2021 WhatsApp İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran) 13.03.2021

2021 WhatsApp İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran)

Bu içeriği sesli dinleyebilirsiniz!

WhatsApp İddaa Grupları

İddaa oynayan kişi sayısı çoğaldıkça ve teknolojinin günlük yaşantıya dahil olma ölçüsü arttıkça iddaa oynayan bireyler yapacakları kupon tahminleri için tavsiye ve görüş almak üzere bu tarz platformları sıklıkla kullanmaya başlamışlardır. Birçok whatsapp iddaa grubu bulunmaktadır ve bireyler bu gruplara üye olarak bilgi ve görüş paylaşımında bulunabilmektedir. Bu grupların kurulmasındaki amaç iddaa kupon tahmini yapacak bireylerin birbirlerinden yardım ve görüş almasını sağlamaktır. Bu platform sayesinde profesyonellerle kullanıcılar bir araya getirilmiş olur. Bu yüzden son zamanlarda yüksek kazançlar elde edilmiş ve bu platformun kullanılmasında gözle görülür artışlar olmuştur.

Whatsapp Nedir?

Whatsapp uygulaması günümüzde dünya üzerinde en yaygın kullanılan mobil haberleşme platformudur. SMS mesajlarının yerini almış olan bu platform gönderilen iletileri internet ağı üzerinden göndererek kesintisiz, kolay ve hızlı iletişim imkânı sunmaktadır. Bireyler arasında iletişimi kolaylaştıran platform aynı zamanda gruplar halinde iletişim sayesinde toplu ileti gönderilip alınmasını da mümkün kılar. Bu sayede çok popüler olmuştur ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Öyle ki, iddaa oynamak için de bireyler bu platform üzerinden bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmakta ve iddaa oynamaktadır.

Whatsapp İddaa Grubu Nedir?

Whatsapp iddaa grupları whatsapp kullanıcıları tarafından iddaa oynamak için fikir ve görüş almak ve paylaşmak isteyen bireyleri bir araya getirmek ve kolayca iletişime geçmelerini sağlamak için kurulmuş gruplardır. Whatsapp iddaa grupları yaygın olarak kullanılmaktadır. Her whatsapp grubunda olduğu gibi whatsapp iddaa gruplarında da bir kurucu ve üyeler bulunmaktadır. Grup ilk açıldığında grubu kuran kişi grubun yöneticisi konumunda bulunsa da istek dahilinde diğer kullanıcılardan da yöneticiler belirleyebilmektedir. Bu sayede oluşturulan ağ büyütülerek daha çok kişiye ulaşılabilmektedir.

Whatsapp İddaa Gruplarına Üyelik

Whatsapp iddaa gruplarına üye olmak için öncelikle hazır bulunan whatsapp grubundaki üyelerden bir tanesine üyelik isteği anlamında ileti gönderilmelidir ve gruba dahil olmak isteyen kullanıcı tarafından gerekli bilgiler verilmelidir. Bu gruplar çok popüler olduğu için çok sayıda grup bulunmaktadır. Ancak burada kullanıcının elde edeceği kazancı artırmak ve sağlam temellere oturtmak amacıyla üye olunacak whatsapp iddaa grubunun çok dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Bu anlamda www.iddaatahmin2.com internet sitesinin sağ alt kısmındaki WhatsApp logosuna tıklayarak en iyi gruba ulaşılabilir. Ulaşılacak whatsapp grubunun üyelerine istek gönderilerek de gruba üye olmak için başvuruda bulunmak mümkündür. İstekler çok kısa bir süre içerisinde onaylanmaktadır ve üyeler gruba kabul edilmektedir. Gruba kabul edildikten sonra üyelerin profesyonellerle kolaylıkla iletişim kurmasının önü açılmış olur.

Whatsapp İddaa Grupları Nasıl Kullanılır?

Whatsapp iddaa grubu yönetimi, grup içerisindeki profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Üyelerin oynayacakları kuponlar üzerinden maksimum kazancı ve verimi elde etmeleri amaçlanırken herhangi bir müsabaka hakkında görüş alma veya görüş bildirme haklarına da sahip olmaları sağlanır. Bu sayede bireyler oynayacakları kuponların kazanan kupon olma ihtimallerini çok fazla artırabilme şansını da elde ederler. Bu gruplar üzerinden bilgi, fikir, görüş veya tahmin paylaşıldığı gibi direkt olarak oynanmış kuponlar da paylaşılmaktadır.

Whatsapp İddaa Gruplarının Avantajları

Whatsapp iddaa grubu avantajları gerçekten çok fazladır. İddaa oynamak konusunda başarısız olan ve gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmayan bireyler dahi bu gruplara üye olarak tavsiye edilen maçlar için tavsiye edilen tahminleri oynayarak kolaylıkla kazanç elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra whatsapp iddaa gruplarında bulunan bireyler tarafından tahmin oluşturma mekanizmasının inceliklerini kavrayabilir ve kendi tahmin mekanizmalarını da kolayca oluşturarak kazanç sağlayabilirler.

3991 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Napoli Milan İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Napoli Milan İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Napoli ile Milan karşı karşıya geliyor.Emin adımlarla şampiyonluğa giden Napoli en yakın rakibinin 19 puan üzerinde.Milan ise 48 puanla 4. sırada yera lıyor ve son 4 resmi maçını da kazanamadı , deplasmanda sürpriz peşinde olan Milan ilk dönem iç sahada Napoli'ye 2 1 kaybetmişti , yine zorlu bir maç olmasını bekliyorum gollü geçer.


2,5 Üst - 1.76 - 21:45

Tahmini İncele
Roma Sampdoria İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Roma Sampdoria İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Roma ile Sampdoria karşı karşıya geliyor.47 puanla 5. sırada yer alan Roma son 3 resmi maçını da kazanamadı.Son olarak Lazio deplasmanında 1 0 kaybeden Roma iç sahada kazanıp moral bulma peşinde , Sampdoria ise 15 puanla düşme potasında yer alıyor ve Roma'ya karşı 2 maçtır kaybeden Sampdoria'nın deplasmanda da işi zor.


MS 1 - 1.26 - 19:00


Tahmini İncele
Monza Lazio İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Monza Lazio İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Monza ile Lazio karşı karşıya geliyor.52 puanla 2. sırada yer alan Lazio lider Napoli'nin 19 puan gerisinde 2. sırada bulunuyor.Monza ise 34 puanla ligin orta sıralarında yer alıyor ilk dönem Lazio'ya 1 0 kaybeden Monza'nın deplasmanda da işini zor görüyorum.


MS 2 - 1.83 - 16:00


Tahmini İncele
Bologna Udinese İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Bologna Udinese İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


İtalya Serie A'da Bologna ile Udinese karşı karşıya geliyor.38 puanla 8. sırada yer alan Udinese son 2 maçını da kazanmayı bildi son olarak Milan'ı 3 1 mağlup eden Udinese bu deplasmandan da puan ve puanlar çıkarmak istiyor.Zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum , kısır geçer.


2,5 Alt - 1.54 - 13:30


Tahmini İncele
Werder Bremen Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Werder Bremen Hoffenheim İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Almanya Bundesliga'da Werder Bremen ile Hoffenheim karşı karşıya geliyor.31 puanla 11. sırada yer alan Werder Bremen son 3 maçından 1 puan çıkarabildi.Hoffenheim ise düşme potasının 1 puan üzerinde yer almakta.Son maçında Hertha Berlin'i yenerek moral bulan Hoffenheim Werder Bremen karşısında da puan ve puanlar çıkarma peşinde zorlu bir karşılaşma olmasını bekliyorum , ilk yarı dengeli geçer.


IY X - 1.98 - 18:30


Tahmini İncele
Köln Mönchengladbach İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Köln Mönchengladbach İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Almanya Bundesliga'da Köln ile Mönchengladbach karşı karşıya geliyor.27 puanla 13. sırada yer alan Köln son 5 lig maçından 1 puan çıkarabildi.Son maçında Dortmund'a 6 1 kaybeden Köln Mönchengladbach karşısında puan ve puanlar çıkarma peşinde.Mönchengladbach ise 31 puanla Köln'ün 4 puan üzerinde.Son 4 maçında da kazanamayan Mönchengladbach ilk dönem Köln'ü 5 2 mağlup etmişti yine gollü bir maç olur.


2,5 Üst - 1.53 - 16:30


Tahmini İncele
Fenerbahçe Beşiktaş İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Fenerbahçe Beşiktaş İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Süper Ligde Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya geliyor.Bir haftalık milli aranın ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor ve 54 puanlı sarı lacivertliler iç sahada Beşiktaş'ı ağırlıyor.Son 3 lig maçını da kazanan Fenerbahçe UEFA Avrupa Liginde Sevilla'ya elendi ve artık sadece lige konsantre olmuş durumdalar.Lider Galatasaray'ın 3 puan gerisinde olan Fenerbahçe iç sahada kazanmak istiyor , Beşiktaş ise Fenerbahçe'nin 5 puan gerisinde tekrar zirve umutlarını sürdürmek için deplasmanda kazanmak isteyen siyah beyazlılar Fenerbahçe kaşrısında 6 maçtır yenilmiyor.İki tkaım arasındaki son 4 karşılaşma da beraberlikle sonuçlanmıştı ancak bu karşılaşmanın gollü bir Fenerbahçe galibiyetiyle sonuçlanmasını bekliyorum.


MS 1 - 1.62 - 20:30


Tahmini İncele
Giresunspor Alanyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Giresunspor Alanyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Süper Ligde Giresunspor ile Alanyaspor karşı karşıya geliyor.23 puanla düşme potasının 1 sıra üzerinde olan Giresunspor son maçında Karagümrük ile 2 2 berabere kalmıştı , Alanyaspor ise iç sahada Fenerbahçe'ye 3 1 kaybetti.Fenerbahçe karşısında öne geçip maçın büyük bir kısmını önde götüren Alanyaspor 2 penaltı golüne engel olamayıp karşılaşmayı kaybetmişti.Bu karşılaşmaya gelecek olursak zorlu geçmesini bekliyorum Alanyaspor deplasanda puan ve puanlar çıkarır.


X2 ÇS - 1.32 - 16:00


Tahmini İncele
Ümraniyespor Konyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023
Ümraniyespor Konyaspor İddaa Maç Tahmini 2 Nisan 2023


Süper Ligde Ümraniyespor ile Konyaspor karşı karşıya geliyor.22 puanla ligin dibine demir atmış durumda olan Ümraniyespor Konyaspor karşısında sürpriz peşinde.4 maçtır yenilmeyen Ümraniyespor alt sıralardan kurtulma peşinde.Konyaspor ise 34 puanla 8. sırada yer almakta.Son maçında lider Galatasaray'ı 2 1 mağlup eden Konyaspor'un bu deplasmandan da puan ve puanlar çıkarmasını bekliyorum.


X2 ÇS - 1.22 - 13:30


Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2023
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu