıkçası ve Real Madrid'e karşı pek varlık gösteremedi. Deplasman ekibi Barcelona da beklentilerin altındaydı ve ciddi anlamda güven vermiyor. Eşleşmenin oldukça karışık olduğunu düşünüyorum. Bu maçta da her 2 ekibin de işi zor. Genel itibariyle savunmalara öncelik verildiği bir 90 dakika olabilir. 2.5 altı seçeneği ideal görünüyor. 

Tahmin 2.5 ALT Oran 1.53

Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2023
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu