2021 WhatsApp İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran) 13.03.2021

2021 WhatsApp İddaa Grupları (Güncel, Aktif ve Kazandıran)

Bu içeriği sesli dinleyebilirsiniz!

WhatsApp İddaa Grupları

İddaa oynayan kişi sayısı çoğaldıkça ve teknolojinin günlük yaşantıya dahil olma ölçüsü arttıkça iddaa oynayan bireyler yapacakları kupon tahminleri için tavsiye ve görüş almak üzere bu tarz platformları sıklıkla kullanmaya başlamışlardır. Birçok whatsapp iddaa grubu bulunmaktadır ve bireyler bu gruplara üye olarak bilgi ve görüş paylaşımında bulunabilmektedir. Bu grupların kurulmasındaki amaç iddaa kupon tahmini yapacak bireylerin birbirlerinden yardım ve görüş almasını sağlamaktır. Bu platform sayesinde profesyonellerle kullanıcılar bir araya getirilmiş olur. Bu yüzden son zamanlarda yüksek kazançlar elde edilmiş ve bu platformun kullanılmasında gözle görülür artışlar olmuştur.

Whatsapp Nedir?

Whatsapp uygulaması günümüzde dünya üzerinde en yaygın kullanılan mobil haberleşme platformudur. SMS mesajlarının yerini almış olan bu platform gönderilen iletileri internet ağı üzerinden göndererek kesintisiz, kolay ve hızlı iletişim imkânı sunmaktadır. Bireyler arasında iletişimi kolaylaştıran platform aynı zamanda gruplar halinde iletişim sayesinde toplu ileti gönderilip alınmasını da mümkün kılar. Bu sayede çok popüler olmuştur ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Öyle ki, iddaa oynamak için de bireyler bu platform üzerinden bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunmakta ve iddaa oynamaktadır.

Whatsapp İddaa Grubu Nedir?

Whatsapp iddaa grupları whatsapp kullanıcıları tarafından iddaa oynamak için fikir ve görüş almak ve paylaşmak isteyen bireyleri bir araya getirmek ve kolayca iletişime geçmelerini sağlamak için kurulmuş gruplardır. Whatsapp iddaa grupları yaygın olarak kullanılmaktadır. Her whatsapp grubunda olduğu gibi whatsapp iddaa gruplarında da bir kurucu ve üyeler bulunmaktadır. Grup ilk açıldığında grubu kuran kişi grubun yöneticisi konumunda bulunsa da istek dahilinde diğer kullanıcılardan da yöneticiler belirleyebilmektedir. Bu sayede oluşturulan ağ büyütülerek daha çok kişiye ulaşılabilmektedir.

Whatsapp İddaa Gruplarına Üyelik

Whatsapp iddaa gruplarına üye olmak için öncelikle hazır bulunan whatsapp grubundaki üyelerden bir tanesine üyelik isteği anlamında ileti gönderilmelidir ve gruba dahil olmak isteyen kullanıcı tarafından gerekli bilgiler verilmelidir. Bu gruplar çok popüler olduğu için çok sayıda grup bulunmaktadır. Ancak burada kullanıcının elde edeceği kazancı artırmak ve sağlam temellere oturtmak amacıyla üye olunacak whatsapp iddaa grubunun çok dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Bu anlamda www.iddaatahmin2.com internet sitesinin sağ alt kısmındaki WhatsApp logosuna tıklayarak en iyi gruba ulaşılabilir. Ulaşılacak whatsapp grubunun üyelerine istek gönderilerek de gruba üye olmak için başvuruda bulunmak mümkündür. İstekler çok kısa bir süre içerisinde onaylanmaktadır ve üyeler gruba kabul edilmektedir. Gruba kabul edildikten sonra üyelerin profesyonellerle kolaylıkla iletişim kurmasının önü açılmış olur.

Whatsapp İddaa Grupları Nasıl Kullanılır?

Whatsapp iddaa grubu yönetimi, grup içerisindeki profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Üyelerin oynayacakları kuponlar üzerinden maksimum kazancı ve verimi elde etmeleri amaçlanırken herhangi bir müsabaka hakkında görüş alma veya görüş bildirme haklarına da sahip olmaları sağlanır. Bu sayede bireyler oynayacakları kuponların kazanan kupon olma ihtimallerini çok fazla artırabilme şansını da elde ederler. Bu gruplar üzerinden bilgi, fikir, görüş veya tahmin paylaşıldığı gibi direkt olarak oynanmış kuponlar da paylaşılmaktadır.

Whatsapp İddaa Gruplarının Avantajları

Whatsapp iddaa grubu avantajları gerçekten çok fazladır. İddaa oynamak konusunda başarısız olan ve gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmayan bireyler dahi bu gruplara üye olarak tavsiye edilen maçlar için tavsiye edilen tahminleri oynayarak kolaylıkla kazanç elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra whatsapp iddaa gruplarında bulunan bireyler tarafından tahmin oluşturma mekanizmasının inceliklerini kavrayabilir ve kendi tahmin mekanizmalarını da kolayca oluşturarak kazanç sağlayabilirler.

4550 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Maçlar

Sevilla Almeria İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023 Sevilla Almeria İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, ligin kalbur üstü ekiplerinden Sevilla ile ligin zayıf ekiplerinden Almeria karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Sevilla, deplasman ekibi Almeria'yı ağırlıyor. Ev sahibi Sevilla Osasuna deplasmanından galibiyet ile ayrılamadı ve beklentilerin altında kaldı. Deplasman ekibi Almeria ise gollü maçlar çıkarsa da savunmada o kadar zayıf ki bir türlü istediği puanları toplayamıyor. Bu mücadelede ev sahibi favori görülse de, ben savunmada işinin iyice zor olacağını düşünüyorum. Genel itibariyle yüksek tempolu ve bol gollü bir maç bekliyorum. 

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.50

Tahmini İncele
Mallorca Barcelona İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023 Mallorca Barcelona İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, ligin zayıf ekiplerinden Mallorca ile ligin son şampiyonu ve dev ekibi Barcelona karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Mallorca, deplasman ekibi Barcelona'yı ağırlıyor. Ev sahibi Mallorca kadro ve oyun olarak zayıf ekiplerden birisi ve bu sezon sanıyorum ligde kalma mücadelesi verecek. Deplasman ekibi Barcelona ise Celta Vigo'ya karşı yaptığı büyük geri dönüş ile morallendi ve bu maça da favori olarak çıkıyor. Ben bu mücadelede deplasman ekibinin galibiyete ulaşacağını fakat temponun çok yükselmeyeceğini düşünüyorum. Az gollü bir Barcelona galibiyeti izleriz. 

Tahmin MS 2 & 4.5 ALT Oran 1.61

Tahmini İncele
Lille Reims İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023 Lille Reims İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023

Fransa Ligue 1'de, ligin ertelenmiş mücadelesinde Lille ile Reims karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Lille, deplasman ekibi Reims'i ağırlıyor. Ev sahibi Lille bu sezon çok daha komplike bir futbol oynuyor ve özellikle ofansif anlamda güven veriyor. Deplasman ekibi Reims ise keyifli maçlar çıkarıyor ve gol yollarında etkili olsa da, savunmada ciddi anlamda sıkıntılı görünüyor. Bu mücadelede ben ev sahibinin net favori olduğunu düşünsem de, savunmasının iyice aksayabileceğine inanıyorum. Genel itibariyle yüksek tempolu bir maç sonunda en az 3 gol izleriz. 

Tahmin 2.5 ÜST Oran 1.49

Tahmini İncele
Preussen Münster Bayern Münich İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023 Preussen Münster Bayern Münich İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023

 

 

Almanya DFB Kupasında Preussen Münster ile Bayern Münich karşı karşıya geliyor.Almanya 3. Liginde mücadele eden Preussen Münster'in Bayern karşısında işleri zor.Son lig maçında Bochum'u 7 0 mağlup eden Bayern kupada da rahat kazanacaktır ilk yarı Bayern 2 gol bulur rahat bir galibiyet olur.

IY 1,5 Üst - 21:45

Tahmini İncele
Juventus Lecce İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023 Juventus Lecce İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023

 

 

İtalya Serie A'da Juventus ile Lecce karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi Juventus ile başlayalım.Oynadığı 5 karşılaşmadan 10 puan toplayan Juventus son maçında Sassuolo'ya 4 2 kaybetmişti.İç sahada kazanıp moral bulmak isteyen Juventus son 3 maçını da kazanmayı bildi.Lecce ise oynadığı 5 karşılaşmadan 10 puan toplayabildi.Son maçında Genoa'yı 1 0 mağlup eden Lecce'nin Juventus karşısında işi zor.

MS 1 - 21:45

Tahmini İncele
İstanbulspor Galatasaray İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023 İstanbulspor Galatasaray İddaa Maç Tahmini 26 Eylül 2023

 

 

Süper Ligde İstanbulspor ile Galatasaray karşı karşıya geliyor.Karşılaşmayı değerlendirmeye ev sahibi İstanbulspor ile başlayalım.4 maçtan 2 puan toplayabilen İstanbulspor oynadığı 4 maçını da kazanamadı.Galatasaray ise son lig maçında Başakşehir'i 2 1 mağlup etmeyi bildi.13 puana sahip olan sarı kırmızılılar maç fazlasıyla Fenerbahçe'nin önünde lider durumda.Bu karşılaşmaya gelirsek Galatasaray'ı İstanbulspor karşısında galibiyete yakın görüyorum.

MS 2 - 20:00

Tahmini İncele
Hatayspor Trabzonspor İddaa Maç Tahmini 25 Eylül 2023 Hatayspor Trabzonspor İddaa Maç Tahmini 25 Eylül 2023

 

Süper Ligde Hatayspor ile Trabzonspor karşı karşıya geliyor.Ligde oynadığı 5 karşılaşmayı kaybetmeyen Hatayspor son 4 maçından da beraberlikle ayrıldı.7 puana sahip olan Hatayspor seyircisi önünde de yenilmezliğini sürdürmek istiyor.Trabzonspor ise son lig maçında Beşiktaş'ı 3 0 mağlup etmişti.9 puanla 4. sırada yer alan Trabzonspor geçen sezon Hatayspor'a bu stadda 2 1 kaybetmişti.Bu karşılaşmaya gelecek olursak zorlu bir maç olacak ilk yarı dengeli geçer.

IY X - 1.98 - 20:00

Tahmini İncele
Atletico Madrid Real Madrid İddaa Maç Tahmini 24 Eylül 2023 Atletico Madrid Real Madrid İddaa Maç Tahmini 24 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, Madrid derbisinde ligin 2 dev ekibi karşı karşıya geliyor. Bir yanda Atletico Madrid, diğer yanda Real Madrid.. Bakalım sahadan istediği skor ile ayrılan ekip hangisi olacak. 

Ev sahibi Atletico Madrid bu seneye ofansif anlamda etkili girdi fakat sezon ilerledikçe bence Simione sebebiyle eski ayarlarına geri dönecektir. Yine de şu ana kadar Depay'ın kullanılışı ve etkili geçiş oyunu Atletico Madrid'in oldukça işine yaradı. Savunmada ise istenilen seviyenin bence uzağındalar ve bu maçta da kalelerini gole kapatmakta zorlanabilirler fakat sırf bu yüzden savunmaya öncelik vereceklerini düşünüyorum. Deplasman ekibi Madrid de bu sezon görece kısır maçlar çıkarıyor ve ofansif anlamda kısıtlı görünüyor. Bellingham şu ana kadar Madrid'i kurtaran oyuncu oldu hep ve bu maçta da en büyük koz olacak. Ben Madrid'in de savunmaya öncelik vermesini bekliyorum. 

Genel itibariyle bir hayli sert ve düşük tempolu bir 90 dakika bekliyorum. 2.5 altı seçeneği ideal görünüyor. 

Tahmin 2.5 ALT Oran 1.62

Tahmini İncele
Real Betis Cadiz İddaa Maç Tahmini 24 Eylül 2023 Real Betis Cadiz İddaa Maç Tahmini 24 Eylül 2023

İspanya La Liga'da, ligin kalbur üstü ekiplerinden Real Betis ile ligin zayıf ekiplerinden Cadiz karşı karşıya geliyor. Ev sahibi Real Betis, deplasman ekibi Cadiz'i ağırlıyor. Ev sahibi Real Betis şu ana kadar tam olarak istediğini alamadı maçlardan fakat bence iyi bir kadroya sahip. Deplasman ekibi Cadiz ise benim beklentimin üstünde puanlar aldı şu ana kadar fakat bu deplasmanda işi çok zor olacak. Ben ev sahibi Real Betis'in taraftarının da desteğiyle galibiyete uzanacağını düşünüyorum. 

Tahmin MS 1 Oran 1.61

Tahmini İncele
iddaatahmin11.com - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright © 2005-2023
resim

İLETİŞİM

İletişim Formu