Fanatik İddaa Eki 09, 10, 11 Aralık 2022 18.12.2020

Fanatik İddaa Eki 09, 10, 11 Aralık 2022

Tahmini Oyla  5 - 2 Oy
Fanatik İddaa Eki İddaa Tahminleri ve Kuponları
MAÇ
KODU
OYNANAN
MAÇ
TAHMİN ORAN
Hirvatistan Brezilya MS 2 1.20
Hollanda Arjantin MS 2 1.98

Fanatik Gazetesinin Tarihçesi

Fanatik gazetesinin ilk basım tarihi 20 Kasım 1995 yılıdır. İlerleyen zamanda oldukça başarılı bir grafik çizen Fanatik gazetesi okurlar tarafından sevilen gazeteler arasında yer almaktadır. 19 Kasım 1996 yılında ise Fanatik Basket adında kardeş bir ek yayımlamaya başlamıştır. Bu ek haftada sadece 1 kez yayımlanmaktaydı. Genel yayın yönetmenliğini ise İsmet Badem yapmıştır. 522 hafta yayımlandıktan sonra 2007 yılında yayın hayatı son bulmuştur. İki gazetenin de sahibi Doğan Yayın Holding‘tir. Fanatik gazetesi düzenli olarak her gün yayımlanmaktadır.

Fanatik İddaa Eki

Fanatik iddaa eki Fanatik gazetesi içinde bulunan ve Fanatik gazetesi yazarları tarafından hazırlanmış  maç tahminleri, hazır kuponlar, banko kuponlar, maçlar hakkında analizler, iddaa oranları vb. yazıların yer verildiği bölümdür. Fanatik gazetesi ve fanatik iddaa eki spor gazetesi okurları tarafından en çok ilgi gören gazetelerden biridir. Okurları açısından diğer gazetelere oranla daha faydalı ve içerik bakımından daha zengin bulunmaktadır. Ayrıca Fanatik iddaa eki başarılı yazarlarının yorumları ve tahminleri ile okurların ilgisini çekmektedir. Fanatik iddaa ekinde yer alan hazır kuponlar, banko kuponlar ve maç tahminleri iddaa severler açısından kazanç sağlamada onlara yarar sağlamaktadır. Diğer gazetelere oranla başarı oranı daha yüksek olan Fanatik iddaa eki ve Fanatik gazetesi yazarları bu konuda da diğer gazetelerden daha başarılı bir performans sergilemektedir.

Okurların önem verdikleri konuların başında doğru tahminler, detaylı analizler, başarılı yorumlar ve geniş bilgi içerikleri gelmektedir. Fanatik iddaa eki, başarılı yazarları ve onların yazıları ile okurlara bu olanakların birçoğunu sağlamaktadır. Sunulan hazır kuponların ve banko kuponların başarı oranları diğer gazetelere kıyasla daha yüksektir. Ayrıca içerik yönünden yapılan analizler ve tahminler hiç fena sayılmamaktadır. Fanatik iddaa ekinde yer alan bilgiler de okuyuculara yetecek seviyededir. Öneri bakımından diğer gazetelerin bir tık üstünde yer alan Fanatik iddaa eki okuyucular için yeterli faydayı sağlayacaktır.

Fanatik iddaa ekinde yer alan yazarlar, hem şuana kadar yazdıkları yazılarla hem de elde ettikleri başarılarla kendi alanlarında ve okuyucular tarafından göz ardı edilemeyecek kişilerdir. Fakat son yıllarda gazetelere gösterilen ilginin azalması ile gazeteler artık daha tempolu çalışmaktadır. Çünkü başarı elde etmeleri için artık daha fazla fark yaratmaları ve daha göze çarpıcı işler yapmaları gerekmektedir. Bunlardan dolayı sağlanan yüksek tempoya yazarlar pek ayak uyduramamaktadırlar ve bu tempoya ayak uyduramadıkları için yazarlar daha hazır yazılar sunmaktadırlar. Bunlardan ise her gazete yazarının etkilendiği gibi Fanatik iddaa eki yazarları da etkilenmiş haldedir. Kötü diyemeyeceğimiz fakat çok da başarılı bulamayacağımız içerikler her iddaa ekinde olduğu gibi Fanatik iddaa ekinde de yer almaktadır.

İçerikleri ile Fanatik iddaa ekini oluşturan yazarlar hakkında biraz daha bahsetmek gerekirse yazılarındaki başarıları diğer yazarlara kıyasla daha başarılıdır. Okunabilecek içerikler sunmaktadırlar. Ayrıca yorumları, analizleri çoğu zaman okurlar için fayda sağlamaktadır. Fanatik gazetesini ve Fanatik iddaa ekini diğer gazetelerden bir tık öne taşıyan özellik de budur. Gazete sektöründe daha faydalı içerikler sunmaları. İddaa severler açısından da sanal ortam olmasına rağmen yeterli düzeyde ilgi görmektedirler. Eski yıllarda sağladıkları başarı ciddi derecede fazlaydı çünkü internet ortamı şuan ki kadar gelişmemişti ve iddaa eklerinin başarıları gördükleri ilgiyle orantılıydı. Yazarlar açısından da durum böyle. Kendilerine gösterilen ilgiye göre başarı oranları değişmektedir. Fanatik iddaa ekinde ya da başka gazetede yazarlık yapanlar için de aynı şeyler geçerlidir. Fanatik iddaa eki yazarları da şuan ki performanslarıyla gördükleri ilgilinin az olmadığını göstermektedirler.

 

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?
24071 defa okunmuştur.

TAHMİN KUPONLAR ÜYE OL MAÇ SONUÇLARI WHATSAPP